Müüa maa - Luige, Tuhalaane küla, Mulgi vald, Viljandi maakond

https://domus.ee/9746029799 Kopeeri link Jaga facebookis
Unistus looduskaunis asukohas järve kaldal kodu ostmisest võib täituda. Pakkumises elamumaa imelise reljeefse kaldaga Loisu järve ääres.

Loisu järv on looduslik järv Sakala kõrgustiku keskosas. Järve pindala on 1,6 ha, pikkus 290 m, laius 120 m, kõrgus merepinnast 91 m ja kaldajoone pikkus 580 m.

HOONESTAMATA KINNISTU EHITUSÕIGUS
Antud kinnistu on väljamõõdetud elamumaa, kus hetkel puuduva kommunikatsioonid.
Kinnistule ehitusõiguse teadasaamiseks on esmalt vaja taotleda Mulgi vallast projekteerimistingimused ning seejärel koostada projekt ning taotleda ehitusluba ja peale hoone valmimist kasutusluba.

Kuna antud kinnistu asub hajaasustusega piirkonnas, siis detailplaneeringu koostamine ei ole vajalik. Kõik vajalikud ehitustingimused määratakse projekteerimistingimustega.

Lähtudes asjaolust, et antud kinnistu asub järve ääres, tuleb hoone kavandamisel arvestada ehituskeeluvööndiga ning kuna põhikaart näitab suures ulatuses antud kinnistul metsamaad, siis laieneb ehituskeeluvöönd piiranguvööndi piirini (looduskaitseseadus §38 lg 2). Vaata lisatud plaani.

TEHNOSÜSTEEMID
Elektriliitumine kinnistul puudub, alajaam asub 400m raadiuses st, et on võimalik liituda tavatingimistel tasudes ampritasu 198€/1A Kinnistul asub salvkaev. Kaevu taastamise võimaluse peaks üle vaatama vastav spetsialist – teadasaamaks kas seda on võimalik/otstarbekas taastada või on mõistlik rajada uus.

Ühisveevärk antud piirkonnas puudub ning reovee kanaliseerimine tuleb korraldada kinnistu siseselt st omapuhastiga või kinnise mahutiga.

ASUKOHT JA ÜMBRUS
Kinnistu asub mugavalt peateest eemal ja sobib väga hästi neile, kes armastavad metsa, rahu ja vaikust. Raja oma tulevane kodu imeilusasse ja rahulikku Tuhalaane külla!
Küla on üks ilusamaid piirkonnas, sest seal on järved, metsad ja mäed.
Kinnistu asub Tuhalaane küla keskusest vaid jalutuskäigu kaugusel.
Tuhalaane on väike, armas, turvaline ja kokkuhoidev küla Mulgi Vallas, Viljandimaal.
Siin on sõbralik kogukond ja tegus külavanem, kes erinevate projektidega on suutnud korrastada küla üldilme. Kadunud on vanad mahajäetud hoonete varemed, korrastatud on lõkkeplats ja spordiväljak ning ujumiskoht. Rajatud on disgolfi rada 794m (vaata rajajoonist).
Külas on kolm järve, mugavad asfaltteed igas suunas.
Lähimad koolid, lasteaiad asuvad Karksi - Nuias (gümnaasium) ja Sultsis (põhikool).
Toimub mitmeid tegevusi külaelanikele: teatrietendused, suvekontserdid, kokkusaamised erinevate sündmuste tähistamiseks jne.

VAHEMAAD:
Õisu: 11 km
Karksi-Nuia: 12 km
Halliste: 19 km
Viljandi: 23 km
Tõrva: 29 km
Valga/Valka: 58 km
Tartu: 77 km

Astu oma unistustele vastu juba täna ja just praegu on parim aeg oma ideede elluviimiseks ning maale kodu rajamiseks!
Loe veel

60 000 €

8.0 € / m2
Krundi suurus:
7488 m2
Katastritunnus:
Asukoht:

Võta ühendust