Marylin Ronimois

Nooremmaakler / Konsultant

Mind on müük alati huvitanud, kuna ikka leidub kuskil keegi, kes ostab, müüb või vahetab. Kõik see toimub ka kinnisvaravaldkonnas, kuhu olen nüüd oma ameti valikutega jõudnud. Oma erialase hariduse poolest olen müügikorraldaja, mis sobib oma teadmiste poolest väga edukalt ka maakleriametiga. Tänu õppetööle ja sellele järgnenud ametile müügiesindajana sain suurepärase ülevaate kõigest, mis puudutab müüki ning suhtlust selles valdkonnas. Töö käigus puutusin kokku paljude erinevate klientidega ning igaühele tuli leida sujuvaks koostööks individuaalne lähenemisviis.

Maakleriametikoha puhul pean tähtsaks vastastikku usaldust ja klientide rahulolu. Selle ameti puhul meeldib mulle vaheldusrikkad tööpäevad ja võimalus läheneda protsessi loominguliselt. Probleemide korral üritan alati leida lahenduse, mis sobiks mõlemale poolele. Kui ma olen enda jaoks midagi valinud, siis tegelen sellega pühendunult ja eesmärgipäraselt.

Minu meelest on kinnisvara palju rohkemat kui lihtsalt maja või korter- see on kellegi esimene kodu, investeering või peatuspaik, kui veel täpselt suunda ei teata.

Minu lemmik tsitaat on: "Kõike mida suudad ette kujutada, suudad ka saavutada." Kallid kliendid saavutame neid soove ja unistusi üheskoos.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri