Neeme Liiva

Maakler / Konsultant / Projektijuht - Aasta konsultant 2017 ja 2019

Nagu ei ole kahte täiesti ühesugust maja või korterit, ei ole kinnisvaratöös kahte ühesugust päeva. See paelubki mind selles töös – mitmekesisus. Mõnikord on vaja objekti müümiseks tellida arheoloogilised kontrollkaevamised või viia end kurssi numeroloogiaalaste teadmistega, rääkimata Feng shuist ja closingust.

Töötan kinnsvarasektoris aastast 2004. Kindlasti aitavad mind teadmised ehituse ja mööbli alal - olen lõpetanud TPI (TTÜ). Töötanud olen näiteks Tallinna Elamuehituskombinaadis ja seetõttu tean paneelmajade anatoomiat üsna hästi. Olen tegelenud ka kümnete arendusprojektidega, mis on toonud paljudele rõõmu uue kodu näol. Rõõm inimeste näol ja südametes ongi see, mis teeb maakleritöö eriti meeldivaks.

Soovitused

Tänud Neeme Liivale, Peterburi tee 101 asuval kontori– ja laohoone kiire ja professionaalse müügi eest.
Tänu Neemele leidis ka pinnale jäänud rentnik uue ja kiire võimaluse rendilepingu pikendamiseks. Seega soovitused tulevikuks kõigile, kellel on vaja asjatundlikku kinnisvarateenust.

Mati T.
Mõtlesin, et pean ikka selle ka ära mainima - olen tõesti väga meeldivalt üllatunud, et maaklerile korteri ja üürnike saatus ka hiljem korda läheb! Senised kokkupuuted maakleritega (mitte küll Domusest, kuid siiski suurest ja tuntud nimega firmast) on ikka kippunud sellised olema, et maakleri osa piirdub korteri näitamisega ja pärast vahendustasu maksmist temast enam midagi kuulda ei ole.

Anni

Korteri ostutehing läks sujuvalt ja kiiresti. Teie töö (maakleri) oli korrektne, konkreetne ja informatiivne. Info oli konkreetne ja ei valgunud laiali. Tahan rõhutada seda, et teised maaklerid, kellega kokku puutusin, rääkisid liiga palju ja sisutut juttu. Et mida rohkem räägid, seda parem. Tegelikult pole see nii, sest inimene tahab ikka kuulda konkreetset infot.
Oma tuttavatele sõpradele julgen Teid soovitada küll.
Aga kuidas muutuda paremaks.. ei oskagi midagi soovitada, sest kõik oli niigi hästi ja ilmselt on Teil omajagu juba ka kogemust.
Aga jätkake samas vaimus ja toredaid kliente edaspidiseks!

Tervitades,
Maarandid
Meie pere soovib südamest tänada teie maaklerit Neeme Liivat, kes aitas meid hiljuti kinnisvara soetada. Tema suhtumine töösse on ülimalt professionaalne ja suhtlemine klientidega operatiivne, meeldiv ja korrektne. Tema mängis tähtsat rolli korteri ostu otsuse langetamisel. Meie pere on õnnelik oma uue korteri üle!
Soovime talle ja kogu teie ettevõttele jõudu ja jaksu ka edaspidiseks!

Lugupidamisega, Maria ja Pavel

Uue üürilise leidmiseks oma korterisse pöördusin juba eelmisest korrast tuttava maakleri poole. Maakler andis hea ülevaate üürituru olukorrast antud piirkonnas. Uue üürilise leidmine toimus kiiresti. Olen väga rahul ja kindlasti ka tulevikus pöördun Neeme Liiva poole.

Raul
Suur tänu müügitehingu organiseerimise eest!
Kõik sujus väga hästi ja saime palju infot, mille peale ise ei osanud tulla. Kasutan teie teenuseid ka meeleldi edasipidi.

Marge
Müügitehing oli mugav ja läks väga hästi. On väga meeldiv Domus Kinnisvaraga koostööd teha. Eraldi tänud Teile isiklikult, et võtsite meiega kohe ühendust, kui korter võeti broneeringust maha, nagu lubasitegi.

Stanislav
Oleme äärmiselt rahul nii müügitehingu teeninduse poolega kui ka ostetud objekti endaga. Alates korteriga tutvumisest kuni korteri üleandmiseni välja oli teenindus väga sõbralik ja professionaalne. Eriti tooksin välja aspekti, et minu küsimustele ning palvetele vastati alati väga kiiresti ning abi oli meeldivalt kättesaadav.

Meelis
Kogu tehingu kohta oskan öelda vaid kiidusõnu. Tänan teid väga operatiivse ja sujuva koostöö eest.
Kogu tehingu teostamise aja jooksul olite kättesaadav ning jagasite ise aegsasti infot, et asi võimalikult sujuvalt toimiks.
Tänan teid väga abi eest korteri ostul ja julgen kindlalt soovitada teid ka enda tuttavatele!

Sten
Tehing õnnestus vägagi sujuvalt ja perfektselt. Kõik oli võib-olla isegi sujuvam kui oleks osanud oodata, kuna aega oli vähe eelmisest kohast välja ja uude sissekolimiseks. Siiamaani on kõik olnud nii nagu räägitud sai. Oleme juba sisse elanud ja igati rahul. Teie tööle annaks hinde 5+ viie palli skaalal.
Jõudu, jaksu ja kordaminekuid edaspidiseks.

Silver
Ostsime teie kinnisvarafirma kaastöötaja Neeme Liiva vahendusel mereäärse suvila. Neeme käitumine oli korrektne ja sõbralik. Ta tegi oma tööd väga professionaalselt. Soovin teie firmale edaspidiseid kordaminekuid. Tänan.

Taimo
Täname Teid ja teie meeskonda kes selle tehinguga tegelesid mõistva suhtumise eest. Minu praktikas oli selline pangapoolne viivitamine küll esmakordne. Asjad said ikkagi lõpuks nii nagu olema pidi ja oleme väga rahul. Praegusel hetkel käib projekteerimine ja kevadel loodan kopa maasse saada!
Veelkord tänades!

Vello
Olen Teie ja Domuskinnisvara tööga väga rahule jäänud ja soovitaksin ka teistele teid edaspidi!

Kena sügist teile!
Tiina Heikkinen
Tänan soojade õnnitluste eest! Tulemus vastas ootustele.
Koostöö on olnud igati positiivne. Jäin rahule kogu protsessiga, kõik oli arusaadav ja täpne.
Sooviksin heameelega Teid ja Domus Kinnisvara oma sõpradele ja tuttavatele.

Lugupidamisega
Jelena


Спасибо, да сделка прошла легко и быстро. Я с удовольствием могу рекомендовать Вас своим друзьям, что я уже сделал и моя сестра приходила к Вам смотреть 4 комнатную квартиру на Ümera 28A.
Нееме, спасибо, всё было хорошо и я осталься доволен.

С уважением,
Михаил

Желаем поблагодарить Вас за высокий профессионализм, личные человеческие качества, терпение и умение найти правильный психологический подход к перспективному клиенту, поверьте-это дорогого стоит.
Будем рекомендовать Вас и фирму Domus Kinnisvara всем своим близким и знакомым.

С уважением,
Vladislav

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri