Kairi Ummus

Maakler / Jurist / Koolitusspetsialist

„Räägi ja me leiame lahenduse!” – on üks Kairi juhtlause.

Igas olukorras tarkuse ja julgusega hakkama saada - see on omaette meisterlikkus.

See pole ainult talendi vili, vaid pikaajalise harjutamise tulemus, kus kogemused, millest õppida, mällu talletatakse. Minu kõiki tegemisi juhib mõtteviis – kui midagi üldse teha, siis maksimaalselt hästi.

Minu kinnisvaraalane kogemus sai alguse 1995. aastal. Alustasin kinnisvaramaakleri karjääri samal ajal lõpetades ülikoolis juristi eriala. Valdkond oli huvitav ja pakkus mitmekesist enesearendamise võimalust. Olen töötanud kinnisvaras erinevatel ametipostidel, avasin Eesti firmale ka kontori Vilniuses, Leedus. Olen EKMK asutajaliige, EKMK ja EKFL Aukohtu esinaine. Tegelen maakleritele kutsetunnistuse välja andmisega, olles kinnisvaramaaklerite eksamikomisjoni liige.

Kinnisvara on minu kirg ja hobi. Töö mind ei hirmuta! Keerulisemad turusituatsioonud annavad ideaalse võimaluse end ja oma oskusi teistele tõestada.

Tänaseks töötan kinnisvarabüroos DOMUS maakleri/juristi/koolitajana. Mulle ei meenu ühtegi teist ettevõtet, mis koosneks sellisest hulgast andekatest inimestest, areneks nii kiiresti ja teeks nii lahedaid asju, jäädes samal ajal mõistvaks ja paindlikuks.

Võin uhkusega öelda, et kannan Eesti Aasta Maakler 2019 tiitlit.

Minu prioriteet on kliente parimal viisil teenindada andes neile alati aus vastus igale küsimusele. Oluline selles töös on hoolivus, siis kannatlikkus, usaldusväärsus ja teadmised.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri