Marge Tõnnis

Kutseline vanemmaakler tase VI / Konsultant

Liitusin 2009. aastal Domus Kinnisvaraga, toetades nõu ja jõuga ettevõtte laienemisplaane Lõuna-Eestisse.

Kohalikul turul 1996. aastast tegutsedes olen saanud hindamatuid kogemusi kolleegidelt Tõnisson Kinnisvaras ja ERI Kinnisvaras, mis on olnud minu senised töökohad.

Pidades kutseoskusi üliolulisteks meie töös, olen tegev maakleritekoja kutsekomisjonis, mis reguleerib kaks korda aastas korraldavatele eksamitele pääsemist. Lisaks püüan jõudumööda abiks olla erinevatel erialastel koolitustel.

Meie teenuste tavapärast tarbijat - ostjat, müüjat või üürijat - kutsun heal meelel osa saama konsultatsioonist, mis loob hea aluse teemasse süvitsi minekuks. Aruteluks ja analüüsiks kulunud ühine aeg võimaldavad selgeid, argumenteeritud ja kasumlikke otsuseid turuosalistele lähitulevikus. Sellelt pinnalt kujunev tööprotsess on meile juba puhas nauding.

Tere tulemast Domusesse!

Loe pikemalt

Soovitused

Meie arust sujus korteri müük tänu Kaisale ja Margele väga väga hästi ja jääme seda meenutama väga positiivselt. Kindlasti soovitan Domus Kinnisvara ka oma sõpradele, tuttavatele, kel kinnisvara müük plaani tuleb.

Kõike head soovivad,
Ardi, Annaliisa ja Hugo Otto
Olen väga rahul Domus Kinnisvara ja Marge Tõnnise poolt tehtud tööga. Domus Kinnisvara poole pöördusin läbi Viljandi büroo Mirje Kallaste kaudu, kes viis mind kokku Margega. Mõlemiga koostöö oli väga meeldiv ja professionaalne. Kindlasti ise tehingut läbiviies ei oleks ma sellise tulemuseni jõudnud.
Marge on väga meeldiv ja koostööaldis inimene. Annab head ja professionaalset nõu ja abistab igati tehingu sujuvaks toimumiseks. Suur aitäh talle!

Terje M.
Täname Domus Kinnisvara ja Marge Tõnnist aitamaks kaasa meie maja korrektsel ja sujuval müügiprotsessil.
Väga meeldis, et Teie poolt pakuti välja profesionaalne fotograaf ja droonivideo tegemise võimalus, mis lõid soodsa pinnase ostjatepoolse huvi tekkimiseks.
Marge Tõnnis oli kogu protsessi vältel väga sõbralik ja abivalmis nii meie, kui ostuhuvilistega suheldes ning meid nõustades.

Soovime edu edaspidiseks nii Domus Kinnisvarale kui Marge Tõnnisele!

Ülle ja Tenno T.
Marge Tõnnis on väga sümpaatne inimene ja meie oleme Egertiga väga rahul. Tema vastused olid kiired, töö sujus, väga positiivne ja vastutulelik. Ei olnud mingeid venitamisi tema poolt.
Täname Domus kinisvara ja maaklerit Marget!

Tervitades Egert ja Marianne

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri