Katrin Kuusma

Kutseline vanemmaakler tase VI / Konsultant

Kui olin 6 a plikatirts, armastasin käia kohalikus leivalõhnalises külapoekeses müüjale abiks ja klõbistada arvelaual. Juba siis teadsin, et minu elukutse saab olema seotud müügiga. Selle veendumisega olen omandanud müüja elukutse, peale seda kõrghariduse esimeses astmes kaubandus-ökonoomika eriala ning pannud taskusse magistrikraadi ökonoomikas-ettevõtluses. Aastal 2018 astusin Tartu Ülikooli õigusteaduskonda, et paremini ja kiiremini orienteeruda sageli muutuvas seadusandluses.

Minu siht on olnud sirge ja selge - kõik lisaõpingud on suunatud inimpsühholoogiale, turundamisele ja lõpuks ka kinnisvara eripäradele. Müügi valdkonnas tegutsenud üle 10 aasta, millest kinnisvara alal aastast 2014. Tugev majanduslik haridus on heaks eelduseks ka kõige raskemate projektide mõistmisel ning turundamisel. Kiire kohanemisvõime aitab leida kontakti erinevate inimestega ning seeläbi edendada müüki. Usun, et eduka tehingu üheks väga tähtsaks võtmesõnaks on korralik eeltöö. Turundamisel annan endast parima, et just minu kliendi objekt teistest erineks ja silma torkaks sest hallist massist eristumine on üheks müügiperioodi lühendavaks faktoriks!

Lisaks tohutule uudishimule oma erialaste teadmiste suunas, proovin leida/säilitada eneses ka lapselikku loovust ja lootust! Mina usun kindlalt, et igale potile leidub kaas ja igale kinnisvara objektile ostja!

Olen Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige ning kuulun antud organisatsiooni juhatusse. Korraldan erinevaid üritusi, et anda enda panus maailma paremaks muutmisel.

Loe pikemalt

Soovitused

Katriniga oli väga meeldiv ja kerge suhelda ning tema rõõmsameelsus oli nakatav. Nii palju abivalmidust ka asjadega, mille peale poleks tulnudki, et abi paluda, tuli meile isegi üllatusena.
Katrini puhul on juba kaugelt näha, et tegemist on oma ala professionaaliga ning inimesega, kes siiralt armastab oma tööd. Aitäh!
Age Brauer

Profesionaalne lähenemine kogu protsessile.
Raul Arula

Katrin on parim maakler, kellega on rõõm olnud koostööd teha! Ülivõrdes parim!
Maiken

Enne oli meil tõesti arvamus, et mida see maakler ikka teeb ja me saaks ju ise sama hästi hakkama. Ausalt, meie esialgne mõte oli maaklerilt saada ainult kinnitus, kas meie mõeldud hind oleks üldse mõistlik. Aga Katrin tuli ja näitas, et ta tõesti teab, mida ta teeb ja see, mida ta teeb, teeb ta väga hästi. Meie poolt suur kummardus ja aitäh, aitasid täita meie suure unistuse! Suur aitäh! Väga pädev, asjatundlik, julge, särav, lugupidav, arukas! Jätka sama moodi või tegelikult me ju teame, et jätkad veel paremini ja suuremalt!
Maarja-Liisa Sulg

Katrin on väga asjatundlik, meeldiv ja abivalmis. Koostöö Katriniga on puhas rõõm! Ei ole sellist teenust varem kogenud.
Jaanika Ulst

Jäin koostööga väga rahule. Katriniga koostööd tehes tabasin end esimest korda mõtlemast, kui suur kunst on olla hea maakler. Katriniga tundsin end kindlalt, sest tundsin, et tema erialased pädevused, hea suhtlemisoskus ja korrektsus toetavad müügiprotsessi. Samal ajal, kui maakler tegeles minu kinnisvara müügiga, jäi minul aega tegeleda sellega, mis mulle südamelähedane. Aitäh!
Anne

Katrin on parim maakler, kellega on olnud au seni koostööd teha. Lahendas sujuvalt ühe väga keerulise müügiprotsessi ja viis selle võiduka lõpuni. Super hea suhtleja ja väga positiivne, tore ja soe inimene. Ainult kiidusõnad! Kindlasti julgen kõikidele soovitada ja kasutan tema teenust ka ise edaspidi uuesti, kui selleks vajadus peaks tekkima.
Rainer Sirel

Oleme kohtunud Katriniga kunagi, kui otsisime oma uut kodu. Juba siis paistis ta silma oma positiivse oleku ja väga professionaalse suhtumisega. Ta suutis vastata kõikidele küsimustele ja rääkida nii hoone tehnilistest aspektidest kui ka ajaloost. Ja koheselt tekkis tunne, et inimene armastab oma tööd ja hoolib nii müüjast kui ka ostjast. Seega nüüd, kui oli vaja tegeleda oma korteri müügiga, kiiresti ja kergelt otsustasime, keda maakleritest valida. Juba esimesest konsultatsioonist Katrin pööras tähelepanu kõikidele probleemidele paberimajandusega ning nõustas, kuidas neid saaks paremini lahendada. Ta korjas rohkelt infot hoone kohta, käies ka ajalooarhiivis. Korteri müügiperioodi jooksul alati andnud tagasiside potentsiaalsete ostjate kohta ning aktiivselt pakkunud erinevaid võimalusi müügiprotsessi kiirendamiseks. Jäime pakutud teenusega väga rahule!
Anastassia

Väga meeldiv koostöö. Katrin on usaldusväärne ja igati abivalmis ka keeruliste situatsioonide lahendamisel.
Viktor

Väga meeldiv, kiire ja professionaalne teenindus. Maakler on alati igati abivalmis vastama kõikidele küsimustele.
Daisi Kahur

Väga meeldiv kogemus maakler Katrin Kuusmaga.
Kaspar

Meiega tegelev maakler on väga professionaalne. Saame alati väga kiiresti vastused oma küsimustele.
Hetel

Olen Domus Kinnisvara maakleri Katrin Kuusma tööga meie korteri müümisel väga rahul. Väga pädev, asjalik ja samas elurõõmus inimene.
Siiri

Esimesest kohtumisest alates tundsin, et Katrini käe all läheb mu ostuprotsess ladusalt. Ma ei tundnud kordagi, et pean millegi pärast muretsema. Info tuli mulle alati ennetavalt Katrinilt. Teadsin igat sammu põhjalikult ette, enne kui \"sammumiseks\" üldse läks.
Renat Krehhov

Elurõõmus ning abivalmis maakler, kellega toimis vahetu suhtlus, mis tegi kogu protsessi meeldivaks.
Juhan P.

Tere! Olen väga rahul maakleri tööga suur suur aitäh ja edu edaspidiseks!
Maie K.

Puutusin kokku Domus Kinnisvaraga seoses korteri müügiga. Minu maakleriks oli Katrin Kuusma. Katriniga sobis koostöö esimesest päevast peale. Katrin on oma töös väga põjalik ja professionaalne .Kõikidele küsimustele sain alati vastused ,võisin talle alati helistada. Lisaks on Katrin väga positiivne ja alati rõõmsameelne. Tehing sai kiiresti tehtud. Südamlik tänu. Kui kellelgi on tarvis teha analoogilisi tehinguid soovitan pöörduda Domus Kinnisvara poole.
Mare

Kõik küsimused said vastused ja vajadusel vastused lahti seletatud selliselt, et ka minusugune võhik seda mõistis.
Suhtlus oli meeldiv, vahetu ja kiire (nii telefonis kui meilitsi).
Esimesest hetkest oli tunda, et Katrin on oma ala asjatundja ja ta teab täpselt, kuidas antud korteri müügile läheneda - lisaks korteri piltidele oli ka müügikuulutus koostatud selliselt, et see võttis lihtsalt sõnatuks! Imeline. Ka oli tunda, et esmajoones esindas Katrin minu (kui tema kliendi) huve.
Suur-suur aitähh veelkord väga hea ja meeldejääva koostöö eest!
Helena

Väga asjalik, professionaalne ja aus maakler. Igati meeldiv kogemus.
Raimo

Suur kniks ning kraaps meeldiva koostöö eest Katrin Kuusmale! Oled tõesti väga hea maakler. 🙂
Soovitan!
Birgit

Väga põhjalik ja omanäoline lähenemine. Rõõmsameelne ja professionaalne teenindus.
Kadri

Väga tore ja igati üksteist mõistev koostöö oli maakler Katriniga, mis lõppes mulle igati positiivselt. Palju tänu ja edu soovides !
Ülle

Sõbralik, kannatlik, mõistev ja usaldusväärne. Pangalaenu asjadega läks piinlikult kaua aga Katrin usaldas meid algusest peale ja lõpuni ning saime asjad lõpuks aetud.
Reeno

Hea töö, olen väga rahul.
Respekteerides,
Andres.

Pr. Katrin !  Tänan Teid südamest suure vaeva nägemise eest. Olete väga professionaale, abivalmis ja oskate igale  küsimusele  selgituse anda.  Mis on väga tähtis: selgitate üürnikule kui ka üürile andjale nende kohustusi ja õigusi. Olete kiire, südamlik ja sõbralik selgituste andmisel.     Soovin tegusat toimetamist!      
Teid tänades  Aime M.


Aastal 2019 tekkis meil soov müüa oma korter Tartus.Saime ühe tuttava kaudu maakleri Katrin K.kontakti. Võtsime ühendust ja koheselt tekkis väga lootusandev tunne.Väga kompetentne ja ülimalt meeldiv inimene.Oskas kuulata ja väärt nõu anda.Tänu temale saime oma korteri ruttu müüdud.Oleme väga tänulikud talle.
Lugupidamisega Katrin ja Veikko

Domuse maakler Katrin Kuusma aitas leida elamukruntidele ostjad. Ta on meeldiv ja asjatundlik maakler, kellega koostöö on sujunud ladusalt ning loodan, et see jätkub nii ka edaspidi.
Anu

Oli väga meeldiv ja sümpaatselt sujuv koostöö.
Reet

Saada mulle kiri