Mirje Kallaste

Regiooni juht / Kutseline hindaja / Kutseline vanemmaakler tase VI

Olen tegutsenud kinnisvara valdkonnas alates 1998. aastast ning see töö on minu jaoks põnev ning mitmekülgsete väljakutsetega.

Omandasin Tartu Ülikoolis majandusteaduskonnas magistrikraadi ärijuhtimise (turundus) erialal. Pideva enesetäiendamise jaoks olen läbinud mitmeid kinnisvara-, müügi-, juriidika- ning juhtimisalaseid täienduskoolitusi.

Olen osalenud kinnisvaraalastes müügi- ja hindamisvaldkonna töörühmades, arendanud ettevõtetes maakler- ja hindamisteenuse kvaliteeti ning teinud üle-eestilisi maatulundusmaade hindamise- ja müügikoolitusi. Samuti olen korraldanud maakondlikke kinnisvaraalaseid infopäevi ja erinevatele ettevõtetele kinnisvaraalaseid täiendkoolitusi.

Alates 2005 aastast olen Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu liige ning tegutsen aktiivselt ühingu kutsekomisjonis. Oman kutselise hindaja ja kinnisvaramaakleri kutsetunnistust.

Kõige olulisem asi elus on otsustada, mis on kõige olulisem. Kui midagi teed, tee sada protsenti ja hästi. Tee lustlikult ja nii, et ise tegemisest rõõmu tunned. Tee nii, et ka teistele sellest kasu on ning usu, selle kogemine on nii suur rõõm ning see annabki jõudu ja motovatsiooni jälle ja jälle uusi ettevõtmisi alustada ja häid tegusid teha.

Loe pikemalt

Soovitused

Mirjega olen koostööd teinud juba aastaid ning tean teda kui professionaalset ja asjatundliku inimest, kes leiab alati aega, et mind ära kuulata ja mulle kinnisvaraalaselt nõu anda. Olen tellinud temalt mitmeid eksperthinnanguid ning jään rahule tehtud tööde kvaliteediga ja põhjalikkusega.
Kindlasti kasutan tema abi ka edaspidi ja soovitan teistelegi.

Margus K.


Olen Mirjele tänulik korteri müügi korraldamise eest, sest müümine oli seotud mitmete probleemidega ning ilma tema abita oleks korter jäänudki müümata. Mirje nõustamise toel oskasin teha õigeid otsuseid ning olen rõõmus, et kõik sai korda!
Edu Mirjele oma töös!

Ülle J.


Mirje oli väga põhjalik ja koostöö sujus väga ladusalt!

Kert v.

Saada mulle kiri