Margit Vähi

Maakler / Konsultant

Ligi 15 aastat töökogemust kinnisvaravaldkonnas!

Võin julgelt väita, et naudin igat hetke oma töös- tegemist on väga vaheldusrikka alaga. Iga klient on erinev, iga kodu lugu on erinev.

Minu töö nõuab minult kuhjaga teadmisi, väga head inimeste tundmist, ausat ning avatud suhtlemisoskust, täpsust, hoolikust ja kindlasti ka loomingulist lähenemist.

Kinnisvaramaakleri amet ei lase kunagi muutuda laisaks- pidevalt tuleb ennast kursis hoida turu kõikumiste ja seadusemuudatustega.

Olen rõõmsameelne ja positiivse ellusuhtumisega.

Tänu maakleritööle täieneb minu tutvusringkond pidevalt. Nii mõnegi kliendiga on säilinud suhtlus ka edaspidi.

Naudin väljakutseid keerukamate kinnisvaraobjektide näol- kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab :) Pole olemas võimatuid olukordi!

Olen arvamusel et maakleri ja kliendi vaheline edukas koostöö põhineb suuresti vastastikkusel usaldusel ning aususel. Kui mõlemad pooled ajavad jäärapäiselt oma rida, siis ei saavutata positiivset lõpptulemust ning koostööst jääb väga mõru maik.

Suurimateks tööalasteks saavutusteks pean absoluutselt kõiki oma tehinguid, sest igast tehingust on olnud alati midagi õppida.

Minu elu suurimad saavutused on aga kolm vahvat tüdrukutirtsu ning oma käte ja ilma pangalaenuta rajatud kodu.

Head endised ja praegused kliendid- aitähh Teile usalduse eest!

Head tulevased kliendid- tere tulemast ning toreda koostööni!

Loe pikemalt

Soovitused

Viivi : Margit on abivalmis ja viisakas ning meeldiv suhtleja. Dokumentide vormistamisel on kiire ja korrektne. Teeb oma tööd korralikult ja ülima täpsusega. Soovitan kõigil, kes soovivad kinnisvara üürida, müüa või osta temaga ühendust võtta.
Heino P. :Mina jäin väga rahule Margiti tööga. Ta on energiline,sõbralik, oma tööd hästitundev . Koostas meeldiva ja mahuka fotogalerii müüdavast majast. Jagas pidevalt infot müügi ja ostjate suhtes. Lühidalt, igati meeldiv,kohusetundlik ja sõbralik maakler, keda julgen igale ühele soovitada.
Kadi E.: Mina jäin Margiti teenusega väga väga rahule. Kõik oli organiseeritud põhjaliku ettevalmistusega. Ise ei pidanud suurt midagi tegema. Kõik toimis suurepäraselt ja suhteliselt kiirelt :) Ainult positiivsed ja tänulikud emotsioonid kuni võtmete üleandmiseni välja.
Irma V.: Margit on väga abivalmis ja alati vajadusel kättesaadav. Nõus abistama nii oma erialal kui ka konsulteerima vajadusel teiste spetsialistidega. Olen talle väga tänulik.
Eha K.: Oleme Margitiga mitmeid aastaid edukalt koostööd teinud. Olen maakler Margit Vähi vahendusel müünud nii oma maja kui ka kinnistuid. Meie klapp on väga hea ja asjad lähevad kiiresti. Margit kohe oskab müüa. Kui otsisin omale Tartu lähedale krunti, mõistis maakler Margit mind koheselt ja leidis kiirelt mulle sobiva. Kõik tehingud on alati ladusalt õnnestunud ja temaga on väga tore olnud koostööd teha. Ta on väga energiline ja kiire ning mis peamine – tema peale saab loota!
Ave: Margit Vähi on minu absoluutne lemmik kinnisvarakonsultant. Kui elasin mitmed aastaid välismaal, tuli mõttesse Tartu kodu välja üürida. Jätsin korteri võtmed Margitile ja nii toimusid üüriliste valimine, üürnikute taustauuringud ning lepingute sõlmimine edukalt mitmeid aastaid justkui iseenesest. Olen Margit Vähi soovitanud paljudele oma tuttavatele ja tagasiside on alati olnud väga positiivne. Nii tõusevad ka minu aktsiad minu sõpruskonnas ;)
Kadri V.: Margit tuli, nägi ja võitis! :)
Tegemist on väga meeldiva inimesega, asjatundlik ning professionaalne. Kõik dokumendid ning läbirääkimised tegi imekiiresti ning tundsin müüjana, et ma ei pea millegi pärast muretsema.
Super suured tänud!

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri