Müüa korter, 3 tuba - Jaama 52-3, Kesklinn, Tartu linn, Tartu maakond

https://domus.ee/397434919461198900 Kopeeri link Jaga facebookis
Kui otsid endale kodu uusarendusse, mis on valmimas veel sellel aastal, siis vaata edasi! Juba mõne kuu pärast hakkame üle andma Almé Residentside korterite võtmeid!

Saadaval on mõned vabad korterid:
* kolm suuremat loft tüüpi korterit - ideaalseks koduks perele või lihtsalt suuremat elamispinda vajavale inimesele.
* üks kahe täiskorrusega 2-toaline- tudeng, see võib olla Sinu uus kodu õpinguaastateks!

Loftide suured aknad on nüüdseks ees, mis annab hea võimaluse kogeda, kuidas valgus päriselt ka tuppa voolab. Tule ja uudista loftide võimsaid 5,5 m kõrguseid aatriume- selliseid mujalt ei leia!
Siseviimistlustööd on täies hoos – korterite seinad paigas, vannitoad on plaaditud ning korterid võtavad ilmet. Viimased lihvid veel ja ongi kodud valmis!

Almé Residentsid asuvad Tartu linna südamest jalutuskäigu kaugusel aadressil Jaama 52 ja Jaama 52A.

**************************************************
Kui tahad mõnuga laiutada ja oled otsimas isemoodi korterit Tartu kesklinna lähiümbruses, siis vaatad just seda õiget kinnisvarakuulutust. Korteri siseseinad on ehitatud ning ettekujutuse oma uuest kodust saab kohapeal, mitte enam paberil!


Eelmise aasta juulikuus alustas Dorpat Ehitus kahe omanäolise kortermaja ehitust aadressidel Jaama 52 (tänavaga piirnev kortermaja) ja Jaama 52a (hoovis asuv kortermaja).

Müügis olev korter asub aadressil Jaama 52, ehk tänavamajas. Hoonesse on projekteeritud 11 põnevat korterit. Iga korter on erineva siselahendusega ning suurepäraseks valikuks inimesele, kes soovib endale kodu mille sarnast mujalt ei leia.

Tutvustan Sulle korterit nr 3- just siin on võimalik realiseerida oma unistus uhkest ja võimsast loft-tüüpi kodust! Kasuta suure 3-toalise korterina või 4-toalise korterina!
Korterisse on privaatne juurdepääs maja küljelt ning trepikoda on jagatud vaid ühe naabriga.
Korterit ilmestab isiklik, 6,8 m² suurune eesaed/terrass kohe korteri elutoa täiskõrguses akende all. Terrass on piiritletud aiaga ning kaetud kiviparketiga.
Ruumikas ja nutikalt planeeritud köök- elutuba on korteri I korruse süda, kus avatud osa kõrgus on umbes 5,5 meetrit. Siit on pääs esimesse magamistuppa ning ruumikasse vannituppa. Kohe trepist üles jõudes asub vasakul suur katuseaknaga ja avatud osaga 13,5 m² suurune abiruum, mida saab kasutada avatud magamistoana või kontori nurgana. Trepist otse edasi minnes jõuab teise magamistuppa. Magamistuba on suur suisa- 16,5 m². Luksust ja kasutusmugavust lisab rõdu (1,1 m²) ning privaatne vannituba (4,8 m²). Kokku on selles korteris eluruumide pinda 86,3 m².

Toasooja eest hoolitseb linna keskküttesüsteemil põhinev vesipõrandaküte. Värske õhu kõigis korterites tagab soojustagastusega sundventilatsioon.

Müügihinnas sisaldub soe panipaik hoovimaja keldrikorrusel. Kui omad autot, siis turvalises aiaga piiratud sisehoovis asub parkla kahe maja autodele. Sobiva parkimiskoha valid ise, hind 5000 eur.

ARENDUSE LISAINFO
Uusarendus - ALMÉ RESIDENTSID asub miljööväärtuslikus piirkonnas Raatuse ja Jaama tänava nurgal.
Käesoleva aasta suve lõpus on valmimas kaks esinduslikku kortermaja 2- kuni 5-toaliste korteritega, kuhu leiab kodu 18 perekonda.

Sisehoovi, aadressile Jaama 52A rajatakse silmapaistev galeriimaja, kuhu ehitatakse seitse korterit. Hoovimaja on kindlasti ideaalseks elupaigaks lastega peredele. Esimese korruse korteritel on suured aiaga piiratud, isiklikud hoovialad. Teise korruse korterid paiknevad läbi kahe korruse ning omavad 9 m² suurust, kauni vaatega rõdu.
Hoovimajja on veel saadaval kaks kaks 3-toalist personaalse hoovialaga korterit.

Sisehoovi rajatakse 18-kohaline parkla, 11-kohaline jalgrataste varjualune ning laste mänguväljak koos rohealaga. Territoorium on väga turvaline- kinnistu on piiratud aiaga. Hoovi sissepääsul on puldiga väravaautomaatika ning fonolukk seade.

Kui soovid uut kodu selle aasta suve lõpuks, tee ostuotsus juba täna!

NB! Kuulutuses kasutatud pildid on illustratiivsed!
Loe veel

306 900 €

3 556.2 € / m2
Seisukord:
Uus
Tubade arv:
3
Üldpind:
86.3 m2
Korrus:
1 / 2
Ehitusaeg:
2024
Vannitube:
2
Panipaiku:
1
Küte:
Tsentraalne keskküte
Ehitise materjal:
Kivi
Katastritunnus:
Omandivorm:
Korteriomand
Vähem omadusi
Lisaandmed:
kaabel TV, internet, parkett, eraldi sissepääs, dušš

Võta ühendust

Sarnased objektid

299 900 €
4 tuba
3 483.2 € / m2
86.1 m2
11.06.2024