Rain Õisnurm

Maakler / Konsultant

Olen pärilt kadakaselt Saaremaalt ja õpingud tõid mind 2002 aastal Tallinnasse, kus omandasin majandusliku kõrghariduse ärijuhtimises.

Mulle meeldivad väljakutsed ja püüan olla parim selles, mida parajasti teen.

Mind iseloomustavad sõnad – aus, usaldusväärne, empaatiline ja võistlushimuline.

Kinnisvaraga seonduv on mind alati paelunud ja olen ennast iseseisvalt kinnisvara- alaselt harinud tänu erialastele koolitustele.

Kinnisvara alastel täiendkoolitustel käin praktiliselt igakuiselt.

Saan väga hästi aru, et kinnisvara müümine on iga inimese elus nii emotsionaalses kui rahalises mõttes väga oluline ja vastutusrikas sündmus seega peab väga hoolikalt müügitegevusi planeerima. Eduka tehinguni viib turuolukorra tundmine ja inimeste vajaduste välja selgitamise oskus.

Soovin professionaalset ja konsulteerivat vahendusteenust kõigile oma klientidele pakkuda!

Olen Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige.

Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 08035

Minu hobid on seotud eelkõige vabas õhus viibimisega - käin jooksmas, mängin golfi, tennist, jalgpalli, korvpalli. Lisaks meeldib mängida piljardit ja malet.

Suhtlen inglise, vene ja saksa keeles.

Minu saavutused:

2021.a. juuni- kogu Eesti parim tulemus Domus Kinnisvaras.

2021 a esimene kvartal TOP 5 Tulemus Tallinnas

2020 a esimene kvartal - TOP5 tulemus Eestis

Mai 2019 - kuu maakler/ konsultant

November 2017 - kuu maakler/ konsultant.

Uus-Rae ridamajade projektijuht Domus Kinnisvaras.

Mõisaniidu Kodud- projektijuht

2020 I poolaasta- projekti esimese etapi edukas lanseerimine ja müük.

Loe pikemalt

Soovitused

Valisin oma kodu müüma Raini, sest olin kursis, et ta on varasemalt väga edukalt müünud oma objekte. Ma ei pidanud pettuma. Kogu suhtlus algusest peale oli väga professionaalne ja sümpaatne. Ta näitas koheselt üles väga suurt aktiivsust ja enesekindlust, mis andis mulle väga palju julgustust, et saame mu kodu kiirelt müüdud. Nii ka läks. Huvilisi tekkis väga palju juba esimese nädalaga. Usun, et selle taga olid paljuski väga atraktiivne kuulutuse tekst ja pildid, mille Rain üles pani. Huvilisi hakkas kohe kohal käima väga palju ja Rain leidis alati kiiresti aega, et tulla kaugelt kohale mu kodu neile näitama ja tutvustama. Just selline kiire reageerimine toob praegusel kiirel ajal edu, sest keegi ei taha oodata nädalat, et objekti vaatamas käia, otsuseid tehakse sisuliselt ühe päevaga. Ja nii siis läkski, et huvilised pääsesid mu kodu kiirelt vaatama ja tekkis olukord, kus ostuhuvilisi oli mitmeid. Ilma maaklerita ma oleksin ilmselt müünud oma kodu esimesele soovijale ära, kes pakkus täishinda. Aga Raini professionaalsus ja kogemus oli see, mis võimaldas meil lõpuks saada alghinnast 6000 eurot rohkem. Sellist tulemust saan vaid ülistada ja kiita! See ületas kõik mu ootused! Jäin väga rahule Raini maakleriteenusega ning olen veendunud, et kui mul kunagi tekib veel soov kinnisvara müüa, siis valin just Raini. Ja kindlasti soovitan teda kõigile oma sõpradele ja tuttavatele. Kokkuvõtteks võin öelda, et minu poolt maksimumpunktid rahulolu osas!
Eero

Rain oli väga professionaalne nii taustinfo andmisel (hinna määramisel), klientidega suhtlemisel kui ka tehingu lõpp-struktuuri vormistamisel (oli pisut keerulisem tehing).
Ma üldiselt ei kaasa peaaegu kunagi maaklerit, kuna olen ise üsna hea müügiinimene. Samas, seekord arvasin, et ostja võib tulla välismaalt ning otsustasin siiski Raini kasuks. Kuigi ostja oli eestlane, siis ma ikkagi arvan, et antud tehingul oli temast ka hea hinna saamisel palju abi - lõpuks tegime tehingu hindamisaktist pisut kõrgema hinnaga. Seega (minu puhul väga imelik), aga ma ei jää igatsema taga maaklertasu ning soovitaksin Raini ka kindlasti kõigile tuttavatele.
Priit

Soovitan Rain Õisnurme teenuseid maaklerina. Rain on professionaal, kes on tasakaalukas ja kannatlik ning \"müümise\" asemel teeb kliendiga koostööd, et leida parim võimalik lahendus.
Ott

Koostöö Rainiga oli ülimalt meeldiv! Ta oli professionaalne, positiivne, konkreetne, sõbralik ja aktiivne. Saime vastused oma erinevatele küsimustele. Tänud tehtud hea töö eest! Palju edu Rainile ja Domus Kinnisvarale!
Margarita

Asjalik ja meeldiv maakler. Tagasiside potentsiaalsete huviliste kohta oli tihe. Soovitan ka teistele!
Kadi

Rain was friendly, helpful and easy to work with. He contacted me back always quicly and explained the steps for me. He was also great support in Notary. I will recommed him to my friends for sure!
Taru

Raini professionaalsus ja operatiivne tegutsemine suunas kogu müügiprotsessi. Arengute kohta edastas ta infot jooksvalt, tehes seda sõbralikul ja meeldival moel. Aitäh!
Kirsi

Oli meeldiv koostöö, küsimustele sain kiirelt vastused, kogu protsessiga hoiti kenasti kursis, soovitan. Tänan!
Maris

Rain on väga hea maakler. Asjatundlik, sõbralik, abivalmis. Tehing toimus kiiresti ja ladusalt, soovitan julgelt teistelegi.
Väino

Oli väga professionaalne nii taustinfo andmisel (hinna määramisel), klientidega suhtlemisel kui ka tehingu lõpp-struktuuri vormistamisel (oli pisut keerulisem tehing).
Ma üldiselt ei kaasa peaaegu kunagi maaklerit, kuna olen ise üsna hea müügiinimene. Samas, seekord arvasin, et ostja võib tulla välismaalt ning otsustasin siiski Raini kasuks. Kuigi ostja oli eestlane, siis ma ikkagi arvan, et antud tehingul oli temast ka hea hinna saamisel palju abi - lõpuks tegime tehingu hindamisaktist pisut kõrgema hinnaga. Seega (minu puhul väga imelik), aga ma ei jää igatsema taga maaklertasu ning soovitaksin Raini ka kindlasti kõigile tuttavatele.
Priit

Olen väga rahul Teie maakleriteenusega.
Krista

I myself am a foreigner and do not know the real estate business in Estonia. It was good to get help from Rain, he was very professional and could explain relevant laws, rules and common practice. I felt that I always had control over the process while being able to fully rely on Rain's expertise.
Lena

Koostöö asjalik ja kiire.
Ralf

Koostöö oli väga meeldiv ja sujuv. Rain reageeris alati kiirelt ja vastas kõikidele küsimustele
Hannely

Kogu töö sujus väga ladusalt. Rainil oli esimesest hetkest kindel nägemus kuidas kõik toimima saab ja nii läkski.
Kui olid pisut närvilisemad momendid, siis Rain aitas ja andis alati asjaliku nõu.
Kindlasti soovitan tulevikus tuttavatele ja jagan tema kontaktki meeleldi.
Kauri

Väga hea maakler.Jäin väga rahule
Aleksei
Jäime väga rahule positiivse maakleriga ning oleme väga tänulikud tema tehtud tööle. Samuti aitas leida vastust igale küsimusele mis meil tekkis.
Taigo ja Riine

Meeldiv ja konkreetne, tehing toimus kiiresti.Soovitan ka sõpradele!
Marko

Great service, thanks for your help.
Robert

Kõike head ja suur tänu väga hea töö eest (NB! Seda ma sain öelda 8st nähtust maaklerist ainult kahele, nendest üks oled Sina!)
Indrek

Ищите маклера? Рекомендуем!
Maria

Aitäh heade soovituste ja nõuannete eest! Kindlasti soovitan Sind ka teistele!
Heade soovidega, Helen

Täname meeldiva koostöö eest!
Virge ja Malle

Täname meeldiva ja eduka koostöö eest!
Heade soovidega, Pille & Allar

Soovitan julgelt kui kellelgi maaklerit vaja peaks minema.
Kõike parimat edaspidiseks! Laura

Saada mulle kiri