Janis Rimitsans

Kutseline vanemmaakler tase VI

Kinnisvaramaakleri tööga alustasin 2002. aastal ning oma 21 aastase teekonna jooksul olen korraldanud märkimisväärse hulga kinnisvaratehinguid. Üheks suurimaks tunnustuseks teiste seas pean oma kandidatuuri eesti "Aasta Maakler 2019" tiitlile.

Olles liige Eesti Kinnisvaramaaklerite Kojas läbin ma pidevalt erinevaid kinnisvaraalaseid koolitusi, mis hoiavad mind kursis turul toimuvaga ning annavad uusi ja tuletavad meelde vanu müügitehnikaid. Olen edukalt läbinud kutseeksameid ja saavutanud tänaseks kõrgeima võimaliku maakleritele antava kutsetunnustuse - 6. taseme.

Olen olnud ja olen ka praegu mentoriks alustavatele maakleritele ning loodan, et saan oma aastate pikkusi kogemusi jagada ka nendega.

Peamiselt leiavad inimesed tee minuni läbi rahulolevate klientide soovituste.

Kuigi töötan müüja, ehk minu otsese käsundiandja, hüvanguks, usun, et korralikult korraldatud kinnisvara tehingus saab ka ostja professionaalselt teenindatud. Seda tõestavad paljud minu saadud soovitused, lisaks minu eelnevalt korraldatud tehingute müüjatelt, ka ostjatelt.

Suurimat naudingut ja adrenaliini pakuvad mulle tänasel päeval eriti keerukad ja väljakutset nõudvad tehingud. Samuti naudin väga kinnisvara arendusprojektides osalemist. Nende puhul kaasatakse mind tihtipeale juba siis kui arendaja soetab arenduseks mineva kinnistu ja selline aastatepikkune protsess kuni valminud kodudeni on mõnus loomisprotsess.

Kuna olen avatud uutele tutvustele ja hindan kõrgelt inimeste avatust ja suhtlemist, siis on paljudest minu klientidest saanud mulle head sõbrad ja tuttavad ka peale meie tutvuse aluseks oleva partnerlussuhte edukat lõpuniviimist.

Kui inimestel on tavaliselt oma perearst, hambaarst, jurist jms, siis mina soovin olla oma klientidele edaspidi nende pere ja suhtluskonna maakler või nö sõber kiiresti muutuvas kinnisvaramaailmas.

Haridust olen saanud Tallinna Tehnika Ülikoolist ja Tallinna Majanduskoolist.

Tööalaselt olen nooruses kokku puutunud ka ööklubi- ja restoranitööga ning hiljem ka ise restorani pidanud.

Vaba aja püüan pühendada oma perele ja sõpradele-tuttavatele. Tõeliseks puhkuseks pean ma reisimist lähemal ja kaugemal koos oma kõige tähtsamatega.

Oma elu püüan elada nii, et hommikul on mul siiras rõõm tööle minna ja õhtul veel suurem rõõm koju saabuda.

Loe pikemalt

Soovitused

Tagasiside kliendilt:

Nimi: Siret
Teenuse hinnang: Jäin väga rahule
Soovitab tuttavatele: Kindlasti
Konsultandi / hindaja nimi: Janis Rimitsans
Teenus: Maakleriteenus

Kommentaar:
Olen oma maakleriga väga rahul! Janis on täpne, usaldusväärne ja suurepärane suhtleja. Kogu protsess alates konsultatsioonist kuni müügitehingu lõppemiseni möödus sujuvalt ja maakler hoidis mind igal sammul toimuvaga kursis. Märkimisväärne on ka, et sain oma korteri müüdud vaid paari nädalaga ning olen kindel, et seda just tänu Janise järjekindlusele ja professionaalsusele. Mulle väga meeldib Janise orienteeritus lahenduste leidmisele, tema vastutulelikkus, ausus ja asjatundlikkus.

Õige maakleri valik on kodu müües väga oluline ja seetõttu soovitan Janist kõigile, kes soovivad oma kodu müüa. Võite kindel olla, et töö on kvaliteetne ja efektiivne.

_______Tagasiside kliendilt:

Nimi: Juhan Hammer
Teenuse hinnang: Jäin väga rahule
Soovitab tuttavatele: Kindlasti
Konsultandi / hindaja nimi: Janis Rimitsans
Teenus: Maakleriteenus

Kommentaar:
Sujuv ja sõbralik koostöö, igati toetav, põhjalikud selgitused keerulisemate juriidiliste küsimuste puhul. Ühesõnaga - parim!

Nimi: Jaan
Teenuse hinnang: Jäin väga rahule
Soovitab tuttavatele: Kindlasti
Konsultandi / hindaja nimi: Janis Rimitsans
Teenus: Maakleriteenus
Nimi: perekond Sedrik
Teenuse hinnang: Jäime väga rahule.
Soovitab tuttavatele: olen seda juba mõned head aastad teinud ja kindlasti soovitan ka edaspidi kõigile oma sõpradele, sugulastele, tuttavatele ja ka naabritele.
Konsultandi / hindaja nimi: Janis Rimitsans
Teenus: Maakleriteenus
Kommentaar: väga asjalik, mitmekeelne, professionaalne, väga kiire ja korrektne asjaajamine
Kiri kliendilt: võtsin temaga ühendust augustikuus, rääkisin, et plaanin korterit välja üürida. Saatsin mõned pildid korterist ja tema ütles orienteeruva hinna, mis oleks reaalne üürihind. Hoidsime kuulutust vist ainult 2 nädalat üleval ja juba tekkis esimene huviline, kellele korterit näitasime ja kes ka kohe korteri ära võttis. Töö oli kiire ja korrektne.
Nimi: Marianne
Teenuse hinnang: Jäin väga rahule
Soovitab tuttavatele: Kindlasti
Konsultandi / hindaja nimi: Janis Rimitsans
Teenus: Maakleriteenus
Kiri kliendilt:
Janis, hei! Tahtsin sind tänada, meil täitus täna kaks aastat Lageda teel oma armsas kodukeses täna. Tervita meie poolt ka eelmisi omanikke! Oleme väga rõõmsad oma kodu üle.
Epp
Tagasiside kliendilt:

Nimi: Silvi
Teenuse hinnang: Jäin väga rahule
Soovitab tuttavatele: Kindlasti
Konsultandi / hindaja nimi: Janis Rimitsants
Teenus: Maakleriteenus

Kommentaar:
Lahke, vastutulelik ning nõustas kogu protsessi jooksul.
Nimi: Dane
Teenuse hinnang: Jäin väga rahule
Soovitab tuttavatele: Kindlasti
Konsultandi / hindaja nimi: Janis
Teenus: Maakleriteenus

Kommentaar:
Kiire, asjalik, abivalmis, alati olemas, lahendustele orienteeritud. Väga rahul!


Thanks for your wonderful service in finding our house!
I hope we will meet soon.
:)
Greetings, MaxJanis Rimitsans-Suured tänud kiire ja professionaalse tehingu eest. Mul pole sõnu kirjeldamaks korteri esitlusi klientidele ja müüja positiivset nõustamist ! 😊Jekaterina


Soovin tänada maakler Janis Rimitsans’i. Varem olen enda kinnisvaratehinguid teinud ilma maaklerita, kuid seekord maja müües otsustasime Janise appi võtta.
Meie koostöö sujus väga hästi, Janise abil suutsime leida õiglase turuhinna ning tegelikult ka üllatavalt ruttu ostjad majale. Kogu koostöö toimis sujuvalt ning paindlikult. Hea mulje jättis see, kuidas Janis oskas hästi tajuda piiri, kus lasta meil müüjatena ise otsuseid teha ning kus tugines tugevamalt enda pikaajalisele kogemusele ning andis häid soovitusi. Kui varem olen olnud pigem arvamusel, et maakleri kaasamine isiklike kinnisvaratehingute puhul on rohkem mugavuse küsimus, siis käesoleva kogemuse põhjal julgen öelda, et sellest on ka reaalne ning oluline kasu tehinguni jõudmisel.

Parimate soovidega,
MartSooviksin kiita ja saata tänusõnad maaklerile Janis Rimitsans.
Tegemist on väga professionaalse ja pühendunud maakleriga.
Janis aitas meil müüa meie 2-toalist korterit.
Müük toimus kiiresti ja meie jaoks nö "valutult" kuna Janis tegi ise kõik ära-
tellis fotograafi, koostas müügikuulutused, tegeles korteri tutvustamisega huvilistele jne, jne.
Janis hoidis meid koguaeg asjade kuluga kursis.
Olen tema abi ka varasemalt kasutanud ning kui kunagi peaks taas vaja olema, siis pöörduksin taas tema poole ja soovitaksin teistelegi.

Tiina T.

Meie maakler oli Janis Rimitsans. Meil oli ost ja müük kokku ning oleme väga rahul tema tööga!
Ta on korrektne, mitmekeelne, täpne ja väga hoolikas maakler. Kindlasti soovitame teda oma sõpradele!

Julia S.
Mõni aeg tagasi aitas Janis meil korteri müüa ja ka uue osta. Ta on väga kohusetundlik ja usaldusväärne maakler, kes teeb oma tööd südamega. Meie tänu talle on piiritu. Seepärast otsustasime ka Teile kirjutada.

Helin K.
Janis Rimitsans aitas mul müüa ühe elamumaa krundi. Janis tegutses väga kiiresti ja professionaalselt ning suutis minu krundi müüa oodatust palju kiiremini. Lühikese ajaga leidis ta mu krundile mitu ostjat ja viis tehingu minu jaoks väga edukalt lõpuni. Kasutan edaspidi kindlasti ka tema abi kinnisvaratehingutes ja soovitan ka teistele teda maaklerina.

Jasse J.
Tahan väga tänada maaklerit Janis Rimitsans. Ääretult meeldiv inimene, väga professionaalne, täpne ja korrektne. Janis aitas mul leida üürniku minu meelest rekordilise kiirusega, sealjuures kogu asjaajamine oli hästi sujuv ja samas kiire. Ta hoidis mind alati kõigega kursis ja andis ka väga asjalikke soovitusi. Minu jaoks Janis ületas kõik ootused, tunneb ja teeb oma tööd tõesti väga hästi ja usun, et kui tulevikus jälle vaja, pöördun kindlasti tema poole ja julgen ka teistele soovitada!

Moonika
Soovin kiita Teie töötajat Janis Rimitsans´i. Janis on ääretult professionaalne, näha, et väga suure kogemusega ja oma valdkonnas väga kompetentne. See ei ole esimene kord, kui olen aastate jooksul pöördunud Janis Rimitsans´i poole seoses kinnisvara müügiga. Võrdluseks võin öelda, et olen väga palju kokku puutunud ka teiste ettevõtete kinnisvara maakleritega ja olen pehmelt öeldes pettunud. Janis Rimitsans on kogu müügiperioodi vältel olnud meie perele kalju, kus saime head ning asjalikku nõu, alati kiiret tagasisidet koos põhjaliku selgitusega ja alati saime pöörduda ta poole oma küsimustega. Janis Rimitsans teeb tõesti oma tööd kire ja südamega, ausalt öeldes, meie pere ei tea, mis me oleksime teinud ilma sellist maaklerit kohates. Suured, suured tänud meie pere poolt Janis Rimitsans´ile ja soovime talle kauneid jõule!

Piret P.
Janis on oma töös põhjalik ja julge! Esmasel kohtumisel sai läbi arutatud detailselt erinevad korterit ja piirkonda puudutavad aspetktid. Korteri pildistamise korraldas ta väga kiirelt ning andis ka head soovitused, kuidas peaks olema korter ettevalmistatud pildistamiseks, et pildid tuleksid ilusamad.
Kogu suhtlus ja korteri näitamised klientidega oli Janise korraldada ning ta tegi seda meile mugavalt ja lihtsalt.

Tänan Janist tema tehtud töö ja panustatud aja eest! Meie korter on nüüdseks müüdud ja uuel elanikul saab seal kindlasti tore olema!

Reet M.
Oleme väga tänulikud maakler Janis Rimitsans´ile, kes aitas müüa meie neljatoalist Lasnamäe korterit. Olime varem üritanud korterit müüa ise ja teiste kinnisvara büroode maaklerite abiga ning seepärast esialgu lootusetuna tundunud tehing sai tänu Janisele teoks kiirelt ja korralikult. Janis on inimesena sümpaatne, vastutulelik ja usaldusväärne ning oma töös professionaalne ja täpne. Janis arvestas meie soove ega üritanud kordagi oma tehet peale suruda. Soovitame ka teistele kinnisvara müüa soovivatele inimestele Janis Rimitsans´i abi.

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri