Elar Häidberg

Kutseline maakler / Konsultant

Ligi 10 aastat tagasi tekkis mul huvi kinnisvara vastu. 2019. aastal alustasin tööd kinnisvaras äri- ja elamispindade maaklerina ning ei ole seda otsust päevagi kahetsenud. Läbi oma töö saan aidata kliente nende uude üüri- või päris koju. Olen olnud abiks ka paljudele ettevõtetele ärikodu leidmisel.

Oma tugevuseks pean kogemusi teede- ja hoonete ehituses, projektilugemise ja koostamise oskust, loogilist ja probleemi lahendamisele suunatud mõtlemist. Olen loomult sõbralik ja abivalmis. Kui uskuda minu klientide tagasisidet, suudan ka keerulised asjad lihtsasti lahti seletada.

Kui soovid, et sinu kinnisvara müügi või üüriga tegeleb kogemustega professionaal, siis võta minuga kindlasti ühendust ja ma luban, et koos leiame lahenduse ka Sinu kõige keerulisematele küsimustele!

Soovitused

Aksel: "Mulle meeldis, et: Elar oli hooliv, täpne, sõnapidaja. Suhtles.
Väga rahul!"
Karl-Johannes: "Elar oli maakleriks ridaelamukorterile, mille ma ostsin. Aitas kõigi küsimuste ja probleemidega, mis tekkisid. Suhtlus oli kiire ja selge ning jäin väga hästi rahule."
Peeter: "Koostöö sujus üllatavalt hästi ,suur tänu."
Helve: "Elar on väga hea suhtleja, kõik küsimused said kiire vastuse, info liikus kiiresti ning ta leidis minu kinnisvarale üürniku väga kiiresti. Kui soovite sõbralikku ja professionaalset maaklerit, siis soovitan kindlasti Elarit. Olen tema teenust kasutanud mitmel korral ning alati väga rahule jäänud."
Johannes: "Elar on väga hea maakler, suhtlus oli meeldiv, info liikus kiirelt ja tehing sai soovitud hinnaga optimaalse aja jooksul tehtud. Kindlasti soovitan edasi."
Helin: "Elariga on lihtne suhelda, kuulab ja mõtleb kaasa. Hinnangud ja seisukohad on põhjendatud ning asjakohased. Korterist tehtud pildid olid ilusad ja tegelikkusele vastavad. Soovitan Elarit kindlasti ka teistele! Suurepärane!"
Triini & Remo: "Saime tänu Elarile kõik asjatoimetused uue kodu ostuga tehtud. Koostöö sujus maakleriga väga hästi - abivalmis aga mitte pealetükkiv, alati olemas, sõbralik, hea suhtlemisoskusega ja positiivne inimene.
Küsimuste tekkimisel, mida kinnisvara ostes ikka tekib aitas Elar kiiresti vastused leida, nõustas pankade valikul ja korraldas asjaajamised notariga.
Kindlasti soovitame ja julgustame inimesi maaklerit kasutama, eriti kui endal on teadmisi kinnisvaratehingutest vähe ning aeg tähendab palju enamat kui sekundite tiksumine."
Inga: "Vastutulelik ja asjalik suhtumine. Soovitan kindlasti oma tuttavatele ja vajadusel kasutan Domus kinnisvara teenust uuesti."
Rannel: "Meeldiv isiklik suhtlus ja väike kingitus tehingu lõpus on täpselt see kirss tordil. Jõudu ja jaksu edaspidi!"
Eva: "Väga professionaalne ja abivalmis maakler. Suhtumine klienti sõbralik ja heatahtlik, viisakas suhtluskeel"
Chirag: "Kõik meeldis- kiire ja professionaalne"
Alina: "Meeldis tugi, mida pakkus maakler, tema oskus lahti seletada ka keerulised asjad väga lihtsate sõnadega."
Maili-Milvi: "Meeldiv vahetu suhtlemine. Peab kellaaegadest ja lubadustest kinni"
Helve: "Maakler Elar Häidberg on sõbralik, viisakas, väga hea suhtleja, leidis minu kinnisvarale üürniku väga kiiresti ning oli kogu protsessi vältel kättesaadav ning info liikus kiiresti."
Kristel: "Täielik teenindus, mina ei pidanud muretsema ja aega kulutama"
Eve: "Inimene tundis oma tööd ja tegi seda hästi!"
Arsenii: "Kiirelt vastas, andis korteri kohta palju olulist infot"
Veiko: "Maakler andis alati endast parima sõltumata olukorrast ja aitas nii kuidas oskas. Ühtegi negatiivset asja pole välja tuua."
Daina: "Teenus oli väga hea ja Elar oli professionaalne, kogu aeg kättesaadav ja sellise maakleriga koostöö oli kõige meeldivam kogemus, päriselt!"
Ülle: "Meeldis maakleri kompetentsus ja sõbralikkus"

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri