Kasutusload ja ehitiste seadustamine

Kinnisvara likviidsuse ja väärtuse üheks alustalaks on korrektne dokumentatsioon. Paljudel juhtudel ilmneb alles oma vara müües, et hoones tehtud ümberehitus- või laiendustööd on jäänud õigeaegselt ning nõuetekohaselt dokumenteerimata ja omavalitsuses ning Riiklikus ehitisregistris kajastamata. Ka pankade jaoks on tagatisvarade juriidiline korrektsus laenu väljastamise üheks eeltingimuseks. Halb üllatus võib tekkida ka kindlustusjuhtumi järgselt, kui kindlustusandja keeldub kahjude hüvitamisest objektil puuduva nõuetekohase dokumentatsiooni tõttu.

Domus Kinnisvara seadustamise osakond teenindab meeleldi nii eraklientidest koduomanikke, korteriühistuid kui ka äri-, kaubandus-, tööstushoonete, ladude omanikest ärikliente.

Meie meeskond ja koostööpartnerid on komplekteeritud oma ala parimatest spetsialistidest. Omame pikaajalist kogemust ehitussektoris ning saame ette näidata edukad ehitiste nõuetele vastavusse viimised erinõuetega tööstusettevõtetes, detailplaneeringute menetlemised ja kasutuslubade väljastamised.

Seadustamise teenust tellides on erakliendil võimalik tasuda Inbanki jaga osadeks makseviisiga või Inbanki järelmaksuga.

Uuri lähemalt meie partnerite lehelt.