Stella Lange

Maakler / Konsultant

Elu ise juhtis mind kinnisvaaramaakleri elukutseni.

2017. aastal selles ametis alustades sai kiirelt selgeks, et tegelikult ei tea ma sellest tööst midagi. Kuna mulle meeldib teha asju põhjalikult ja pühendumisega, sai üsna pea selgeks, et vajan põhjalikumat erialast õpet. Siis sündis otsus astuda Tallinna Majanduskooli ning omandada kinnisvaramaakleri eriala. Õpingutega samal ajal praktiseerides kinnistusid uued teadmised kergemalt. Vaatamata läbitud põhjalikule programmile, annan endale aru, et loorberitele puhkama ei saa jääda ning täiendan end pidevalt. Pean lugu elukestvast õppest.

Minu jaoks on elementaarne ausus ja lugupidav suhtumine. Oskan olla ensese vastu aus ning hindan kui inimesed minu ümber sama väärtust kannavad. Sean eesmärke ja tean, et vaikselt ja sihikindlalt viin ellu isegi need, mis esialgu utoopilisena tundusid. Naudin insipireerivat seltskonda.

Olen tänulik oma perele, kelle kõrvalt olen saanud ennast täiendada ja arendada. Perena oleme suured reisisellid ning võimalusel leiame end ikka ja jälle mägesid suuskadel vallutamas või avastamas kauneid ja eksootilisi maid. Kiireks akude laadimiseks lendame lihtsalt sooja päikese alla peesitama.

Kinnisvaramaaklerina mõistan, et kodu ostmine või müümine on inimese elus üks tähtsamaid otsuseid, mistõttu pean klientide esindamist ja juhendamist kogu sellel teekonnal enda jaoks tõeliseks privileegiks, et kõik kulgeks sujuvalt ja stressivabalt.

Mul on suur au, kui valid mind oma maakleriks, kes aitab Sind kodu soetamise või vahetamise keerulises protsessis.

Olen Sinu jaoks alati olemas!

Loe pikemalt

Saada mulle kiri