Tiina Siilbek

Kutseline hindaja / Maakler / Konsultant

"Ostke maad - seda ei valmista enam keegi," ütles kunagi Mark Twain. See ütlus peegeldab minu usku kinnisvarasse, kui turvalisse ja jätkusuutlikku investeeringusse ning olen siin, et aidata Teil leida oma unistuste kodu või teha nutikaid investeeringuid.

Minu kolm suurimat tugevust maakleritöös:

1. Suhtlemisoskus: Usun, et hea suhtlemine on eduka kinnisvaratehingu võti.

2. Isiklik kogemus nii korterite remondil, kui ka maja ehitusel: Varasem kogemus aitab mul mõista vara potentsiaali ja võimalikke väljakutseid.

3. Haridus ja professionaalsus: Olen lõpetanud majandusalase kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis, mis annab mulle tugeva aluse kinnisvaraäris tegutsemiseks. Tegutsen ka kutselise hindajana, seetõttu suudan objektide väärtust objektiivselt hinnata.

Kinnisvara on enam kui lihtsalt vara. See on ühele kodu, teisele investeering, õigele maaklerile aga eluviis. Ma olen siin selleks, et teid juhendada ja toetada, et saaksite teha teadlikke otsuseid.

Kui soovid kinnisvara hinnata või soovid abi kinnisvara müümisel, üürimisel või lihtsalt kinnisvara teemadel nõu küsida, siis võta minuga ühendust ja leiame koos lahenduse.

Loe pikemalt

Soovitused

Väga professionaalne, asjalik, pühendunud ja kiire tegutsemine!
Suured tänud!
-Irja

Maakler Tiina Siilbek on väga tore inimene, hea suhtleja. Soovitan teda soojalt ka teistele.
Aitäh.
-Ave

Töö väga kiire ja korrektne. Kõik läks ladusalt ning mingeid küsimusi/probleeme ei tekkinud. :)
-Martin

Koostöö oli ideaalne, Tiina on suurepärane maakler, suhtlus ja infovahetus toimus väga kiirelt, Tiina oli alati olemas ja kõik küsimused said alati vastused. Lisaks on Tiina väga meeldiv ja sõbralik. 5+ maakler.
-Aare

Saada mulle kiri