Evelin Reimann

Kutseline maakler / Konsultant

Domus Kinnisvaraga liitusin 2018 a sügisel, sest kinnisvara on mulle alati huvi pakkunud.

Hariduselt olen ärijuht, kõrghariduse omandasin majanduse valdkonnas.

Kinnisvara konsultandina on minu eesmärk pakkuda klientidele kvaliteetset teenust leides neile unistuste kodusid ja aidates neil pingevabalt teha tehinguid.

Lähedaste ja sõprade arvates olen tegus, hakkaja ja väga hea suhtleja, mulle meeldib lahendusi leida ja kasulik olla. Väärtustan usaldust ja ausust inimsuhetes.

Huvitun motivatsiooni- ja enesearengu teemalistest kirjutistest ning esinemistest.

Vaba aeg kulub kodule ja lähedastele, naudin golfi ja mereäärseid jalutuskäike. Reisimine on olnud hea patareide laadija ja silmaringi avardaja.

Inspiratsiooni saan tsitaadist:

Usu, et Sa suudad ja Sa oled poolel teel. (T. Roosevelt)

Loe pikemalt

Soovitused

Jäin teenusega väga rahule ja kindlasti soovitan tuttavatele. Saime enda korteri väga kiirelt müüdud, maakleri töö oli üksikasjalik, kiire, korralik ja meeldiv.
Tänades,
Maris

Ostuprotsess laabus hästi ja jäin väga rahule teenusega, kindlasti soovitan teistele ka.
Anneli

Jäin väga rahule ja muidugi soovitan sõpradelegi Evelini poole pöörduda.
Tõnis

Olen ise vana kinnisvaramaakler MI KV, LKV, kes on töötanud aastast 1983 Soomes ja Hispaanias. Praegune pensionär. Müügitööd tehti suurepäraselt, jäin väga rahule ja soovitan kindlasti Evelini ka tuttavatele!
Jouni ja Anne V.

Teenus oli väga abivalmis ja professionaalne. Suhtlus oli korrektne ja asjad said kõik lahendatud. Kindlasti soovitan Evelini ka sõpradele!
Taimo T.

Aitäh Evelinile professionaalse, samas sooja ja kannatliku abi eest korteri ostmisel, oled parim!
Gabor S.

Olen väga rahul DOMUS Kinnisvara teenusega, esindaja Evelin on suurte teadmiste ja kogemustega maakler. Sõbralik,heasüdamlik, kiire, konkreetne ja täpne oma töös. On väga hästi kursis seadustega, nõudmistega kinnisvara töös, koostöös notarite ja hindajatega. Peale selle ka eeskujulik autojuht liikluses. Tuhat tänu talle!
lugupidamisega Galy Kõdar Harjumaalt Sauelt.

Saada mulle kiri