Helen Järve

Kutseline maakler / Konsultant

Domus Kinnisvara konsultandi töö ei ole mulle pelgalt väljakutse, vaid reaalne soov anda isiklik panus kinnisvara müügitöös ja ennast teostada.

Oman pikka töökogemust ametikohtadel, mis on andnud mulle hea suhtlemisoskuse, täpsuse ja korrektsuse. Olen töötanud suurte meeskondade osana ning neid ka iseseisvalt juhtinud. Suhtlen eesti ja inglise keeles ning hätta ei jää ka vene ja soome keelega.

Minu vaba aja sisutavad pere, raamatud ja sõbrad. Pean lugu heast huumorist ja elavast muusikast.

Parim võimalus ennustada oma tulevikku, on seda ise luua.

Loe pikemalt

Soovitused

Helen kellega me teeme koostööd on super tore inimene ja põhjalik maakler.
Aleksandra
Väga meeldiv ja toetav suhtumine, maakler ilusti seletab kõik võimaliku, mis on seotud korteri müügiga, meeldiv suhtlemine.
Irina
Olen kasutanud Domus Kinnisvara teenust nii korteri müügil kui üürimisel ja alati on maaklerid väga head tööd teinud. Kui peaks tulevikus vajadus tekkima, kasutan kindlasti jälle Domus Kinnisvara abi.
Heivi
Minu maakler on Helen Järve, kes on väga pädev, asjalik ning tore ininene ja leidnud head lahendused. Soovitasin teda ka oma õele, kes samuti jäi pakutud teenusega väga rahule.
Tervitades Edda
Suur südamlik tänu Helenile suurepärase töö eest, sain kiirelt müüdud korteri, eriti olen tänulik toetuse eest, tema oli pidevalt minuta kontaktis ja alati valmis abistama, kindlasti soovitan toredat maaklerit Helenit oma sõpradele.
Irina
Kiire, sõbralik, professionaalne, abivalmis.
Aitäh!
Kristo
Koostöö Teie maakleri Helen Järvega oli väga meeldiv. Ta informeeris meid pidevalt müügiprotsessi suhtes,
andis asjalikke nõuandeid, oli alati väga täpne ja korrektne.
Soovitame kõigile kasutada Teie firma teenuseid.
Anna ja David
Meil kujunes Heleniga suurepärane koostöö. Müügitehing võttis küll aega sellel keerulisel perioodil, mis on täiesti arusaadav, kuid maakler tegi kõik, mis võimalik, et jõuaksime tulemuseni. Olen ülimalt tänulik, et Helen oli nii mõistev, rahustav, hooliv jne, ei surunud midagi peale ja püüdis leida kliendi jaoks parima lahenduse. Helen on tööalaselt väga korrektne ja kompetentne. Soovitaksin julgelt kõigile, kes vajavad maakleri abi pöörduda just tema poole, sest ta on igati super. Ja samuti inimesena super.
Ta vajab igati tunnustamist oma hea töö ja suhtlemisoskuse eest!
Omamoodi kahju, et see kostöö saigi läbi.
Soovin Helenile ja Domusele parimat ja jätkuvalt häid tulemusi!
Ülle
Koostöö oli väga meeldiv, Helen tegi protsessi minule kui ostjale puhtalt selgeks ning lihtsaks. Peale selle oli ta ka veel väga sõbralik ning kõrvalt vaadates väga palju toeks müüjale.
Jakob
Jäin maakleriteenusega väga rahule. Helen Järve on väga asjatundlik, täpne, hea suhtleja.
Meie koostöö oli mulle väga meeldiv ja suur tänu Helenile.
Marju
Soovin kiita Helen Järvet, kelle tegevus korteri väljaüürimisel oli väga professionaalne, kiire, täpne, meeldiv. Ise Helen on väga meeldiv ja abivalmis maakler.
Lugupidamisega Indrek
Väga hea teenindus, maakler andis väga head asjakohast nõu ja oli alati olemas ning tegutses proaktiivselt.
Kairi
Väga sõbralik, operatiivne ja meeldiv maakleriteenus!
Tarmo
Helen on alati sõbralik ja abivalmis.
Aleksandra
Profesionaalne ja meeldiv maakler ning asjatundlik tegutsemine. Edu maaklerile ja firmale!
Kalmer
Meie maakler Helen Järve hoidis meid toimuvaga kursis ning oskas vastata kõikidele meie küsimustele. Soovitan teda, kogemus oli meeldiv!
Mari-Liis
Oli tore ja meeldiv koostöö ning operatiivne ülevaade protsessist.
Edda
Olen väga rahul suhtlemise ja asjaajamise korraldamise ning koordineerimisega. Kiidan Helen Järvet.
Airi
Poleks uskunud, et kinnisvara müümine nii kiirelt ja ladusalt saab toimuda. Aitäh abi eest!
Taavi
Väga positiivne kogemus. Töö kiire ja korralik :)
Jürgen
Maakler oli väga asjalik ja abivalmis kogu protsessi vältel. Lisaks oli võetud ka hindamine Domusest, millega jäin samuti väga rahule. 10/10
David
Väga meeldiv kogemus, - väga professionaalne, täpne ja konktreetne, samal ajal soojalt sõbralik ja hooliv, - ideaalne kombinatsioon asjaajamiseks.
Kindlasti kasutan nii ise võimalusel/vajadusel kui soovitan sõpradele, tuttavatale teie teenuseid.
Anne
Äärmiselt professionaalne ja abivalmis maakler tänu kellele õnnestus ostutehing keerulistes tingimustes. Helen oli alati kättesaadav ning lahendustele orienteeritud . Täname väga!
Stinne
Aitäh väga asjaliku ja profesionaalse abi eest!
Palju edu edaspidiseks! :-)
Marko
Oli meeldiv suhelda, info liikus kiiresti ja küsimustele oli võimalik operatiivselt vastuseid saada.
M.H
Maakleri töö oli väga profesionaalne ja kiire. Minu jaoks oli müügiprotsess väga lihtne, pidin ainult notarisse õigel ajal kohale ilmuma. Tänud!
Mikk
Kogu protsess oli väga kiire ja lihtne.
Väga rahul.
Ragnar
Koostöö Domus Kinnisvaraga korteri müümisel sujus väga hästi. Protsess ise väga lihtsaks tehtud, ei mingit liigset sekeldamist.
Eriline tänu Helen Järvele, kes on tõeline professionaal. Helen muutis müügiprotsessi meeldivaks sündmuseks, võttes eos maha tekkida võivad pinged seda enam, et uus korter oli juba heas usus broneeritud. Helen on asjalik, kiire, täpne ja väga hea ja vahetu suhtleja, kes oma klientidest tõeliselt hoolib, alati rõõmsameelne ja optimistlik. Lisaks üllatas ta väga kvaliteetsete fotodega korterist. Jätkugu tal sellist entusiasmi ja positiivsust veel kauaks!
Vilve
Töö oli kiire ja korralik, ei olnud mingit häma. Kõik, mis kokku leppisime, nii ka tehtud sai! Tänan!
Kristiina
Kõik sujus suurepäraselt!
Siiri
Helen Järve on väga pühendunud oma tööle. Mina pakkusin oma korterit üürile. Teenindus oli kiire ja alati sain oma küsimustele koheselt vastused. Korterist tehti korralikud pildid, mind viidi kurssi kogu info ja huvilistega korteri pakkumises oldud aja jooksul. Sellist teenindust nagu Helen Järve pakkus,iga päev ei kohta. Suur aitäh ja edu.
Kaisa
Väga meeldiv koostöö :)
Lagle
Suurepärane töö! Helen on sõbralik, abivalmis ja aus ja kõik küsimused lahenesid juba enne kui ma küsida jõudsin. Temaga ei tekkinud hetkekski tunnet, et ei tea mida edasi teha või kuhu pöörduda! Võrratult hea kogemus, tuhat tänu!
Kai
Väga super ja meeldiv maakler.
Alexander
Helen ületas me ootuseid. Esiteks - ei lobisenud ja ei ajanud tühja juttu korteri esmaülevaatusel. Taktitundeliselt lubas meil endil uurida, sest nägi, et tegemist on kinnisvara asjatundjatega. Teiseks - enne tehingut kauples omanikult loa paigaldada korterisse meie mööblit ja tehnikat. Kolmandaks - korteri üleandmisakt oli korrektselt vormistatud ning tehing sujus imekiirelt;) Neljandaks - ta võitis meie usalduse lubadustest kinnipidamise osas. Aitäh!
Eve
Soovin tänada Helen Järvet suurepärase ja kiire töö eest korteri müümisel. Professionaalsus asjaajamises ning hüva nõu kõigis müügietappides oli suureks abiks. Aitäh veelkord ja olen kindel, et tulevikus kasutame tema teenuseid veel!
Sören
Koostöö Heleniga sujus väga meeldivalt ning väga kiiresti sai selgeks, et ta teeb oma tööd suure pühendumusega. Ta on igati usaldusväärne, korrektne ja detailne. Olin korteri müügi protsessiga pidevalt kursis ning tänu väga heale ülevaatele, mis Helen pidevalt andis, küsimusteks tihti ruumi ei jäänudki.
Kindlasti on ta minu esimene valik, kui peaksin veel maakleriteenust vajama.
Aitäh, Helen, et tegid nii keerulise asja nii lihtsaks.
Lilian
Helen Järve on sooja südamega suhtleja, väga asjatundlik ja abivalmis. Kogu kodu otsimis- ja ostmisprotsess laabus sujuvalt, kõik oli hästi organiseeritud. Suur suur tänu!!!
Mariina
Sõbralik, professionaalne ja konkreetne suhtlus! Suured tänud, Helen!
Liis
Kõik sujus kiirelt ja meeldivalt. Andis mitmekülgset nõu mõlemale osapoolele. Soovitan!
Annika
Väga kiire ja meeldiv, vastutulelik ja sõbralik koostöö!
Stella
Koostöö oli väga sujuv ja maakler oli väga sõbralik ja vastutulelik. Olles korteriotsingul suhelnud nüüd paljude maakleritega, siis suhtumine ja suhtlemine oli tal kindlasti üks parimaid.
Gerli ja Siim
Helen on väga asjalik ja abivalmis. Rasketes olukordades rahulik ja igati toeks. Suudab väga hästi hallata kogu protsessi ja hoida osapooli väga heas kontaktis. Usaldusväärne, kompetentne, hea suhtleja ja alati rõõmsameelne. Suured, suured tänud!
Liis
Lisada ei olegi midagi, lihtsalt super :)
Kalle ja Annely
Koostöö maakler Heleniga sujus suurepäraselt! Oli alati meie jaoks olemas. Suurepärane ja rõõmsameelne inimene!
Aitäh!
Kadi ja Tauri
Helen Järve on professionaalse lähenemisega maakler, väga meeldiva suhtlemisega, kohese reageerimisega kliendi soovi ja küsimustele, super teadmised turust ja selle muutustest. Temaga oli väga meeldiv ajada asja ja kõige tähtsam - tulemuslikult ajada asja! Kui oleks veel midagi müüa, siis kindlasti pöörduks tema poole. Edu edaspidises töös soovides!
Jelena
Helen Järve on väga sõbralik ja abivalmis maakler. Oli väga meeldiv temaga tutvuda.
Kohe oli näha, et Domus hoolitseb oma klientide eest
Elizabet
Koostöö maakleriga oli igati positiivne. Kiire infovahetus ja sõbralikkus aitas korteri müügiga seotud "stressi" vältida. Super tänu Helenile :)
Taavi
Eraldi tahaksin teid kiita - maaklerina nii kiire vastamisega, vastused sajale küsimusele olemas, lisainfo kohe võtta, imeline! :)
Kaja
Aitäh, Helen, professionaalse, kiire ja korrektse asjaajamise eest tavapärasest oluliselt keerukama müügiprotsessi ohjamisel minu korteri müügil!
Veljo
Хотелось бы поблагодарить Helen Jarve за помощь в покупке недвижимости и связанных с этим задач. Обратная связь была всегда быстрой, а предоставленная информация- полезной.
Я могу порекомендовать Helen Jarve как очень хорошего и доброжелательного агента.
Спасибо ещё раз!
Мы всем довольны. Будем рекомендовать друзьям.
Yulia & Yoshiaki
Väga meeldiv, professionaalne ja sõbralik koostöö. Kindlasti teeksin koostööd ka edaspidi kui selleks vajadus peaks tekkima.
Marili
Kannatlik ja abivalmis :)
Annely
Maakler väga professionaalselt aitas kaasa ostu-müügitehingu teostamisele. Täname väga ja soovime kõike paremat!
Ilmar
Aitäh Helenile! Paremat teenust poleks osanud tahtagi! Kuna pidin samal ajal Eestist ära sõitma, siis Helen hoolitses selle eest, et köögi firma lõpetaks viimased tööd ja organiseeris gaasipliidi ühenduse, mida köögipaigaldajad ei soovinud teha. Ta oli super abivalmis ja alati kättesaadav. Sain korteri kiiresti välja üüritud :) Esimest korda elus tundsin, et maaklerist oli nii palju abi!
Maaria
Helen jättis algusest peale sellise inimese mulje, kes tunneb oma tööd ja kelle kätte võib kerge südamega kinnisvara müügi usaldada.
Sain oma korteri müüdud ilma igasugust vaeva nägemata, soovitud hinnaga ja kordades kiiremini, kui ma lootsin.
Tänud!
Martin
Maakler Helen Järve oli minuga täpne, korrektne, teadlik, sõbralik. Tänan hea teeninduse eest!
Veera
Jäin Heleni tööga väga rahule.
Kristella
Väga täpne ja korrektne inimene, kiiresti lahendas ära kõik mu küsimused.
Anna
Suur tänu koostöö eest! Helen oli abivalmis maakler, kes näitas meile korterit ja aitas selle ostmisel. Väga meeldiv, et inimene suhtub oma töösse ning klientidesse suure hingega. Kõik väga meeldis!
Tatjana
Helen Järve oli väga abivalmis ja tore. Aitas küsimusi lahendada ja saime koos tubasid mõõta, et oleks mugavam mööblit ja sisustust planeerida. Helenile annaksin enda poolt hindeks 5+! :)
Andres Z
Väga sümpaatne ja usaldusväärne maakler.
Õie
Olen väga rahul. Iga infokild jõudis kiiresti minuni kas maili teel või telefonitsi. Meeldiv suhtlus. Sain müügi eest soovitud alghinna ja see oli tänu konsultandi heale tööle. Jõudu Helenile.
Ene
Sooviksin tänada kiire tehingu ja meeldiva kogemuse eest edasi anda tänusõnad teie maakler Helen Järvele.
Suvel otsustasime müüki panna korteri, millele kõik maaklerid pakkusid madalamat reaalset tehinguhinda. Helen oli optimistlik, selgitas kõik nüansid müügitehingu juures ilusti lahti, tegi veel ilusa video kuulutuse juurde ja leidis huvilise kuu ajaga. Ka tehingu juures oli mitmeid keerukaid hetki, kuid Helen lahendas need kiiresti ja professionaalselt.
Kõige huvitavam kogu selle asja juures oli see, et ta ise nimetas ennast algajaks, kuid temast õhkuv enesekindlus ja kogemus just inimlikul suhtlemisel jätsid teise mulje.
Soovitame kindlasti kõigile oma tuttavatele ja sõpradele tema poole pöörduda.
Indrek T

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri