Lenne Kontor

Kutseline vanemmaakler tase VI / Konsultant

Domus Kinnisvara Aasta Maakler 2015 ja 2016

Uue kodu leidnud inimese soe ja vahetu rõõm on see, mille nimel mulle meeldib töötada ja tõesti pingutada. Sama palju rõõmu teeb see, kui müüja on tulemuse üle siiralt õnnelik. Mulle meeldib oma klientide ootusi ületada, see on minu igapäevane eesmärk, mida sean iseendale! Teha alati rohkem, kui teine ootab või rohkem, kui on kokku lepitud, ikka selleks, et tulemus oleks parim.

Näen oma klientide pealt, et uuenduslikke lähenemisi, professionaalset teenindust ja laitmatut korrektsust asjaajamises väärtustavad kõik. Oma väga hea kinnisvarakonsultant peaks olema igaühel! Hoian enda kliente ja tunnen, et kliendid hoiavad mind ka!

Arhitektuuriharidus aitab mind maaklertöös väga palju, iga kinnisvara müügil tulevad selle valdkonna teadmised ja ideed kasuks.

Vaata minu tutvustusvideot: https://www.youtube.com/watch?v=JSb5dLjkq24

Loe pikemalt

Soovitused

Lenne aitas meil müüa suure emotsionaalse väärtusega kodu ja me ei oleks osanud tahta paremat maaklerit seda tegema! Lenne suhestus müüdava korteriga, oli asjalik, hooliv, täpne ja üldse mitte klassikaline müügiinimene - täpselt selline inimene, keda me otsisime. Ta teadis väga täpselt, mida ta teeb, ta andis koguaeg meile tagasisidet, kuidas läheb, arvestas meie soovide ja vōimalustega ning andis koguaeg nōu, kuidas edasi toimetada. Ta uskus koos meiega korteri väärtusesse ja oli lōpuni välja väga järjekindel, mida see korter väärt on, isegi kui me ise juba alla tahtsime natuke anda.
Soovitame Lennet kōigile, kes soovivad oma kinnisvara müügiga tegelema hinge ja südamega asja juures olevat spetsialisti, kes aitab parima tulemuseni jōuda ja kes teeb kogu protsessi meeldivaks ja muretuks!

Sally

Soovin jagada oma tänusõnu hiljutise korteri müügiprotsessi osas, mille juures sain niivõrd positiivse (lausa üllatavalt positiivse) kogemuse osaliseks. Seda kõike suures osas tänu Teie maakleri, Lenne Kontori, suhtumisele ja professionaalsusele.
See, kuivõrd südamega Lenne kogu protsessi vedas ja tema kaasamõtlemine ning teadmised/oskused parima võimaliku müügi saavutamiseks on hindamatud. Olen Lennele kogu südamest tänulik üle ootuste eduka ja kiire müügitulemuse eest ja samuti meeldiva inimliku kogemuse eest. Oma tänu üritasin isiklikult ka Lennele igati väljendada. Aga soovin, et ka Lenne juhtkond oleks teadlik Lenne pühendumisest ja professionaalsusest. Lenne on ettevõttele hindamatu väärtus, keda/mida märgata ja hoida :)

Soovin Domusele samuti ainult häid soove ja edu!
Lugupidamisega,
Mari
väga rahulolev klient


Meie perele jäi eelmine aasta eriliselt meelde!
See oli aasta, kuhu sisse jäi eelmise kodu müük, kolimine ning uue kodu ost ja sisustamine.
Seda kõike aitas ellu viia Teie professionaalne kinnisvaramaakler Lenne Kontor.
Meie poolt on saatmata tänu ja kiidusõnad Lennele!

Lenne on ilmselgelt inimene, kes teeb oma tööd pühendumuse ja hingega. Ta on väga hea kuulaja. Ta on inimene, kes annab ja peab oma lubadustest korrektselt kinni.
Eriliselt paistab ta silma väga hea kirjakeele kasutusega.Tema ülevaated ja vahekokkuvõtted müügiprotsessist olid suurepärased.
Lisaks kõigele on ta erakordselt sümpaatne, väga heade kommete ja hoiakutega inimene!
Lenne on inimene, keda on uhke tunne tunda, soovitada teistele.
Hoidke teda!

Jõudu Teie meeskonnale!

Heidi
Kirjutan, et anda väikest tagasisidet meie koostööle Lenne Kontoriga meie korteri müügil.
Kuna alguses müüsime korterit ise, siis kohtasin ka mitmesuguseid maaklereid. Need suurendasid soovi ise müüa. Lenne aga oli hoopis omaette klassist. Olukord oli ka mõnevõrra teine - pöördusime tema poole soovituse peale ja see õigustas ennast väga hästi.

Lenne suutis suvest hoolimata korterit vaatama meelitada oluliselt rohkem inimesi kui me ise enne pikema aja jooksul ja saime ligi kahe kuuga korteri müüdud. Ta oli meile väga professionaalne ja arvestav nõustaja, jagas suurepäraselt infot ja tekitas sellega turvatunde. Päev enne notarit tekkis meil üks juriidiline probleem ja pöördusime sellega Lenne poole. Taas suutis tema oma rahuga turvatunnet tekitada, suhtles notari abiga ja sai meie küsimusele vastuse. Kõigele sellele lisaks meeldiv, rahulik suhtlusviis, teadlikkus küsimustele vastamisel, soovitused. Kokkuvõttes tahaks öelda, et meil oli väga suurepärane koostöö. Kui mu õde ja õemees juba ammu kirglikult soovitasid, et võta maakler, meil on jube hea pakkuda, siis alguses tundus see lihtsalt jutt. Nüüd aga tunnen ise samamoodi ja olen juba Lennet mõnele samamoodi soovitanud. Nii et aitäh teile, meil oli Lennest palju abi. Soovin teile ja talle muidugi kõike head!

Sigrid
Oleme müünud Domus Kinnisvara maakleri Lenne Kontori vahendusel kaks korterit Kalamajas ning tahame öelda suured tänusõnad nii Lennele kui Domus Kinnisvarale, keda Lenne meie jaoks esindas.

Mida Lenne puhul eriti väärtustame, on tema personaalne ja empaatiline, kuid samas kindel ja konkreetne suhtlusstiil. Lenne tunnetas väga selgelt, milliseid aspekte müüdava korteri juures erinevatele ostjatele välja tuua ning kellele mida (ja kuidas) soovitada. Oskame seda väga hinnata, sest potentsiaalseid ostuobjekte vaatamas käies puutusime kokku ka teist tüüpi maakleritega, kellele müüdav objekt ja seda vaatama tulnud klient tundus olevat ainult üks tüütu kohustus paljude samataoliste hulgast. Neid iseloomustas monotoonselt ette vuristatud müügijutt, mis vähimalgi määral ei arvestanud kliendi soove ja vajadusi ja halvimatel juhtudel püüti klienti nende osas lausa ümber veenda. Lenne oli kõigele sellele ääretult positiivne kontrast.
Väga hea oli Lenne-poolne tagasiside selle kohta, mida erinevad korterite vaatajad arvasid ning kui potentsiaalseteks huvilisteks nad pärast esimest vaatamist jäid. See hoidis meid müügiprotsessiga pidevalt kursis ning oskasime selle alusel ka oma edasisi samme paremini plaanida.
Lenne oli ka väga asjatundlik hinnasoovituste andja ning oskas soovitada võimalikke kompromisse ostja-müüja soovide vahel.
Ja muidugi pani i-le punkti ootamatu armas žest ostjale ja müüjale pudeli veini kinkimisega tehingu lõpuleviimisel. Sellised väikesed asjad loovad mõnigi kord suuri emotsioone
Kindlasti soovitame Lennet kõikidele oma tuttavatele, kel plaan kinnisvara müüa.

Kaja ja Leivo
Tegelikult olin esialgu otsustanud, et maakleriga vist lepingut ei tee- oli palju maaklerist helistajaid ja kirjutajaid, aga midagi Lenne lähenemises kliendile oli see, mis mind võlus ja meid koostööni viis. Arvan, et kokkuvõtvalt oskab Lenne kliendile läheneda mitte peale pressivalt, Lenne pöördumine jättis personaalse mulje ja tema saadetud kiri oli koostatud hingega.

Ka edasises koostöös ei tundnud ma survet, samas alati oli Lenne olemas, kontaktid olid kiired ja korrektsed, mis on ju väga oluline kliendisuhtluses.

Tänud meeldiva koostöö eest!

Kati
Tahaks tänada kinnisvarabürood ja maaklerit Lenne Kontor. Müük sujus väga hästi.
Kuna ma viibisin palju Tallinnast väljaspool, siis maakler ajas minu eest ära ka toiminguid, mida mina oleksin pidanud tegema. Tore, et teil selline suhtumine valitseb.
Mulle tundub, et see suhtumine tagabki eduka müügitöö. Ei olda liiga pealetükkiv, pidevalt on info asjade kulgemisest jne, need tagavad hõivatud müüjale sobiliku asjaajamise.
Koolitustel saab õpetada kõikvõimalikke müüginippe, aga head "lastetuba", mis Lenne puhul on hoomatav, mitte.
Tuleb ka nentida tõsiasja, et müügi kestvuse prognoos ja m2 hind olid üllatavalt adekvaatsed.
Edu kinnisvaraturul!

Rein
Lenne hakkas meie kodu müügiga tegelema tänu sellele, et ta ise meiega ühendust võttis. Vaatamata meie eelarvamustele ja katsetele talle ei öelda, avastasime end Domusega lepingut sõlmimas. Lenne motivatsioonikiri ja tema suhtlusoskus tekitasid meis usaldust ja täna saame öelda, et me ei kahetsenud kordagi, et oma kodu müümise tema kätesse olime usaldanud.

Lenne läbimõeldud kontakti loomine ja hoidmine kõigi potentsiaalsete klientidega, tema laitmatu õigekirja valdamine, oskus leida õige suhtlusstiil ning eesmärgile pühendumine on vaid mõned omadused, mida esile tõsta. Meie müügiprotsess ei olnud kindlasti kõige lihtsam. Lenne oskas vajalikul hetkel kaasata teie kontorist ka lisaressursi (juristi). Oleme veendunud, et meie tehinguni jõudmise võti oli Lenne.

Aitäh Domusele ja Lennele!
Olen Lennega väga rahul ja paremat maaklerit on raske soovida. Lenne on väga põhjalik ja ei karda võtta vastu ka väljakutseid.
Eelnevalt müüs aasta aega minu korterit üks teine maakler odavama hinnaga. Võttes Lennega ühendust tegi ta enne müüki korterile põhjaliku analüüsi ning soovitas, et korteri võiks müüki panna hoopis kõrgema hinnaga. Mulle oli see väga tore uudis ja antud soovitus oli ka täiesti õigustatud. Korter sai müüdud vaid kuu ajaga ja kõrgema hinnaga kui eelnevalt müügis oli.
Suhtlus Lennega oli väga lihtne ja maakler oli alati kättesaadav ning abivalmis ja professionaalne.
Soovitaksin kindlasti Lennet, kui keegi minu tuttavatest tahaks kinnisvara müüa.
Meie müüsime septembris oma vana korteri ning ostsime uue korteri Nõmmel Lenne Kontori abiga. Jäime seoses nende kinnisvaratehingutega kõigega väga rahule ja hea meelega soovitame Lennet ka vajadusel oma tuttavatele.
Leidsime Lenne, kuna ta müüs korterit, mille ostmisest me olime huvitatud. Ta jättis korteri tutvustamisel väga hea mulje ja seetõttu palusime tal aidata meid ka vana korteri müügiga. Lenne on professionaalne ja abivalmis, soovitas tõhusat müügistrateegiat ning leidis meie vanale korterile pooleteist kuuga sobiliku ostja. Ta nõustas meid kõigis tekkinud küsimustes ning käis kannatlikult ja korduvalt kohal, kui me erinevate ehitusmeestega uut korterit külastasime, et remondi jaoks hinnapakkumisi saada. Notarisse minekud olid samuti ette valmistatud, kogu vajalik info oli saadetud ning tehingute vormistamised läksid valutult.

Ege ja Veiko
Rõõmsad kliendid
Soovin avaldada suurt tunnustust ja tänusõnad Domus Kinnisvara maakleri Lenne Kontor'i kohta.
Mul oli suur rõõm temaga koostööd teha. Lenne on äärmiselt professionaalne, kuid temas on veel midagi, midagi mis annab tema tööle erilise tähenduse ja tulemuse.
Tasakaalukas, mõistev, oskab kuulata ja märgata. Märgata tööprotsessis inimest, arvestada kliendi soovidega. Ja ka eripäradega:), andmata hinnanguid.

Sellise töötaja omamine on ettevõttele suur väärtus. Loodan, et Domus Kinnisvara oskab seda hinnata.

Tiina
Ostsin äsja Domus kinnisvara kaudu endale uue kodu ja soovin tänada maakler Lenne Kontorit, kes tegi selle ostu tõeliselt meeldivaks kogemuseks. Olen väga palju erinevate maakleritega koostööd teinud, aga sellist pühendumust, vastutulelikkust ja professionaalsust kõik ühes isikus näen esimest korda. :) Olenemata hilisest kellaajast või nädalalõpust, sain oma küsimustele alati ammendavad vastused.
Vajadusel kasutan kindlasti ka tulevikus tema teenuseid ja soovitan ka teistele!

Eili E.
Meil oli suur rõõm olla teie firma klient. Eriti tahaks tänada meie maaklerit, Lenne Kontorit,asjatundliku ja meeldiva koostöö eest. Ta tegi korterist väga ilusad pildid, andis nõu hinna kujundamisel ning hoidis meid pidevalt kõige toimuvaga kursis. Tänu temale leidsime oma kodule sobivad ostjad. Suur aitäh.

Helbe ja Hillar
Soovin anda positiivset tagasisidet Lenne Kontori töö kohta.

Olen temaga teinud tänaseks 4 erinevat tehingut (1 korteriost ja 3 erinevat üürilepingut) ja tema töö kohta on öelda üksnes väga häid sõnu! Selline maakler nagu Lenne, teeb kliendil elamise väga lihtsaks ja mugavaks. Kogu ostu-ja väljaüürimisprotsess on väga kiire ja professionaalselt teostatud. Ka ei saa jätta mainimata, et tegu on ääretult meeldiva inimesega.
Domusel on väga vedanud, et Teil on meeskonnas selline inimene!

Tänan!
Lugupidamisega
Kadri
Me oleme küll suure õnnega koos, et Marge Tartust meile just Sind soovitas. Ma arvan, et olime üsna keeruline juhtum, me ise üldse ära välismaal..see, kui sujuvalt ja kiiresti Sa kõik asjad korda ajasid, on väga muljetavaldav ja oleme väga tänulikud abi eest. Kui kõik maaklerid oleksid sellised, oleks maailm palju parem koht :)) Tuhat tänu veelkord ja loomulikult me soovitame Sind kindlasti kõigile tuttavatele-sõpradele, kellel kinnisvaraturuga tegemist.

Heade tervitustega,
Kaili
Tahaksin jagada oma tänutunnet, mida tunnen maakler Lenne Kontori suhtes.Meil oli abikaasaga ammu plaan müüa oma korter Mustamäel ja osta midagi uut, leidsime sobiva elamise Keilas, läksime vaatama ja kõik sobis ja sinna oleks see asi ka jäänud, kui poleks olnud Lennet, kes äärmiselt meeldivalt andis meile tõuke ja lootuse võtta ette natuke närviline aeg, et müüa üks ja osta teine.Ost läks kiiresti, kuid natuke jäi toppama Mustamäe korteri müük, sest meie kahjuks rääkis nii suvine aeg, kui ka korter , mis ei olnud nüüd nii väga heas korras aga saime müüdud, tänu Lennele.
Lenne tegeles minuga, saatis meile,kuidas asjad liiguvad, lohutas mind telefonis, kui mul hakkas lootus kaduma ja oli ääretult mõistev, kui korra isegi närvilisemat poolt näitasin.Tegeles klientidega, alati ütles, kui läks ja helistas, kui oli käinud ja lõpuks, kui müügiks läks,suhtles ise pangaga ja notariga.Super! Tänu temale on maakleri latt väga kõrge, annaks jumal rohkem selliseid rahulikke ja mõistvaid maaklereid.

Oleme abikaasaga väga rahul ja meie arust on Lenne preemiat väärt, et minusuguse ära kannatas.
Aitähh!

Piret
Hetkel olen veendunud, et tegin õige valiku, kui andsin korteri ainumüügoõiguse just sulle nende paarikümne maakleri seast, kes sellele pretendeerisid. Ma arvan, et see kuvand mille olete endast Domuses loonud (videod, üldine nähtavus meedias jne) ning sinu lähenemine kliendile/objektile on ainuõiged.
Igal juhul julgen sind kindlasti ka oma sõpradele soovitada.
Edu edaspidiseks,

Ain

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri