Helen Järve

Konsultant

Domus Kinnisvara konsultandi töö ei ole mulle pelgalt väljakutse, vaid reaalne soov anda isiklik panus kinnisvara müügitöös ja ennast teostada.

Oman pikka töökogemust ametikohtadel, mis on andnud mulle hea suhtlemisoskuse, täpsuse ja korrektsuse. Olen töötanud suurte meeskondade osana ning neid ka iseseisvalt juhtinud. Suhtlen eesti ja inglise keeles ning hätta ei jää ka vene ja soome keelega.

Minu vaba aja sisutavad pere, raamatud ja sõbrad. Pean lugu heast huumorist ja elavast muusikast.

Parim võimalus ennustada oma tulevikku, on seda ise luua.

Loe pikemalt

Soovitused

Koostöö oli väga sujuv ja maakler oli väga sõbralik ja vastutulelik. Olles korteriotsingul suhelnud nüüd paljude maakleritega, siis suhtumine ja suhtlemine oli tal kindlasti üks parimaid.
Gerli ja Siim
Helen on väga asjalik ja abivalmis. Rasketes olukordades rahulik ja igati toeks. Suudab väga hästi hallata kogu protsessi ja hoida osapooli väga heas kontaktis. Usaldusväärne, kompetentne, hea suhtleja ja alati rõõmsameelne. Suured, suured tänud!
Liis
Lisada ei olegi midagi, lihtsalt super :)
Kalle ja Annely
Koostöö maakler Heleniga sujus suurepäraselt! Oli alati meie jaoks olemas. Suurepärane ja rõõmsameelne inimene!
Aitäh!
Kadi ja Tauri
Helen Järve on professionaalse lähenemisega maakler, väga meeldiva suhtlemisega, kohese reageerimisega kliendi soovi ja küsimustele, super teadmised turust ja selle muutustest. Temaga oli väga meeldiv ajada asja ja kõige tähtsam - tulemuslikult ajada asja! Kui oleks veel midagi müüa, siis kindlasti pöörduks tema poole. Edu edaspidises töös soovides!
Jelena
Helen Järve on väga sõbralik ja abivalmis maakler. Oli väga meeldiv temaga tutvuda.
Kohe oli näha, et Domus hoolitseb oma klientide eest
Elizabet
Koostöö maakleriga oli igati positiivne. Kiire infovahetus ja sõbralikkus aitas korteri müügiga seotud "stressi" vältida. Super tänu Helenile :)
Taavi
Eraldi tahaksin teid kiita - maaklerina nii kiire vastamisega, vastused sajale küsimusele olemas, lisainfo kohe võtta, imeline! :)
Kaja
Aitäh, Helen, professionaalse, kiire ja korrektse asjaajamise eest tavapärasest oluliselt keerukama müügiprotsessi ohjamisel minu korteri müügil!
Veljo
Хотелось бы поблагодарить Helen Jarve за помощь в покупке недвижимости и связанных с этим задач. Обратная связь была всегда быстрой, а предоставленная информация- полезной.
Я могу порекомендовать Helen Jarve как очень хорошего и доброжелательного агента.
Спасибо ещё раз!
Мы всем довольны. Будем рекомендовать друзьям.
Yulia & Yoshiaki
Väga meeldiv, professionaalne ja sõbralik koostöö. Kindlasti teeksin koostööd ka edaspidi kui selleks vajadus peaks tekkima.
Marili
Kannatlik ja abivalmis :)
Annely
Maakler väga professionaalselt aitas kaasa ostu-müügitehingu teostamisele. Täname väga ja soovime kõike paremat!
Ilmar
Aitäh Helenile! Paremat teenust poleks osanud tahtagi! Kuna pidin samal ajal Eestist ära sõitma, siis Helen hoolitses selle eest, et köögi firma lõpetaks viimased tööd ja organiseeris gaasipliidi ühenduse, mida köögipaigaldajad ei soovinud teha. Ta oli super abivalmis ja alati kättesaadav. Sain korteri kiiresti välja üüritud :) Esimest korda elus tundsin, et maaklerist oli nii palju abi!
Maaria
Helen jättis algusest peale sellise inimese mulje, kes tunneb oma tööd ja kelle kätte võib kerge südamega kinnisvara müügi usaldada.
Sain oma korteri müüdud ilma igasugust vaeva nägemata, soovitud hinnaga ja kordades kiiremini, kui ma lootsin.
Tänud!
Martin
Maakler Helen Järve oli minuga täpne, korrektne, teadlik, sõbralik. Tänan hea teeninduse eest!
Veera
Jäin Heleni tööga väga rahule.
Kristella
Väga täpne ja korrektne inimene, kiiresti lahendas ära kõik mu küsimused.
Anna
Suur tänu koostöö eest! Helen oli abivalmis maakler, kes näitas meile korterit ja aitas selle ostmisel. Väga meeldiv, et inimene suhtub oma töösse ning klientidesse suure hingega. Kõik väga meeldis!
Tatjana
Helen Järve oli väga abivalmis ja tore. Aitas küsimusi lahendada ja saime koos tubasid mõõta, et oleks mugavam mööblit ja sisustust planeerida. Helenile annaksin enda poolt hindeks 5+! :)
Andres Z
Väga sümpaatne ja usaldusväärne maakler.
Õie
Olen väga rahul. Iga infokild jõudis kiiresti minuni kas maili teel või telefonitsi. Meeldiv suhtlus. Sain müügi eest soovitud alghinna ja see oli tänu konsultandi heale tööle. Jõudu Helenile.
Ene
Sooviksin tänada kiire tehingu ja meeldiva kogemuse eest edasi anda tänusõnad teie maakler Helen Järvele.
Suvel otsustasime müüki panna korteri, millele kõik maaklerid pakkusid madalamat reaalset tehinguhinda. Helen oli optimistlik, selgitas kõik nüansid müügitehingu juures ilusti lahti, tegi veel ilusa video kuulutuse juurde ja leidis huvilise kuu ajaga. Ka tehingu juures oli mitmeid keerukaid hetki, kuid Helen lahendas need kiiresti ja professionaalselt.
Kõige huvitavam kogu selle asja juures oli see, et ta ise nimetas ennast algajaks, kuid temast õhkuv enesekindlus ja kogemus just inimlikul suhtlemisel jätsid teise mulje.
Soovitame kindlasti kõigile oma tuttavatele ja sõpradele tema poole pöörduda.
Indrek T

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri