Müüa maja, 5 tuba - Liiva tee 1, Rohuneeme küla, Viimsi vald, Harju maakond

https://domus.ee/6835204659 Kopeeri link Jaga facebookis
MODERNE MAJA ROHUNEEME RANNAKÜLAS ON IDEAALNE KODU ÜHE PERE KAHELE LEIBKONNALE

Pilkupüüdva arhitektuuri ja päikesepaneelidega maja Rohuneeme külamiljöös.

Elamu välisilmele annab karakteri väga moekas materjali- ja vormikäsitlus – merekarva rohekas valtsplekk, hülgehall tsementkiudplaat ja vertikaalne termotöödeldud laudis. Lisaks terrassile viiv uhke paraadtrepp, mille kalavõrku imiteeriv trossvõrgust piire on kummardus kunagisele kalurikülale....Maja arhitekt on Vahur Sova.

Hooviväravast minuti kaugusel loksub laine ja algavad nii paaditeed kui mereäärsed rajad. Suviti suitsevad siin saunad ja suitsuahjud ning paadiga kala järel käimine ju jälle moes.

Kiidelda saab ka asukoha valikuga – mitte päris kalda ääres, mitte tuulepealsel rannal, vaid turvaliselt paari sammu kaugusel...

Elamu on suurte terrasside ja tervikliku lahendusega sujuvalt toimiv kodu. Maja sobib hästi ka kahele leibkonnale – alumisel korrusel eraldi sissepääsuga väike stuudio - koos oma terrassi, valmis san.ruumi ja paigaldamata köögiga ning teisel korrusel kolme magamistoaga elegantne ja mugav elamine.


1. Korrusel – eraldi ligipääsuga (väljast ja seest) stuudio, saun koos eesruumiga, tehniline ruum, majapidamistuba, sissepääsuhall, terrass ja garaaž.

2. Korrusel – 3 magamistuba, vannituba, garderoob, duširuum, elu- ja söögituba koos sisustatud köögi ja pääsuga päikeseterrassile ja paraadtrepile.

Väärikas interjööris domineerivad suured aknapinnad (3 kordsed klaaspaketid Wiking Window), kvaliteetne viimistlus ja looduslähedased värvitoonid. Suurema magamistoa juures privaatne aknaga vannituba ja walk in garderoob. Kõikides ruumides kõrged laed, palju avarust ja rohkesti valgust.

Elutuba koos ruumika söögitoa, köögi ja terrassi alaga paiknevad lõunakaares ning maast laeni aknad kingivad päevapaiste kolmest ilmakaarest igal aastaajal.

Merevaadetega magamistoad mugavalt põhja suunas.

Laed on kõrged – alumisel korrusel 2.65 ja ülemisel korrusel kohati kuni 4 m.

Eesti vanasõna ütleb – kel lagi kõrgem, sel tuba suurem.

Saun ja sauna eesruum laheda suurusega – leili võtta ja lõõgastuda saab rohkem kui kolm inimest korraga.

Tualettruume on mõlemal korrusel 2 – nii et kiire vajaduse puhul ei pea lippama ühelt korruselt teisele.
Garaažist tuppa saab kuiva jalaga – otse autost viib uks maja sissepääsuhalli. Garaaži mahub lahedalt 2 autot. Maja sissepääsu juures olemas panipaik õuehoolduse tarvete ja suvemööbli jaoks.

Moodsa elu modernistlikku kontseptsiooni toetavad ka hoone tehnilised lahendused – kõiki funktsioone saab reguleerida nutikodu süsteemiga – vajutad nuppu ja kardinad liiguvad, soovid sauna sisse lülitada või tubade temperatuuri muuta – palun!

Elutuppa paigaldatud õhk-õhk soojuspump katab kütte ja jahutusvajadused.

Eraldi süsteemid on nii päikeseenergia jälgimiseks kui kogu maja haldamiseks. Päikesepaneelidega toimub nii lokaalne ja võrku elektritootmine, mistõttu küttekulud on madalad. Süsteemid toimivad nii majas kui telefonis – tahad linnast koju tulles sauna, paned kerise tööle ning koju jõudes saab lõõgastus alata...

Eesti vanasõna ütleb: kel oma elekter, sel toasoe turvatud.

Elamu paikneb reljeefse krundi põhjapoolses osas, kunagise võrgukuuri asukohas, õueosa jääb lõunakaarde ja on päikesele avatud kukelaulust loojanguni. Hooviala on kerge kalde ja murukattega, mereäärset miljööd ja meeleolu rõhutavad suuremõõdulised vanad kivilahmakad.

Lähim kauplus on paari kilomeetri kaugusel Coopi külapood, suuremad poed (Selver, Rimi, Delice, Maxima) Haabneemes - ca 7 km. Lähim kool Püünsis, lasteaed Kelvingis, bussipeatus (nr 114) majast 2 minuti kaugusel.

Viimsi valla külade vahel liiguvad ka vallabussid ja nende sõidugraafik arvestab laste kooliaegadega.

Elu linnalähedases külamiljöös on privileeg!

Helista ja räägin rohkem – kui kõik kirja panna, läheb lugemine igavaks.

Eesti vanasõna ütleb – oma silm on kuningas.
Loe veel

925 000 €

3 303.6 € / m2
Seisukord:
Uus
Tubade arv:
5
Üldpind:
280 m2
Ehitusaeg:
2021
Magamistube:
4
Vannitube:
3
Pliit:
Elektriline
Krundi suurus:
1364 m2
Küte:
Õhk-vesi soojuspump
Katus:
Plekk
Ehitise materjal:
Puit
Katastritunnus:
Omandivorm:
Kinnistu
Energiamärgis:
B
Vähem omadusi
Lisaandmed:
saun, kaabel TV, internet, kanalisatsioon tsentraalne, turvauks, garaaž, parkett, külmkapp, eraldi sissepääs, dušš
Asukoht:

Võta ühendust