Müüa korter, 2 tuba - Jaama 52-4, Kesklinn, Tartu linn, Tartu maakond

https://domus.ee/993947497618795500 Kopeeri link Jaga facebookis
Tartu linna kõige põnevama arenduse ehitustööd käivad ja edenevad jõudsalt!

Jaama tn 52 kinnistule, endisesse industriaalhoonesse, kerkib 11 ainulaadset ja eriilmelist korterit – loft-tüüpi eriti vinged industriaal korterid, suured perekorterid, läbi kahe korruse planeeringuga 2 kuni 5-toalised korterid.

Jaama 52 hoone asub miljööväärtuslikul alal ning selle industriaalhoone fassaad säilitatakse ja renoveeritakse. Hoone kandvad ja korterite vahelised seined ehitatakse betoonkiviplokkidest, vahelaed rajatakse nii monoliitbetoonist kui monteeritavatest õõnespaneelidest.

Sisehoovi rajatakse silmapaistev galeriimaja, kuhu ehitatakse seitse funktsionaalset korterit, millest neli on läbi kahe korruse 3 kuni 4-toalised perekorterid. Kolmel esimese korruse korteril on suured isiklikud aialad.

Nii korterite kui ka hoovi planeerimisel on suurt tähelepanu pööratud funktsionaalsusele ja privaatsusele. Hoovi rajatakse 18-kohaline parkla, 11-kohaline jalgrataste varjualune ning laste mänguväljak koos rohealaga lõõgastumiseks.
Territoorium on väga turvaline, kuna on piiratud aiaga ning hoovi sissepääsul on puldiga väravaautomaatika ning fonolukk seade.

Korter 4 on planeeringult läbi kahe korruse paiknev ruumikas 2-toaline korter. Korteri elamispind on 62,4 m². Lisaväärtust pakub elutoa akende ees asuv kiviterrassiga isiklik hooviala. Esimesel korrusel asub suur köök-elutuba ja tualett ning teisel korrusel ootab Sind suure garderoobiga magamistuba millelt pääseb maja küljel paiknevale rõdule. II korrusel olemas ka wc´ca vannituba.
See korter on suurepärane valik nii tudengile, noorele perele kui ka üüriinvesteeringuks. Tartu kesklinn on vaid lühikese, alla 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Siseviimistluse osas on uuel omanikul võimalik valida kolme paketi vahel. Seinad värvitakse heledates toonides, laed värvitakse valgeks. Eriti efektse lahenduse saamiseks on võimalik tellida betoonlagede viimistlus tolmutõkkega. Eluruumide põrandaid katab tammeparkett, niisked ruumid ja esikupõrand plaaditakse keraamiliste plaatidega.

Korterites on põrandaküte, mis põhineb linna keskkütte süsteemil ning on korteripõhise arvestusega. Kõigis korterites on korterite põhine soojustagastusega sundventilatsioon.

Korteri hinnas sisaldub soe panipaik hoovimaja keldrikorrusel. Korteri hind ei sisalda parkimiskohta, mis maksab 5000 või 9000 eurot, olenevalt asukohast.

Kui see korter pani sinu vere kiiremini käima, võta minuga ühendust!
Ootan Sind kogu projektiga tutvuma Tartu Domus Kinnisvara kontorisse aadressil Riia 4. Kohapeal on olemas siseviimistluspakettide näidised. Et korteritest tekiks parem ettekujutus, saame näidata ka 3D mudelit mõlemast hoonest!
Kindlasti hoia silm peal ka meie kodulehel alme.domus.ee!

NB! Kuulutuses kasutatud pildid on illustratiivsed!

Vaata millisesse etappi ehitus jõudnud on:

Loe veel

205 900 €

3 299.7 € / m2
Seisukord:
Uus
Tubade arv:
2
Üldpind:
62.4 m2
Korrus:
1 / 3
Ehitusaeg:
2023
Magamistube:
1
Vannitube:
1
Panipaiku:
1
Küte:
Tsentraalne keskküte
Ehitise materjal:
Kivi
Omandivorm:
Korteriomand
Vähem omadusi
Lisaandmed:
kaabel TV, internet, turvauks, parkett, eraldi sissepääs, dušš

Võta ühendust

Sarnased objektid

205 000 €
3 tuba
3 382.8 € / m2
60.6 m2
21.03.2024
247 000 €
3 tuba
3 686.6 € / m2
67 m2
21.03.2024