Müüa korter, 4 tuba - Jaama 52-2, Kesklinn, Tartu linn, Tartu maakond

https://domus.ee/806469979800450000 Kopeeri link Jaga facebookis
See silmapaistev loft-tüüpi korter on ainulaadne pärl mis rõõmustab sind iga kord kui koju naased! Võimas ja kõrge aatrium, suured ruumid, need on vaid mõned märksõnad sellest samast korterist, mis teeb kadedaks ka sinu naabrid!

Korter 2 ALMÉ RESIDENTSIDE tänavamajas on ruumikas korter, kuhu sisenedes jõuad kõrge laega köök-elutuppa (31,5 m²), vasakule jääb pesuruum (5,1 m²) ning otse I korruse magamistuba (14,2 m²). Keerdtrepist üles minnes jõuate teisele korrusele kus vasakule jääb piisavalt ruumi kontorinurga loomiseks (14,7 m²) ning paremale teine pesuruum (3,1 m²) ning vingelt lahendatud sise- ja katusaknaga tuba (9,2 m²).
Seda korterit ilmestabki kõrge ja selle arenduse kõige suurem aatrium ning puidust lahusraamil 2,7 meetri kõrgused aknad.

Jaama tn 52 kinnistule, endisesse masinaehituse hoonesse, kerkib 11 ainulaadset ja eriilmelist korterit – loft-tüüpi eriti vinged industriaalkorterid, suured perekorterid, läbi kahe korruse planeeringuga 2-5 - toalised korterid.
Jaama 52 hoone asub miljööväärtuslikul alal ning selle industriaalhoone fassaad säilitatakse ja renoveeritakse. Hoone kandvad ja korterite vahelised seinad ehitatakse betoonkiviplokkidest, vahelaed rajatakse nii monoliitbetoonist kui monteeritavatest õõnespaneelidest.
Sisehoovi rajatakse silmapaistev galeriimaja, kuhu ehitatakse seitse funktsionaalset korterit, millest neli on läbi kahe korruse 3- kuni 4-toalised perekorterid. Kolmel esimese korruse korteril on suured isiklikud aialad. Nii korterite kui ka hoovi planeerimisel on suurt tähelepanu pööratud funktsionaalsusele ja privaatsusele.

Hoovi rajatakse 18-kohaline parkla, 11-kohaline jalgrataste varjualune ning laste mänguväljak koos rohealaga lõõgastumiseks. Territoorium on väga turvaline, kuna on piiratud aiaga ning hoovi sissepääsul on puldiga väravaautomaatika ning fonolukk seade.

Siseviimistluse osas on võimalik valida kolme paketi vahel. Seinad värvitakse heledates toonides, laed valgeks. Eriti efektiivse lahenduse saamiseks on võimalik tellida betoonlagede viimistlus tolmutõkkega, mis loob efektiivse ja industriaalse keskonna sellesse korterisse. Eluruumide põrandaid katab tammeparkett, niisked ruumid ja esiku põrand plaaditakse keraamiliste plaatidega.

Korterites on põrandaküte, mis põhineb linna keskkütte süsteemil ning on korteripõhise arvestusega. Kõigis korterites on korterite põhine soojustagastusega sundventilatsioon. Korteri hinnas sisaldub soe panipaik hoovimaja keldrikorrusel.

Korteri hind ei sisalda parkimiskohta, mis maksab 5000 eurot.

Kui see korter pani sinu vere kiiremini käima, võta minuga ühendust ja räägime korterist ja kogu projektist lähemalt!

Kindlasti hoia silm peal ka meie kodulehel alme.domus.ee!

NB! Kuulutuses kasutatud pildid on illustratiivsed!

Vaata oma silmaga, mis maale ehitus on jõudnud:

Loe veel

299 900 €

3 483.2 € / m2
Seisukord:
Uus
Tubade arv:
4
Üldpind:
86.1 m2
Korrus:
1 / 2
Ehitusaeg:
2023
Magamistube:
2
Vannitube:
2
Panipaiku:
1
Küte:
Tsentraalne keskküte
Ehitise materjal:
Kivi
Omandivorm:
Korteriomand
Vähem omadusi
Lisaandmed:
internet, turvauks, parkett, eraldi sissepääs, dušš

Võta ühendust

Sarnased objektid

306 900 €
4 tuba
3 556.2 € / m2
86.3 m2
09.04.2024