Kaisa Hiire

Regiooni juht / Kutseline hindaja / Maakler / Konsultant

Kinnisvara on minu kirg olnud juba pikka aega. Tööalane karjäär sai alguse 2006.aastal. Mitmekülgne töö koos inimestega ja nende varadega on mind kogu selle aja paelunud. Igas juhtumis on põnevust ja äratundmist, uusi seiku ja vahest ka väljakutseid, mis teebki selle töö eriti ägedaks!

Soovitused

Soovin tänada Kaisa Hiiret suurepärase avaliku esinemise eest Eesti Maaülikooli geodeesia, kinnisvara- ja maakorralduse I kursuse tudengitele. Kaisa ettekandes oli nii mängulisust kui ka tõsiseid teemasid, mida suutis esitada üliõpilaste jaoks selgelt ja kaasahaaravalt, võttes arvesse mh ka kuulajaskonna taustteadmiste taset.
Esitlus oli sisukas, loogiliselt ülesehitatud ning andis realistlikult edasi maakleri igapäevatööga seonduvaid aspekte. Terve kursus jäi väga rahule!
- Grete

Kõik sujus väga kiiresti ja mugavalt. Kaisa oli toeks igal etapil ja kindlustas, et kõik läheks hästi. Kui peaksime tulevikus kolima siis kindlasti kasutaksime uuesti Domus Kinnisvara teenuseid.
- Mihkel

Kaisa tegi vana korteri müümise ja uue korteri ostu väga lihtsaks - tuli lihtsalt temale vabad käed anda ja asjad läksid täpselt nii nagu oli soovitud. Kaisa on niivõrd tore, rõõmus, sõbralik ja tark, et paremat maaklerit ei oskaks tahtagi. Mainimata ei saa jätta ka tema suhtlust. Ta on professionaalne ja täpne ning hoiab 24/7 kontakti. Kui kunagi peaks tekkima vajadus järgmine kinnisvaratehing sooritada, siis Kaisa oleks mu mõtetes number 1.
- Johanna

Suurepärane koostöö algusest lõpuni, olen Kaisale südamest tänulik, et oli mulle toeks, nõustas ja vastas minu kõikidele küsimustele. Esimese kodu ostmine on väga hirmutav ja ei tea paljusid asju, kuid koos Kaisaga oli kõik väga lihtne ja selge.
Aitäh!!
- Anna-Liisa

Olen väga rahul, kõik sujus hästi! Kaisast oli palju abi!☺️
-Laura

Väga professionaalne, kiire ja vastutulelik maakleritöö. Kuna meie kinnisvara ostuperioodi algus sattus aasta viimasele nädalale siis olenemata riiklikest pühadest, oli tegutsemine ja infovahetus hästi ning kiirelt korraldatud.
-Ragnar

Tervist!
Olen väga rahul Kaisaga.
Ta on oma eriala profesionaal.
Kôik on alati hästi ettevalmistatud,küsimused saavad kiirelt vastused.
Väga avatud ja armas inimene.
Olin temaga kontaktis nii meilitsi,telefonitsi,kui ka silmsidemes sisuliselt aasta ja mu üllatus oli väga suur,kui ta augustis ütles,et sai kolmandat korda emaks.
Ta on väga tubli ja taiplik.
Hoidke teda,selliseid maaklereid on väga vähe!
Parimat,
Küllike


Kinnisvara ost ja suhtus sujus äärmiselt hästi. Kaisa oli väga
abivalmis, mõistev ja hoolas oma töös. Jätkake samas vaimus :)
-Kristina

Väga hea ja meeldiv koostöö!
-Oleg

Oleme ca kuu aega olnud uue korteri omanikud. Suurimad tänud Kaisale, kellega alates esimesest telefonivestlusest edasine asjaajamine igati meeldiv. Kogu protsess on kulgenud sujuvalt, igasugustes küsimustes Kaisa poolne abi väga professionaalne, alati sõbralik ja vastutulelik. Maaklerina kindlasti soovitame! Aitäh, Kaisa!
- Siret

Saada mulle kiri