Müüa korter, 2 tuba - Tatari tn 16, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

https://domus.ee/838297995958074400/ Kopeeri link Jaga facebookis
Penthouse" võiks olla see, millega seda suure tähega "Kodu" kutsuda. Kujutle end siia 20 rm suurusele rõdule suvisel õhtupoolikul. Jood oma pokaali lõpuni ja sätid end mõnesaja meetri kaugusel olevasse teatrisse etendusele. Peale seda jalutad vanalinnast läbi ja lubad endale mõnusa õhtusöögi sealses restoranis. Ja ikkagi on Sinu koduni vaid mõnisada meetrit.
Hommikuti tervitavad sind rõdul esimesed päiksekiired.
See on juba idülli lähedane. Meie poolt pakutav korter loob võimalused sellise elu nautimiseks.

Kõrged laed - tubades u 3,2 m ja köögis 2,7 m, annavad korterile ruumikuse ja avaruse. Päevavalguse toob kööki suur katuseaken, kust selge taevaga näeb öösel ka tähti..
Põrandatel on meil ühelipiline hele tammeparkett, esik on plaaditud. Küte on linna keskkütte baasil olev põrandaküte, vannitoas ka el põrandaküte. Aknad on kolmekordse paketiga alumiiniumraamiga, mis ulatuvad peaaegu maast laeni.

Arens köögikapid on näpujälgi hülgavast Fenix materjalist, ülemised köögikapid on puitspooniga, töötasapind ühes tükis graniidist. Kvaliteetne köögitehnika on Boschilt ja külmik Samsungilt, nõudepesumasin on wifiga juhitav. Segisti ja valamu on Frankelt.
Vannitoas on Laufen santehnika ja sisseehitatud tasapind. Korteris on ka sisseehitatud maast laeni hõlmikustega mahukas garderoobikapp

2022. a valminud maja on tark - läbi äpi saab juhtida nii ventilatsiooni, kütet, uksi, kust näeb ka kaamerapilti. Esimesel korrusel on panipaik kuhu panna näiteks jalgrattad. Jalavaeva saab vähendada liftiga. Korteri planeeringut vaadake piltide juures olevalt plaanilt



Sellised korterid on need, mis müüakse uutes majades alati esimestena. Haruharva on need järelturul. Siin on meil tegemist erakordse erandiga. Maja valmimisel oli see korter esimene, mis endale pererahva leidis.

Kui Teid eelnev kõnetas, võtke minuga ühendust ja räägime pikemalt ning lepime kokku aja, mil saaksite selle harukordse pakkumise üle vaadata



Virtuaaltuuri vaadake siit: https://tour.giraffe360.com/c66c602200214793b4c5fdef635ad128/
Loe veel

330 000 €

5 924.6 € / m2
Seisukord:
Uus
Tubade arv:
2
Üldpind:
55.7 m2
Korrus:
4 / 4
Ehitusaeg:
2022
Pliit:
Elektriline
Panipaiku:
1
Küte:
Tsentraalne keskküte
Põrandaküte
Ehitise materjal:
Kivi
Katastritunnus:
Omandivorm:
Korteriomand
Energiamärgis:
A
Vähem omadusi
Lisaandmed:
kaabel TV, internet, turvauks, parkett, külmkapp, dušš
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid

215 000 €
2 tuba
3 694.2 € / m2
58.2 m2
26.03.2026
219 000 €
2 tuba
4 362.5 € / m2
50.2 m2
23.03.2026