Kristin Vester

Kutseline hindaja

Töötan kinnisvarasektoris alates 2004 aastast. Korrektne, täpne ja usaldusväärne on sõnad, millega on kliendid mind iseloomustanud. Nende aastate jooksul on mind korduvalt ka tunnustatud „Piirkonna parima hindajana“. Oma töös hindan mitmekülgsust ja suhtlemist erinevate inimestega.

Naudin seda mida teen.

2017 a. läbisin kutselise hindaja auditeerimise tulemusele väga hea.

„Seisa alati näoga päikese poole siis jäävad varjud selja taha.“

Loe pikemalt

Soovitused

Olen väga rahul hindaja Kristin Vesteri tööga, mis teostati väga kiiresti, täpselt ja professionaalselt!

Pille D.
Kristin oli kohe esimesest kõnest alatas väga sõbralik, vastutulelik,operatiivne. Kiire ja professionaalse töö tulemuseks on rahulolev klient!
Kindlasti teen ka tulevikus Kristiniga koostööd!

Leena K.
Kõik sujus hästi ja olen hindaja tööga hästi rahul. Edu tegemistes.

Eleri R.
Pean eraldi välja tooma, et olen seni kinnisvara vahendamise ning hindamise teenustesse suhtunud üsna skeptiliselt, kuna sealtsaadav teenus (rendi-, ostu-müügivahendus, hindamine) on olnud pigem mingil määral kohustuslikult (pank, teine osapool) peale surutud ja resultaat/lisaväärtus, mis sealt on tulnud on mulle alati paistnud olematu. Kusjuures kokkupuuteid on olnud enam kui kümme. Ma olen maksnud teenuse eest, millest ma absoluutselt kasu pole tunnetanud. Pigem kahju. Suhtusin ka seekord eelkõige akti maksumusest kuuldes eelhoiakuna negatiivselt. Eksisin tugevalt....

Seekord oli minu esimene kokkupuude just vastupidise olukorraga: ülimalt põhjalik, veenev ja professionaalne dokument, teenindus ning asjaajamine! Tähteagadest ja kokkulepetest 100% kinnipidamine jne. Super! Igat kulutatud eurot väärt! Saite kindla peale ühe soovitaja juurde!

Olen siiralt rahul!

Andres
Hoonestatud kinnistu hindamisteenuse tellija Pärnumaal
Jäin hindaja Kristin Vester`I tööga väga rahule. Tuli kiiresti objekti üle vaatama ja sama kiiresti tegi valmis ka hindamisakti. Tubli sooritus!

Parimate soovidega,
Ülle N.
Hindaja Kristin Vester tegi oma tööd väga hästi. Kogu protsess oli sujuv, mugav ning arusaadav. Tänan meeldiva teeninduse/koostöö eest.

Krista K.
Kristin Vesteri poolt tehtud töö on väga hea. Kaks firmat kes tegid veel hindamised on natuke aru saamatud, üks vähem teine rohkem.
Kristin Vesteri töös on loogilist mõtlemist.

Siim A.

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri