Lea Kull

Kutseline hindaja / Maakler / Konsultant

Kinnisvara hindaja, tase 6, (kutsetunnistus 163047).

Mina töötan Domus Kinnisvara sõbralikus kollektiivis alates 2005.aastast, kinnisvara valdkonnas juba aastast 2000. Seega võin öelda, et aastate jooksul olen kogemusi saanud juba palju ja erinevaid. Tegin hiljuti väikest statistikat ja selgus, et olen aastate jooksul koostanud üle 4600 eksperthinnangu erinevatele varadele ( korterid, majad, suvilad, kinnistud) ja vahendanud üle 250 müügitehingut.

Oma töös hindan ma vaheldusrikkust ning inimestega suhtlemist. Samuti on põnev vaadata erinevaid kodusid, arhitektuuri ja sisustust.

Kõrghariduse olen omandanud Maaülikoolis (endine Eesti Põllumajanduse Akadeemia). Samuti olen läbinud palju erinevaid koolitusi nii Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu poolt kui ka Domus Kinnisvara siseselt. Iga 5 aasta järel olen tõestanud on kutseoskusi ja teadmisi ka EKHÜ eksamikomisjoni ees.

Kolleegide arvates olen hea suhtleja, usaldusväärne, aus, otsekohene ja särav inimene. Selle kinnituseks on mind valitud mitmel aastal järjest Aasta Kolleegiks.

Minu huvialadeks on kultuur ja muusika – juba 35 aasta laulan Teaduste Akadeemia Naiskooris, tänu millele on ka palju reisitud ja erinevadel konkurssidel käidud.

Vabal ajal meeldib talle jalgrattaga sõita ja mere ääres jalutada.

Loe pikemalt

Soovitused

Lea on väga asjatundlik, abivalmis ja suhtlemisaldis ning hoidis mind pidevalt kõigega kursis, Jäin väga rahule.

Signe
***
Soovin kiita väga professionaalse, kiire ja täpse tehtud töö eest! Olen väga rahul suhtlemisega ning pakutud lahenduste eest. Igati meeldiv kogemus kinnisvara puudutavates toimingutes.
Edu töös ja palju häid kliente!

Lugupidamisega
Julia A

***
Tere Lea,
soovin tänada meeldiva koostöö eest.
Kõik hindamisega seotud dokumendid sobisid ja korter sai kenasti müüdud ning ootuspärase hinnaga :). Soovitan kindlasti ka teistele Sind ja kui vaja tulevikus veel hindamisi, võtan ühendust.

Parimate soovidega,
Merlyn U
***
Soovin avaldada tänu ja tunnustust teie hindaja Lea Kulli osas.

Koostöö oli tihe ja meeldiv, hindaja tegi tööd väga põhjalikult, ent siiski kiirelt :) Aktid said kenasti pangale edastatud, nüüd jääb vaid loota pangapoolsele positiivsele tagasisidele.

Palun need tänusõnad ka Leale edasi öelda.

Kõike head soovides

Piret M

***
Hindan Lea Kull'i professionaalsust, kõik oli tõepoolest sujuv ja positiivne, vastused sain igale mulle olulisele küsimusele ja väga meeldis mulle Lea suhtlemine minu, kui kliendiga, mitte ainult ametlikult, vaid isiklikult.

Kuldset sügist
Silvia S

***
Oli väga meeldiv koostöö teie büroo töötaja Lea Kulliga! Tänan abi eest ja tänud, et maakler oli suunav ja abivalmis ning seal juures mitte pealetükkiv! Oli võimalik mõelda enne kui otsustada!
Suured tänud meeldiva kogemuse eest!

Lugupidamisega Merike T

***
Tere, Tahan tänada maakler Lea Kulli väga meeldiva ja asjaliku maaklerteenuse eest! Suured Tänud! Soovitan kindlasti Teie bürood oma tuttavatele, kes soovivad kinnisvara võõrandada või omandada.

Külli O

***
Tänud Lea Kullile objekti kiire ja asjatundliku müügi korraldamise eest! :)

Karin R
***

Suured tänud Domuskinnisvarale ja Lea Kull´ile äärmiselt professionaalse ja meeldiva koostöö eest.
Oleme väga rahul teie poolse koostööga. Soovime jätkuvalt edu!


Tervitades
Jaanika K
***Saada mulle kiri