Müüa korter, 4 tuba - Jaama 52-3, Kesklinn, Tartu linn, Tartu maakond

https://domus.ee/397434919461198900 Kopeeri link Jaga facebookis

Kui tahad mõnuga laiutada ja oled otsimas isemoodi korterit Tartu kesklinna lähiümbruses, siis vaatad just seda õiget kinnisvarakuulutust.

Eelmise aasta juulikuus alustas Dorpat Ehitus kahe omanäolise kortermaja ehitust aadressidel Jaama 52 (tänavaga piirnev kortermaja) ja Jaama 52a (hoovis asuv kortermaja).

Müügis olev korter asub aadressil Jaama 52, ehk tänavamajas. Hoonesse on projekteeritud 11 põnevat korterit. Iga korter on erineva siselahendusega ning suurepäraseks valikuks inimesele, kes soovib endale kodu mille sarnast mujalt ei leia.

Tutvustan Sulle korterit nr 3- just siin on võimalik realiseerida oma unistus uhkest ja võimsast loft-tüüpi kodust! Kasuta suure 3-toalise korterina või 4-toalise korterina!
Korterisse on privaatne juurdepääs maja küljelt ning trepikoda on jagatud vaid ühe naabriga.
Korterit ilmestab isiklik, 6,8 m² suurune eesaed/terrass kohe korteri elutoa täiskõrguses akende all.
Terrass on piiritletud aiaga ning kaetud kiviparketiga.
Ruumikas ja nutikalt planeeritud köök- elutuba on korteri I korruse süda, kus avatud osa kõrgus on umbes 5,5 meetrit. Siit on pääs esimesse magamistuppa ning ruumikasse vannituppa. Kohe trepist üles jõudes asub vasakul suur katuseaknaga ja avatud osaga 13,5 m² suurune abiruum, mida saab kasutada avatud magamistoana või kontori nurgana. Trepist otse edasi minnes jõuab teise magamistuppa. Magamistuba on suur suisa- 16,5 m². Luksust ja kasutusmugavust lisab rõdu (1,1 m²) ning privaatne vannituba (4,8 m²). Kokku on selles korteris eluruumide pinda 86,3 m².
Nb! Korteri kõrgus on paigas ning lubame huvilistel ka uudistama tulla. Korteriga tutvumiseks on vajalik eelnev kokkulepe, et saaksime tagada Sinu turvalisuse objektil.

Siseviimistluse osas on võimalik valida kolme paketi vahel. Seinad värvitakse heledates toonides, laed värvitakse valgeks. Eriti efektse lahenduse saamiseks on võimalik tellida betoonlagede viimistlus tolmutõkkega, mis loob korterile trendika väljanägemise.
Eluruumide põrandaid katab tammeparkett, niisked ruumid ja esikupõrand plaaditakse keraamiliste plaatidega.
Siseviimistluspakettide näidistega saab tutvuda Tartu Domus Kinnisvara kontoris. Kui aga leiad, et soovid korteri viimistleda oma maitse ja soovide järgi, siis on viimane aeg märku anda. Veel on võimalik kaasa rääkida siseviimistluse valikul ning küsida projektimeeskonnalt erilahendusi. Mitmed koduostjad on tänaseks seda võimalust kasutanud.
Et uue kodu sisustamine oleks uuel omanikul lihtsam ja murevabam saame pakkuda kööki pangalaenu sisse ilma kohese sissemakseta! Antud projekti raames teeb soodukaid ka mööblikaubamaja Masku ning aknakatete tootja Fabricor. Uuri soodustuste kohta täpsemalt maaklerilt.

Toasooja eest hoolitseb linna keskküttesüsteemil põhinev vesipõrandaküte. Värske õhu kõigis korterites tagab soojustagastusega sundventilatsioon.

Müügihinnas sisaldub soe panipaik hoovimaja keldrikorrusel. Kui omad autot, siis turvalises aiaga piiratud sisehoovis asub parkla kahe maja autodele. Sobiva parkimiskoha valid ise, hind 5000 eur.

Korteri plaanjooniseid piilu pildigaleriist. Küsimuste tekkimisel võta minuga ühendust ja vaatame kogu projekti koos üle.

Jaama 52 majja on hetkel saadaval:
* kolm 5,5m kõrguse aatriumiga, avarat ja eri suurustega loft- tüüpi korterit;
* üks läbi kahe täiskorruse 2-toaline korter rõdu ja isikliku eesõuega;
Sobiva pesa Jaama 52 kortermajja leiab endale nii üksik inimene, noorpaar kui ka perekond. Küsi infot vabade korterite kohta maaklerilt.

ARENDUSE LISAINFO
Uusarendus - ALMÉ RESIDENTSID asub miljööväärtuslikus piirkonnas Raatuse ja Jaama tänava nurgal.
Käesoleva aasta suve lõpus on valmimas kaks esinduslikku kortermaja 2- kuni 5-toaliste korteritega, kuhu leiab kodu 18 perekonda.

Sisehoovi, aadressile Jaama 52A rajatakse silmapaistev galeriimaja, kuhu ehitatakse seitse korterit. Hoovimaja on kindlasti ideaalseks elupaigaks lastega peredele. Esimese korruse korteritel on suured aiaga piiratud, isiklikud hoovialad. Teise korruse korterid paiknevad läbi kahe korruse ning omavad 9 m² suurust, kauni vaatega rõdu.
Hoovimajja on veel saadaval kaks kaks 3-toalist personaalse hoovialaga korterit.

Sisehoovi rajatakse 18-kohaline parkla, 11-kohaline jalgrataste varjualune ning laste mänguväljak koos rohealaga. Territoorium on väga turvaline- kinnistu on piiratud aiaga. Hoovi sissepääsul on puldiga väravaautomaatika ning fonolukk seade.

Soovi korral saab kogu projektiga tutvuda Tartu Domus Kinnisvara kontoris aadressil Riia 4.
Kindlasti hoia silm peal ka meie kodulehel http://www.alme.domus.ee
Kui uue kodu ostuks on vajalik vana kodu müük, siis aitan ära müüa ka olemasoleva kinnisvara!

Kui soovid uut kodu selle aasta suve lõpuks, tee ostuotsus juba täna!

NB! Kuulutuses kasutatud pildid on illustratiivsed!
Loe veel

306 900 €

3 556.2 € / m2
Seisukord:
Uus
Tubade arv:
4
Üldpind:
86.3 m2
Korrus:
1 / 2
Ehitusaeg:
2024
Vannitube:
2
Panipaiku:
1
Küte:
Tsentraalne keskküte
Ehitise materjal:
Kivi
Katastritunnus:
Omandivorm:
Korteriomand
Vähem omadusi
Lisaandmed:
kaabel TV, internet, parkett, eraldi sissepääs, dušš

Võta ühendust

Sarnased objektid

299 900 €
4 tuba
3 483.2 € / m2
86.1 m2
09.04.2024