Müüa maja, 6 tuba - Lille tn 4, Valga linn, Valga vald, Valga maakond

https://domus.ee/321635749819404860 Kopeeri link Jaga facebookis
Valga linnas on müügile tulnud heas korras elamu, mille kinnistu suurus on 601 m².

Elamu, mille suletud netopind on 220,9 m², põhikorrusel asuvad avar esik, tuba, suur köök, duširuum, tualett, töötuba ja garaaž. Teisel korrusel on 3 magamistuba, treening tuba, elutuba ning suur rõdu. Keldrikorrusel on erinevate funktsioonidega ruume 4, lisaks katlaruum ning saun koos pesu- ja eesruumiga.

Maja elektrijuhtmestik, vee- ja kanalitorustik ning küttesüsteem on kaasajastatud. Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed, küte on oma keskkütte katlaga, mille kütteallikaks on puidugraanul. Lisaks on katlaruumis olemas varuks eraldi tahkeküttekatel.


Esimesel korrusel on alles hoitud tahkekütte ahi nagu ka teisel korrusel ning köögis asub umbes 2,5 aastat tagasi renoveeritud pliit koos soojamüüriga. Põhiküttena kasutatakse puidugraanuliga keskküttekatelt, millel graanuli kulu talvekuudel ca 840 kg/kuus. Sooja vee tarbeks on kahesüsteemne boiler, millega saab sooja vett teha nii keskkütte pealt kui ka puhtalt elektriga.

Maja on hooldatud ja renoveeritud jooksvalt, vastavalt oma vajadustele. Lisaks kommunikatsioonidele on majal vahetatud aknad, paigaldatud on kahekordse klaaspaketiga plastikraamidel aknad.

Auto mugavaks hoidmiseks on garaaži ette ehitatud auto varjualune. Väga palju lahendusi on ellu viidud, et elu oleks selles majas mugav. Näiteks on maja ees värava juurde toodud elektripistikud nagu ka maja taga.

Territoorium on eraldatud aiaga ning tänava poolne aed on väga korralik metall aed, paigaldatud on ka elektriliselt avatav autovärav. Hoov on ilusasti korrastatud, rajatud on mitmed lillepeenrad ning aianurgas on ka grillmajake. Õu on kõrghaljastatud okaspuudega, aia edela serva ja maja ette on istutatud ka elupuid.

Lähim bussipeatus on 300 m kaugusel, lähim toidupood asub 900 m kaugusel ning Valga rongi- ja bussijaam jääb kõigest 1,9 km eemale.

Kui soovite selle suurepärase majaga lähemalt tutvuda, leppige aeg kohe täna kokku ning lähme vaatame koos maja üle!
Loe veel

123 000 €

556.8 € / m2
Tubade arv:
6
Üldpind:
220.9 m2
Ehitusaeg:
1985
Magamistube:
3
Kööke:
1 (16 m2)
Vannitube:
1
Pliit:
Elektriline
Panipaiku:
1
Krundi suurus:
601 m2
Küte:
Tsentraalne keskküte
Ehitise materjal:
Kivi
Katastritunnus:
Omandivorm:
Kinnistu
Vähem omadusi
Lisaandmed:
saun, kanalisatsioon tsentraalne, garaaž, dušš
Asukoht:

Võta ühendust