Üürile anda äripind, 3 tuba - Tegula Tegula-, Määsi küla, Setomaa vald, Võru maakond

https://domus.ee/7018013753 Kopeeri link Jaga facebookis
Üürile anda äri- ja teenindusruumid Võrumaal!

Üüritavad ruumid asuvad maja esimesel korrusel ning on kokku suurusega ligi 138 m². Võimalus on üürile võtta ka ainult pool 1. korrusest. Varasemalt on ruumid olnud kasutusel kohvikuruumidena. Köök on sisustatud kaasaegse tehnika ja inventariga, mida üüriline saab sobivusel kasutusele võtta.

Üüritav korrus jaguneb järgnevalt: köök (27,9 m²), saal (42,9 m²), trepihall (36,8 m²) ning info ja ootesaal (30,5 m²). Tualetid asuvad hoone keldrikorrusel. Üürnikul on võimalus kasutusele võtta ka suur väliterrass, mille suurus on ligi 79 m².
Ärihoone asub Kagu-Eestis, Määsi külas, Setomaa vallas, kohe Luhamaa piiripunkti lähedal Riigimaantee nr 7 ääres. Hoone ees ja ümbruses on suur parkla, mis mahutab väga palju sõidu- ja veoautosid. Ärihoone on ehitatud pakkumaks veokijuhtidele mugavusi nagu näideks saun, tualett, dušš ja toitlustus ning turvaline parkimine.
Üüripind sobibki kõige paremini kohviku või mugavuspoe avamiseks. Olemas on enamus inventarist, et vähese kuluga uus kohvik avada.
Üüri hind tervele I korrusele on 400€, millele lisanduvad kõrvalkulud ning käibemaks. Kui üüritakse väiksem osa korrusest, lepitakse hind selles kokku läbirääkimiste teel.
Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üür ettemaksuna ning tagatisraha.

Kui tunned, et siin võiks olla sinu äri uus koht, võta minuga ühendust ja lepime kokku objektiga tutvumise!

DOMUS KINNISVARA on 2002. aastal asutatud kinnisvara maakleriteenust, hindamist, konsultatsiooni, investeerimist ning arendust korraldav ettevõtete grupp, mille esindused asuvad üle terve Eesti.
Loe veel

400 €/kuus

2.9 € / m2
Seisukord:
Valmis
Tubade arv:
3
Üldpind:
138 m2
Korrus:
1 / 2
Ehitusaeg:
2012
Kööke:
1 (27.9 m2)
Pliit:
Elektriline
Omandivorm:
Kinnistu
Vähem omadusi
Lisaandmed:
kanalisatsioon tsentraalne, mööbli võimalus, sissepääs tänavalt, eraldi sissepääs
Asukoht:

Võta ühendust