Ärikinnisvara

Rohkem kui 80 töötaja ja kogu Eestit katva Domus Kinnisvara büroode võrgustikuga oleme Eesti üks suurimaid ja kogenenumaid kinnisvarafirmasid. Lisaks elamukinnisvarale, pakume oma klientidele ka äripindade konsultatsiooni-, hindamisteenuste ja ehitiste/hoonete seadustamise paketti. Meie objektideks on bürood, krundid, arendused, lao- ja kaubanduspinnad, tootmishooned ning kõik muud ärile orienteeritud pinnad. Domus Kinnisvara on turul ka usaldusväärne ehitus-, arendus- ja investeerimispartner!

ÄRIKINNISVARA PORTFELL
Oleme oma teadmiste ja kogemustega abiks nii ettevõtluseks vajalike pindade kui ka olemasolevale kinnisvarale uue üürniku või ostja leidmisel. Meie portfellis on büroomajad ja kaubanduskinnisvara, teenindus-, lao- ja logistikapinnad. Samuti pakume kinnisvara hindamisteenust, hoonete ehitus- ja seadustamisteenust.

UUSARENDUSED
Oleme Eesti kinnisvaraturu üks suurimaid, tuntumaid ja usaldusväärsemaid tegijaid. Aastatega on kasvanud meie osalusel loodavate uusarenduste maht. Domuse oskusteave, täisteenuste pakett ja 80 + spetsialisti üle Eesti on andnud investoritele kogemuse, et nende vara on kindlates kätes ja kasumlik. Aitame detailplaneeringute ülevaatamise, algatamise, muutmise ning dokumentatsiooni korrastusega. Samuti nõustame ja aitame läbiviia arendusprojektide juhtimist. Pakume arendusprojektide juhtimise-, konsultatsiooni- ja arenduskonseptsioonide loomise teenust.

INVESTEERINGUD
Eestist on saamas infrastruktuuri ja kinnisvaraarenduse veenev osa Euroopast. Soovid ka ise olla selle arengu üks võtmeisikuid, kelle sõna annab homsele uue suuna? Tahad liituda tõsiselt võetavate kinnisvaravaldkonna tegijatega ja jagada kasu? Meie oleme koostööle avatud!

TURUNDUS
Meie turundusosakond aitab kasvatada väikesest idust emotsioone täis loo, legend ning omanäolise arenduse.
Kinnisvara turunduskonseptsioonide loomine ja elluviimine

Usume siiralt, et suudame pakkuda lisaväärtust ning olla pikaaegseks usaldusväärseks koostööpartneriks!
Meil on aastate pikkused kogemused ja pädevus kinnisvara ehituse, hindamise, arendamise, vahendamise ning turundamise alal. Meie eesmärgiks on pakkuda läbipaistvat ja usaldusväärset teenust, mille  lõpptulemuseks on kliendi jaoks parima võimaliku lahenduse elluviimine. Saame kokku, istume maha ja räägime lähemalt!?

Astrit Aasma
Ärikinnisvara valdkonna juht
+372 5552 5742
astrit.aasma@domus.ee

 

Alar Voogla
Ärikinnisvara konsultant
+372 5345 9884
alar.voogla@domus.ee

 

Kaido Elram
Ärikinnisvara nooremkonsultant
+372 5300 5441
kaido.elram@domus.ee

 

Heini Siirus
Ärikinnisvara konsultant
+372 5344 4756
heini.siirus@domus.ee

 

Oliver Piirisild
Ärikinnisvara konsultant
+372 56 900 903
oliver.piirisild@domus.ee