Tiiu Kuusik

Kutseline hindaja / Kutseline maakler / Konsultant

Olen töötanud aastaid kinnisvara valdkonnas, oman vastavat haridust ja töökogemust. Olen kinnisvaraga kokku puutunud nii ostja kui müüjana alates 2001. aastast. Lõpetasin Eesti Maaülikoolis kinnisvara hindamise ja planeerimise eriala ning soovisin omandatud erialal edasi liikuda. 2014. aastal jätkasin Domus Kinnisvara meeskonnas maaklerina, kus lisaks paljudele koolitustele, omandasin ka kinnisvara hindaja ja maakleri kutsetunnistused. Olen Pärnu büroos ainus töötaja, kes omab kahte kutset. Aitan leida teie kinnisvarale õiglase väärtuse ja uue omaniku!

Elus pean oluliseks positiivset ellusuhtumist ja tasakaalu. Lähtun A. Einsteini mõttest „ Elu on nagu jalgratas, et tasakaalu hoida, tuleb edasi liikuda.”

Soovitused

Teie ridades töötab abivalmis, äärmiselt kohusetundlik, professionaalne ja tore töökaaslane pr. Tiiu Kuusik, kellele kuuluvad minu suured, suured tänud.

Lugupidamisega Marika


Meile väga meeldis koostöö Tiiuga. Soovitame soojalt kõigile, kellel peaks maakleri teenust vaja minema. Väga tore inimene ja teeb oma tööd pühendatult.

Suur, suur AITÄH !

Armi ja Heino


Oleme väga tänulikud Tiiule, kes tegi oma tööd väga professionaalselt. Oleme rahul, et pöördusime teie kinnisvarabüroo poole.

Olga M.


Tiiu Kuusik on väga tore inimene. Väga vastutulelik. Maaklerina professionaalne. Nii hea suhtlusoskusega võiks rohkem inimesi olla.

Lea V.
Tiiu Kuusiku kohta on öelda ainult häid sõnu. Kuna majal puudus kasutusluba, siis ilma tema nõuanneteta poleks asi nii kiiresti korda saanud. Alati abivalmis ja väga kohusetundlik. Veelkord suured tänud Tiiu Kuusikule selle suure töö eest. Olen varasemalt kokku puutunud mitmete maakleritega, kelle tööga rahule ei saa jääda. Soovin Tiiule palju edu edaspidiseks ja kindlasti soovitan just teda oma tuttavatele.

Tiina K.
Olen pr. Tiiu Kuusiku`le väga tänulik nõu ja abi eest.
Usun siiralt, et tänu tema vastutulelikkusele ja abivalmidusele leidsime just selle "oma ja hea" tükikese maad. Seega pr. Tiiu tööga väga rahul, aitäh!

Parimate soovidega,
Sirje M.

Tiiu Kuusiku töö oli äärmiselt kohusetundlik ja professionaalne. Soovitan kõigile.

Tervitustega
Aare O.

Oleme maakler Tiiu Kuusiku tööga väga rahul. Ta on oma töös kohusetundlik, asjalik, vastutulelik.
Täname
Lugupidamisega

Hardyka O

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri