Liia Laid

Maakler / Konsultant

2017 Tehingute kuninganna

2012 Aasta Maakler

2010 Aasta Maakler

Olen maaklerina töötanud alates 2002 aastat, Domus kinnisvaraga liitusin 2008 aastal.

Oma töös hindan eelkõige eneseteostamise võimalust. See on töö, kus päevad ei ole vennad, kus on selge vastutus tehtu eest ja samas, kus tulemused ja kliendi rahulolu on käegakatsutavad.

Olen aastaid töötanud juhina eraettevõtluses. Läbinud mitmeid marketingi ja müügitöö alaseid täiendõppeid.

2006. aastast oman kutselise maakleri kvalifikatsiooni.

Olen sotsiaalse eluhoiakuga, arenenud empaatiavõimega, tolerantne ja abivalmis kaaslane.

Inimestes hindan huumorimeelt, ausust ja vastutustundlikkust.

Vaba aeg kuulub mul maakodule saarel ja esmane koht minu tegemistes kuulub oma perele.

Lahenduseta probleeme ei ole olemas- olen kindlalt veendunud!

Loe pikemalt

Soovitused

Tegemist omaala asjatundjaga. Töö kiire ja korralik.' Jõudu!

Kalle

Koostöö oli professionaalne ja usaldusväärne, maakler Liia Laid on põhjalik ja sõbralik.

Tiina

Teenuse hinnang: Jäin väga rahule
Soovitab tuttavatele: Kindlasti
Konsultandi / hindaja nimi: Liia Laid
Teenus: Maakleriteenus

Kommentaar:
Väga meeldiv ja asjalik lähenemine, Tänu Liiale saime keerulise tehingu lukku.
Suured tänud!

Mart


Teenuse hinnang: Jäin väga rahule
Soovitab tuttavatele: Kindlasti
Konsultandi / hindaja nimi: Liia Laid
Teenus: Maakleriteenus

Kommentaar:
Koostöö oli konstruktiivne, väga ladus ja aus. Professionaalne lähenemine igale aspektile ja ettearvamatutele olukordadele, head soovitused, partneri soovidega arvestamine, lahenduste otsimine, hea ja kiire tagasiside on sõnad millega kiidan Liiat. Tänud!!!

Andres


Soovin kogu südamest tänada maakler Liia Laidi, kes leidis meie kinnisvarale lühikese ajaga ostja. Ma ei kunagi kohanud nii abivalmist inimest. Kuna ise viibisin müümise ajal välismaal, siis aitas Liia iga tekkinud probleemiga kohapeal (käis keldriboksi ust avamas torude remondi jaoks, tõi Eestimaa teisest otsast minu eaka sugulase käest vajaliku võtme, et vanamammi ei peaks selle saatmise pärast muretsema jne). Lisaks sellele vastas Liia kõigile võimalikele küsimustele ja oli alati kättesaadav olenemata nädalapäevast ja kellaajast. Professionaalne ja suure töökogemusega maakler. Edu ja jõudu Sulle edaspidiseks, Liia!

Parimate soovidega
Ulla-Stina A.


Sooviksin anda tagasisidet maaklerile Liia Laid. Ta on väga tore, sõbralik ja asjalik. Oskab oma tööd väga hästi ja on oma ala professionaal. Ta on pädev vastama klientide küsimustele ja korraldama paberimajandust. Kindlasti soovitan teda.

Kai


Tere Domus kinnisvara

Kirjutan, et avaldada ülimat rahulolu ja kiitust firmale, kus töötab super maakler- proua Liia Laid. Omaala professionaal, kelle konkreetne, asjalik, vastutulelik, ettenägelikkus ja põhjalikkus oma töö suhtes, loob kohese usalduse. Realist, kes ei meelita suurte rahanumbritega, aga lõppkokkuvõttes sõlmib super tehingu!
Kindlasti soovitan proua Laidi igaühele, kes peaks vajama maakleriteenuseid ning kõik meie pere tulevased kinnisvaratehingud saavad sõlmitud Tema abiga.
Suured tänud ja kõike kaunist,

Lilith


Sooviksin tänada maakler Liia Laidi professionaalse ja operatiivse töö eest meie korterite müümisel. Liia on alati positiivne ning lahendustele orienteeritud, väga sõbralik ning abivalmis. Tänan!
Merike
Väga suur tänu Liia Laidile profesionaalse töö eest! Tänu Liia suurepärasele tegutsemisele saime korteri müüdud kõigest ühe kuuga. Tegu on väga abivalmis, tööka ja profesionaalse maakleriga!
Teenuse hinnang: Jäin väga rahule
Soovitab tuttavatele: Kindlasti

Annika
Koostöö maakleriga sujus algusest löpuni. Väga täpne, diplomaatiline, vastas kiirelt tekkinud kysimustele, oli alati meie jaoks olemas ja kuna meil tekkis väike törge notaritasu maksmisel, (kogemata oli vale pangakaart kaasas) siis aitas Liia meid ka seal hädast välja. Eeskujulik teenindaja ja oma ala professionaal!
Teenuse hinnang: Jäin väga rahule
Soovitab tuttavatele: Kindlasti

Silvi V.
Tahaksime tänada Teie maaklerit Liia Laidi, kelle suurepärase töö tulemusena suutsime oma suvila Hiiumaal müüa oodatust kiiremini ja hea hinnaga. Teenindus oli professionaalne, kiire ja asjatundlik. Soovitame teda kindlasti ka oma sõpradele ja tuttavatele, kui neil peaks maakleri abi vaja minema.
Tänu.

Lugupidamisega
Arvi ja Kristhel
Suur tänu Teile kogu abi ja kiire tegutsemise eest!
Oli meeldiv koostöö tänu Teie mõistvale ja vastutulelikule suhtumisele 😊
Edu edaspidiseks!

Tervitades
Katrin
"Kõik kõik on uus septembrikuus" nii ka meie pere jaoks! Sooviksime kogu südamest tänada maakler Liia Laidi tänu kelle abile saime kiirelt müüdud oma vana kodu ning sama ruttu soetada endale uue kodu! Liia on oma töös kiire ja asjatundlik ! Alati abivalmis ja pühendunud ning nõus aitama ka küsimustes mis ehk asjasse ei puutund! Aitäh sulle veelkord armas Liia! Jõudu ja jaksu sinu tegemistes!

Parimate soovidega

Marit ja Taavo perega
Liia Laid on väga abivalmis ning professionaalne maakler. Tänu temale saime endale oma esimese päris kodu.
Aitäh sulle,Liia!

Ly
Olen tahtnud juba mõnda aega kirjutada ja tänada. Loodetavasti mäletad mind ja maja ostu tehingut Viliveres Metsanurga tänaval.
Tagantjärgi mõeldes oli sinul siiski väga suur roll, et otsusele jõudsin.
Tänan sind professionaalsuse ja sinu isiksuse eest, tänan sind kodu eest.
See oli parim otsus minu elus.

Parimate tervitustega
Hannely
Maakler Liia Laid on väga tore, abivalmis ja professionaalne. Paljuski tänu tema põhjalikule infole korteri osas nii kindlalt otsustada julgesingi.

Marek
Tänan meeldiva koostöö eest maaklerit Liia Laidi, kes leidis ostja lühikese ajaga minu korterile Ehitajate teel. Kõikidele üleskerkinud probleemidele leidis alati kiire lahenduse. Hindan tema professionaalsust kõrgelt. Tänaseks on korteri ostu-müügi tehing tehtud.
Suurimad tänud!

Viive
Suured tänud Liiale, kes müüs minu korteri kahe nädalaga (!) ja suurepäraselt organiseeris maja ostu. Liia on väga meeldiv ja professionaalne inimene! Kiitused.

Liia I.
Tahaksin tänada maakler Liia Laidi, kelle suurepärase töö tulemusena on meil nüüd kena kodu. Sellist töösse suhtumist oli meeldiv kogeda ja koostöö oli meie jaoks väga hea. Oleme ka varem maakleritega asju ajanud, kuid Liia oli lihtsalt super. Soovime kogu perega talle kõike, kõike head ja loomulikult oleme tänulikud, kui tema tööd ka vääriliselt hinnatakse.

Tiina K.
Soovin kiita maakler Liia Laidi. Äsjane korteriost tema vahendusel oli igati asjalik ja meeldiv. Kõik sujus kui õlitatult!

Martin K.
Suured tänud kiire ja korraliku töö eest!
Edu edaspidiseks!

Maris
Aitähh väga hea koostöö eest korteri müügiprotsessis! Mul on hea meel, et korterile leidus ostja enne väliste kevadtööde algust ja kõik sujus konkreetse huvitatud ostjaga kiiresti.
Mulle meeldis meie koostöö konkreetsus, asjalikkus, kokkulepetest kinnipidamine ja nõustamine ühel või teisel teemal. Oli tajutav, et nõuanded toetusid pika-ajalisele kogemusele tuues välja nii poolt- kui vastuargumendid, kuid samas oli kõik neutraalne, jättes objekti omanikule otsustusvabaduse. Juhul, kui mul edaspidi peaks kinnisvara-alast nõu või abi vaja olema, võtan kindlasti ühendust. Tean siis, et ajan asju professionaaliga!

Ülle L.
Tahaksin väga teid kiita suurepärase maakleri töö eest, nimelt käisime erinevaid kortereid vaatamas ja seega kohtusime erinevate maakleritega, kuid neid ei saa teiega isegi võrrelda. Väga mõnus põhjalik ja konkreetne jutt korteri kohta. Suur kiitus teile selle eest!

Kristiin K.
Kiidan Teie maaklerit Liia Laidi. Tegime korteri ostu-müügitehingu sel esmaspäeval. Liia on väga kompetentne ning tunneb müüdavat objekti täielikult. Otsib kliendile sobivaid aegu kohtumiseks ning on huvitatud tehingu lõpule viimisest, mida just minu kogemusel kõik maaklerid teha ei suuda/ ei viitsi...
Jäime väga rahule ning kiitus veelkord!

Kerli V.
Jäin maakler Liia Laidi tööga väga rahule. Liia Laid oli meeldiv ja asjalik, asjaajamine sujus kenasti ja kiirelt.
Sobival võimalusel soovitan teda kindlasti ka oma tuttavatele.

Lp, Maarja

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri