Müüa korter, 3 tuba - Lastekodu 35-6, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

https://domus.ee/806774428688145200 Kopeeri link Jaga facebookis
Kliendipäev 22.mai kell 13:00-15:00!
Viimased vabad korterid veel saadaval!

Suurepärase planeeringuga sisustatud korter!

• Aunmani funktsionaalne ja elegantne köögimööbel hinna sees!
• 2 magamistuba (suurel magamistoal oma vannituba)
• Rõdu 5m²
• Naturaalne 1-lipiline tammeparkett
• Vesipõrandaküte ja soojustagastusega sundventilatsioon
• Targa kodu mugavused
• Päikesepaneelid
• IV korrus

Suurepärane asukoht võimaldab kiirelt pääseda vanalinna, sadamasse, Ülemiste Citysse, Kadrioru parki ja Tallinna Lennujaama.

Korter
Avara ruumilahendusega korter asub kesklinna uuue kortermaja 4. korrusel. Valgusküllase ja hästi läbimõeldud planeeringuga korteri köök-elutoa suurus on 36,1 m². Rõdu on päevase päikesevalguse suunas. Mõlemas magamistoas (12,5 m² ja 15,1 m²) on kaks akent ja ühte seina mahuvad ka garderoobikapid.
Ühest magamistoast on ligipääs privaatsele (3,3 m²) duširuum/WC-le. Teises veidi suuremas duširuum/WC-s on koht ka pesumasinale/kuivatile. Lagede kõrgus on 2,7 m. Hinnas köögimööbel koos tehnikaga!

Siseviimistlus
Siseviimistluspakett on valitud mõeldes tagada mitmekesisust nii modernse kui ka klassikalisema kujunduse eelistajale. Esiku põrandal on 60X60 cm põrandaplaadid. Tubade põrandat katab tume tammeparkett. Pesemisruumidesse on paigaldatud 60x60cm seina- ja põrandaplaadid, sanitaartehnika ning valamukapid. Paigaldatud on süvistatud valgustid, valget värvi lülitid ja pistikupesad ning valget värvi siseuksed.

Nutikodu
Korterites on Bisly targa kodu lahendus sisekliima juhtimiseks ja videofono kasutamiseks, seda nii korteris puutetundlikult juhtpaneelilt või läbi nutiseadme. Ruumides on digitaalsed temperatuuriandurid õhu ja põranda temperatuuri juhtimiseks. Õhukvaliteedi juhtimise funktsioon on võimalik vastavalt õhust mõõdetavale CO2-tasemele. Nutikodu lahendusega on võimalik jälgida elektrinäitusid ja ning sooja ning külma vee näitusid.

Panipaigad
Iga korteri juurde võimalus osta panipaik, mille suurused on vahemikus 1,4 – 2,3 m² ja hinnad on vahemikus 6300 – 7425 eurot.

Hoone
Kaasaegse arhitektuuriga moodsa hoone fassaad on kõike muud kui igav – heledale krohvipinnale annab põneva aktsendi punane tellisplaat. Õhulisust lisavad suuremõõdulised klaaspinnad ja soliidsust viimase korruse pent-house tüüpi korterite avarad terrassid. Peafassaadiks on Odra ja Lastekodu tänava poolsed küljed, kust hoone on hästi nähtav ja vaadeldav, andes uue ja värske väljanägemise kogu lähiümbrusele. Elu- ja äripindadega hoone on 6 korruseline – kaks ärikorrust, millele lisandub neli elukorrust ja üks maa-alune korrus. Esimesele korrusele tuleb restoran, teisele hambakliinik, maa-alusele korrusele korterite panipaigad, autokohad ja tehnoruumid.

Parkimine ja õueala
Autokoht maa-aluses garaažis maksab 24000 eurot, sisehoovis paikneva autokoha hind on 13500 eurot. Siseõue, hoone serva alla tänavatasapinnale on koht jalgrataste parkimiseks. Krundile ehitatakse aiaga piiratud turvaline haljasala koos laste mänguväljaku ning pargipinkidega.

Ehitise põhikonstruktsioonid
Hoonel on vaivundament, kandekonstruktsiooniks kergplokk/monoliitbetoon. Hoone vahelaed on õõnespaneelidest ning välisseinad ja sisekandeseinad on rajatud betoonõõnesplokkidest, mis on betoneeritud. Korterite vahelised seinad on betoonõõneskividest ning korterite mittekandvad seinad kergkarkassil. Hoonel on kolmekordse klaaspaketiga PVC aknad.

Küte, ventilatsioon, elektri- ja nõrkvoolusüsteemid
Eluruumide ventileerimiseks on korteripõhised ventilatsiooniagregaadid, mis on varustatud rootorsoojustagastiga ja elektriküttekalorifeeriga. Seadmed paigaldatakse san.ruumi lae alla. Kütteks on Utilitase kaugküte ning kõikides korterites on vesipõrandaküte. Igale korterile on paigaldatud elektri arvestid, mille näidud on kaugloetavad. Korterisisesed side- ja pistikupesad on paigaldatud vastavalt projektis pakutud mööbli paigutusele ruumis.

Energiatõhusus ja päikesepaneelid
Hoone kaalutud keskmine energiklass on „B“. Hoone katusele on paigaldatud päikesepaneelid elektrienergia tootmiseks hoone oma tarbeks. Päikeseparki majandab, sh päikeseenergiat jaotab hoone energiatarbijate vahel korteriühistu.

Kui oled huvitatud, palun võta ühendust ja broneeri privaatne majatuur koos maakleriga!

https://www.vonmuhle.domus.ee
Loe veel

340 000 €

4 392.8 € / m2
Seisukord:
Uus
Tubade arv:
3
Üldpind:
77.4 m2
Korrus:
4 / 6
Ehitusaeg:
2023
Magamistube:
2
Vannitube:
2
Panipaiku:
1
Küte:
Tsentraalne keskküte
Põrandaküte
Ehitise materjal:
Kivi
Katastritunnus:
Omandivorm:
Korteriomand
Energiamärgis:
B
Vähem omadusi
Lisaandmed:
kaabel TV, internet, turvauks, parkett, dušš
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid

345 600 €
3 tuba
4 465.1 € / m2
77.4 m2
23.05.2024
468 000 €
3 tuba
5 571.4 € / m2
84 m2
23.05.2024