Maarika Kreela

Maakler / Konsultant

Mulle on terve elu meeldinud erinevate inimestega suhelda, kohaneda erinevate keskkondadega ning olla inimestele abiks ja neid nõustanud ostu- või müügitehingute juures.

Kõige erilisemateks hetkedeks oma eelnevas karjääris pean olukordi, kus näen siirast tänulikkust kliendi silmades, kui ta on saanud just selle toote/ teenuse, mis on just tema jaoks see õige. See on eriline tänu ja eriline tunnustus, mida soovin ka kinnisvaramaaklerina kogeda.

Kinnisvara valdkonda olen sisenenud 2022 aastal, kuid oluliseks pean varasemaid müügikogemusi ning lisaks sellele olen läbinud mitmeid kinnisvaraga seotud koolitusi.

Aga kuidas minust sai kinnisvaramaakler?

Tegelesin kodus kodutöödega ning televiisorist käis taustaks üks saade, kus räägiti kinnisvaramaakleri ametist ja tööst. Peale seda saadet hommikul ärgates teadsin, et minust saab kinnisvaramaakler. Alates sellest hetkest hakkasin ennast koolitama ja täna on mu lugu jõudnud eesmärgini olla kinnisvaramaakler Domus kinnisvaras.

Mul on väga suur au töötada koos väga abivalmite ja toredate kolleegidega Domus kinnisvaras. Naudin iga hetke ja uusi väljakutseid, mis mind ees ootavad kinnisvaramaaklerina.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri