Dagmar Lundver

Kutseline maakler / Konsultant

Kinnisvara on minu kirg, see on ala mida tõeliselt naudin ja armastan. Tööprotsessis hindan eelkõige suhtlemist huvitavate inimestega, võimalust oma aega ja tegevusi ise planeerida ning suurim nauding on näha klientide siirast rõõmu õnnestunud tehingute puhul. Olen energiline, töökas ja eesmärgile pühendunud naine. Tegelen enesearenguga ja armastan sporti. Tunnen ennast tervikuna, kui paigas on tervislik toitumine, liikumine ja positiivne mõttemaailm. Minu soov on pakkuda parimaid lahendusi ja tulemust nii klientidele kui koostööpartneritele. Minu eesmärk on kvaliteet - kvaliteetne teenus ja klientide rahulolu. Tulemuse eeldus on õige lähtekoht, läbimõeldud tegevused ja täpne siht - olla parim.

Kinnisvara müügi ja üüriga tegelen aastast 2015.a., selle perioodi jooksul olen vahendanud nii elukondlikku kui ka ärikinnisvara.

Igale kodule on olemas ostja, igale üüripinnale üürnik. Võta julgelt minuga ühendust ja leiame parima lahenduse ka sinu kinnisvarale.

Soovitused

Suured tänud Teile! Mul ei ole Teile töö ega millegi muu suhtes mingeid etteheiteid ja kui teinekord kinnisvara puudutavates asjades abi tarvis, pöörduksin hea meelega uuesti Teie poole!

Saada mulle kiri