Maarja Ann Ormisson

Kutseline maakler / Konsultant

Minu kireks on inimestega suhtlemine ning nende aitamine. Ma olen aus, sõbralik, kohusetundlik ja soovin inimestele anda parima kogemuse uue kodu leidmise ning vana kodu müümise abistamisel nii, et mõlemad osapooled oleksid tulemusega rahul.

Minu suurimaks eesmärgiks on lükata ümber kõik eelarvamused maaklerite kohta ja kutselise maaklerina pakkuda inimestele tõeliselt väärtuslikku, usaldusväärset ning professionaalset kinnisvaramaakleri teenust. Lähtun põhimõttest, et inimeste mõistmine ja nende vajaduste kuulamine võimaldab mul olla päriselt kasulik.

Kõige rohkem naudin mitmekülgset elu, vabal ajal armastan laulda ja perega koos aega veeta. Hobikorras tegelen ka näitlemisega Lottemaal.

Olen kindel, et igale küsimusele on olemas vastus ning igale probleemile lahendus.

Loe pikemalt

Soovitused

I would like to say that Maarja conducts herself professionally far beyond her years. She is extremely knowledgeable & courteous. Always replies to requests as quickly as she can. Never shows frustration & is always upbeat with a magnificent personality. The icing on the cake here is that she even showed up on the day of the move & helped both myself to move in. Also to bring the previous owners stuff out. She did alot of trips up & down the stairs carrying all sorts of things. She never once complained & smiled & enjoyed it all. She is a truly genuine person. I know she has the potential to be a top agent. Or for that matter anything else she wants to try her luck at. I wish her all the best🙏
Jason
Maakler oli üliäge!!! Väga sõbralik, väga hea suhtleja, tundis oma ala professionaalsel tasemel. Mina jäin teenusega ülirahule ja igaljuhul soovitan!!!
Sulev
Maakler Maarja Ann Ormissoni professionaalsus, täpsus, hoolivus, pühendumus, vastutulelikkus. Aitäh!
Anneli
Oli väga meeldiv koostöö teiega, teie maakler oli nii abivalmis, rõõmsameelne, et lausa kahju, et see teekond läbi sai.
Igastahes suurepärane tegutsemine, hea ajastamine, sain vana kinnisvara müüdud ja otse uude kolida.
Kiidan väga.
Ermo
Kaks maaklerit, kes mind aidanud on kinnisvaraga tegelemisel, on lihtsalt erakordselt operatiivsed, vastutulelikud ja lihtsalt väga sõbralikud inimesed. Eriti toon välja Maarja Ann Ormissoni.
Maria
Jäin rahule. Maakler oli väga abivalmis ning info liikus kiiresti. Ei pidanud paljuks tegemast ka lisatöid, nagu näiteks korraldas oma algatuslikult radiaatorite õhutamise.
Karmo
Müük läks kiiresti ja kergelt. Maakler oli kompetentne sõbralik, avatud ja intelligentne.
Roman
Meie maakler oli väga asjatundlik, kannatlik, viisakas ja väga abivalmis.
Heino
Maarja was very quick in answering and no question was too much for her. She is always very friendly and patient. I like her open communication and she gives good updates.
Glenn
Kogu infovahetus oli kiire ja koostöö sujus suurepäraselt. Jäime tehinguga väga rahule.
Veera
Konkreetne. Kiire. Korrektne.
Hennit
Asjalik ja meeldiv koostöö.
Alli
Maakler sõbralik, kompetentne ja paindlik.
Esta
Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri