Edulood

 • LINNUPARGI PARKLINNAK / Tartlaste lemmik tegi kiirmüüki!
  Linnupargi Parklinnaku uusarendus on saanud Tartlaste poolt väga sooja vastuvõtu osaliseks. Projekti puhul on tegemist mõnusa loodusest ümbritsetud elukeskkonnaga, kuid samas on kõik eluks vajalik vahetus läheduses olemas. Korterid pakuvad suurepäraseid vaateid rohelusele ning maast laeni aknad loovad ideaalsed valgustingimused kõikides korterites igast ilmakaares. Lisaks on kõikidel Linnupargi kodudel rõdu või terrass.
  Elamute ehitus algas 2019. aasta juulis ning aasta lõpuks olid 23 korterit leidnud uue omaniku. Jooksva aasta augusti alguse seisuga on esimese etapi 69-st korterist alles kõigest 9 kodu. Kusjuures, 2020. aasta juulikuu oli rekordkuu, mil broneeriti kokku lausa 11 korterit! Ihaste põik 8 ja Ihaste põik 12 kortermaja kõik korterid on leidnud oma omaniku. Müügis on näputäis kortereid Ihaste põik 6 ja Ihaste põik 10 elamutes. Kõikidel kortermajadel on olemas kasutusluba.
  Linnupargi arenduse suureks plussiks on kindlasti selle asukoht. Edu taga on aga ennekõike arendaja Avaare Kinnisvara pikaaegne kogemus, Ehitustrusti ehituskvaliteet, Apex Arhitektuuribüroo kontseptsioon ja Domus Kinnisvara konsultantide professionaalne klientide teenindamine. Kogu projekti mahuks on 11 hoonestusala.

 • ÜMERA KVARTAL
  Ümera Kvartalis alustati esimese maja ehitust 2015 aastal. 64 korteriga elamu Ümera 28 valmis 2016 lõpul ja juba esimene maja näitas inimeste soovi soodsa hinnaga, aga kvaliteetselt ehitatud uute korterite järele. Teine maja, 64 korteriga Ümera 28a, mis oli veel paremate planeeringutega ja veel kvaliteetsemate lahendustega, valmis 2018. Ümera Kvartali majades on palju eraldi oleva köögiga kortereid, mida teistes arendustes enamasti ei pakuta, aga on nõutud paljude ostjate poolt.

  Kolmanda etapi, Ümera 28b, ehitus Ümera Kvartalis algas septembris 2018 ja maja valmis 2019 lõpus. Majas on 112 korterit ja maja energiaklass on B. Tänaseks on müüdud 82 korterit ja huvi Ümera Kvartali korterite vastu on väga suur. Viimased 30 korterit loodame müüa veel sel 2020 aastal.

  Neljanda etapi ehitus aadressil Peterburi tee 113 algab lähiajal. Ehitatakse kaks kuuekorruselist elamut kokku 55 korteriga. Majas saavad olema 1, 2, 3 ja 4 toalised korterid. Kõikidel korteritel on rõdud. Parkimiskohti jätkub kõigile – neid on ettenähtud 75 ehk 1,36 kohta korteri kohta. Samuti saab kuuluma iga korteri juurde panipaik, mille suurused tavapärasest oluliselt suuremad – 3,0-5,4 m2. Viimaste majade valmimisega moodustub uute majade kvartal ja juba täna võib öelda, et see on klientide hulgas väga nõutud.

 • TALLINNA UUSARENDUS, NÕMME SIHI 10 – Rahumäe asumi südames, vaikse Sihi tänava alguses saab juulis 2020 kapitaalselt renoveeritud kaunis miljööväärtuslik eestiaegne elamu. Algupärane sisu, vorm ja hõng taastatakse väärikalt, lisades samas kõik kaasaegsed tehnoloogilised mugavused. Sihi 10 maja saab juba sel suvel hubaseks koduks kolmele perele. Kolm avarat ja omanäolist korterit, iga korteri juures kaks parkimiskohta kinnistul ja panipaik keldrikorrusel. Loe lähemalt >> Domus Kinnisvara kutseline maakler-konsultant Lenne Kontor.

 • TARTU UUSARENDUS, PUIESTEE KODUD
  Domus Kinnisvaral on hea meel teatada, et on alanud Tartu uusarendusprojekti Puiestee Kodud ehitusperiood. 12 kuud kestva ehituse lõpuks on Tartusse valmimas 30 uhiuut korterit, mis ei jää kaugele kesklinnast ega ka linnaäärsest rohelusest. Eelmüügi perioodil on omale omaniku leidnud juba 7 korterit. Projekti arendajad ja peatöövõtjad on viimastel aastatel ehitanud ja/või arendanud keskmiselt üle viiekümne korteri aastas, nende hulgas Kvissentali Kodud (kokku 60 korterit), Kaldakodu (kokku 30 korterit), A. Haava Kodu (25 korterit), Alevi Kodu (13 korterit), Kastani 133 (15 korterit) ja Oa 29 (10 korterit). Lähemalt uusarenduse kodulehelt >>
  Domus Kinnisvara konsultandid: Kristo Kivisalu ja Kaarel Kiidron.

 • DUO LOFTID TARTUS – 2020. aasta alguses alustati ulatuslike ehitustöödega Lai 29 majas Tartus. Aasta lõpuks saab ajaloolisest Tartu sidejaamast Tartu kõige luksuslikum kortermaja. Majas domineerivad läbi kahe korruse kõrguvad loftid ja väikekorterid. Majja tulevad põnevad ühisruumid kõigile maja elanikele: jõusaal, kino, üritustesaal, päikeseline katuseterrass ning kohvik. Tutvu uusarendusega >> Domus Kinnisvara konsultandid: Kristo Kivisalu ja Janar Saviir.

 • Ülemiste Kodu – Domus Kinnisvara edukas arendusprojekt Ülemiste Kodu, kuhu ehitati 12 loft-stiilis ridaelamut.
  Tänaseks on kõik ridaelamuboksid endale omaniku leidnud.

 • Kivimäe Kodu – Domus Kinnisvara eripalgelisemaid arendusprojekte, kus koostöös YIT Ehitusega ehitati vanast Kivimäe saunast kortermaja, kus valmisid kõrgete lagede ning osati kahetasapinnalised korterid. Lisaks sai Kivimäe Kodu esimesena Eestis „Turvalise hoone“ märgise. Loe SIIT

 • Edukas Gasellettevõte 2017 – Gasellettevõte on see, kes on kasvatanud kolme aasta jooksul käivet ja kasumit rohkem kui 50%.