Iris Öpik

Kutseline maakler / Konsultant
Rakvere, Narva, Tallinn

Olen suurema osa oma karjäärist tegelenud müügitööga. Tegutsesin pikemat aega meedia ja reklaami valdkonnas ning jõudsin läbi selle kinnisvara juurde. Mul on suur rõõm, et Domus mu oma sõbralikku perre vastu võttis.

Naudin väga inimestega suhtlemist, mis on hea müügitöö aluseks. Töötan alati selle nimel, et leida kliendile parim lahendus ja kliendi rahulolu on minu jaoks kõige olulisem. Olen kirglik, positiivne ja eesmärgile pühendunud.

Oma vaba aja veedan ma enamasti sõpradega Eesti kaunimates randades tuuli püüdes – nimelt on minu suureks kireks lohesurf.

Soovitused

Müüs maha kinnisvara rasktetes oludes üle akti hinna.
Jaan
Ma ei ole suur klient, aga need üksikud korrad, kui olen pidanud kasutama Teie teenust läbi Teie töötaja Iris Öpik, on olnud väga meelidvad ja professionaalsed. Iris tunneb oma tööd ja teeb seda väga hästi,
Ulvar
Väga meeldiv ja sujuv koostöö maakler Iris Öpikuga.
Kristel
Iris on olnud väga professionaalne, kiire reageerimisvõimega, lahenduste otsimisele suunatud maakler, inimesena meeldiv ja soe, ei ole liiga jõuline ega pealetükkiv, kliendi soovide ja võimalustega arvestav maakler, temaga on olnud lust koostööd teha, julgen teda kindlasti soovitada sõpradele ja kolleegidele.
Brit
Hea, tõhus ja kiire teenindus.
Eva
Tegelikult on ju asi mõnes mõttes väga lihtne: maakler võetakse appi, kui on vaja elamispind müüa. Iris tegi seda. Kiiresti, asjatundlikult ja tekitamata olukorda, kus ma peaksin üldse millegi pärast muretsema. Väga hea ja lihtne on tänu sellele anda ainult positiivset tagasisidet ja olla tänulik.
Mihkel
Kiire, asjalik, abivalmis. Oli toeks ja andis head nõu.
Lauri
Müügiteenus oli kiiresti ja ladusalt korraldatud. Aitäh!
Helle
Meie pere maakleriks oli Iris Öpik. Tahan Irist tänada ja kiita väga meeldiva koostöö eest. Saime alati vastused oma küsimustele ja tundsime tõesti, et maakler on hingega oma töö juures. Edaspidi küll loodame, et enam ei pea kolima, kuid vajadusel võtan kindlasti ühendust Irisega. Soovitan soojalt.
Mariliis
Väga meeldiv ja kiire suhtlus.
Karoliine
Väga positiivne kogemus, kiire tehing.
Aitäh!
Sirje
Tahame öelda tänusõnad maakler Iris Öpikule ja Domus Kinnisvarale.
Iris on väga korrektne, sõbralik ja professionaalne konsultant.
Irise vahendusel ostsime maja. Tehing oli korraldatud mugavalt, samuti saime täieliku informatsiooni maja kohta. Väga meeldiv koostöö!

Lugupidamisega
Andrei ja Eleonora
Jäin väga rahule. Korrektne oma töös.
Birgit

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri