Maarika Kreela

Maakler / Konsultant

Mulle meeldivad minu tööpäevad maaklerina. Iga päev on põnev, sest kõik objektid on erinevad ja erilised. Oma töös tuleb igapäevaselt olla kursis kinnisvaraturul toimuvaga - tuleb jälgida seadusemuudatusi ning kinnisvara hindade muutusi. Kliendi ja maakleri koostöö aluseks pean vastastikust usaldust ja avatust, sest ainult nii saame positiivse tulemuse ja sellega loomulikult ka rahulolu ning positiivse kogemuse. Minu suurim tänu on minu meeldivad tagasisided minu klientidelt. See teeb mu südame soojaks! Tänan praeguseid ja endiseid kliente meeldiva koostöö eest ja taaskohtumisteni! Tulevastele klientidele - ootan juba teiega kohtumist ning meie meeldivat koostööd!

Soovitused

Koostöö oli super, Maarika on väga toetav, sõbralik, abivalmis inimene, kelle poole saab alati pöörduda, kui mõni mure tekib. Selline \"teenindus\" firma töötaja poolt jätab ka firma väga positiivsesse valgusesse!
Keil-Karlis

Aitäh ja meeldivat jõuluootust, Maarika!
Kätlin

Aitäh sulle ka! Teiega on rõõm koostööd teha.
Nadiia

Olen tänulik kiire ja igasuguste tõrgeteta koostöö eest.
Soovin Sulle jätkuvalt töörõõmu ja meeldivaid kliente.
Maakler oli viisakas, minu soove igati arvestav. Asjaajamises täpne, konkreetne, asjatundlik.
Carmen

Meeldiv koostöö.
Kersti

Olen su tööga ülimalt rahul. Sa oled ikka pärl ja tõesti on näha, et oled hingega asja juures.
Loodan, et teeme ka tulevikus koostööd🙏😀
Aitäh veelkord! Tuult tiibadesse
Triin

Sain kiire lahenduse korteri üürile andmise suhtes ja põhjalikult koostatud lepingu koos lisadega. Maakler oskas hästi suhelda nii üürilise kui üürile andjaga ja pööras tähelepanu olulistele detailidele . Aitäh :)
Leoonika

Väga armas inimene. Kliendina oli soe tunne Maarikaga suheldes - ta teeb tööd pühendunult. Seletas kõik ilusti lahti, mis jäi minu jaoks arusaamatuks (mõni tingimus lepingus). Kindlasti oskan soovitada, kui mõnel tuttaval on maakleriteenust tarvis. Suur aitäh ja soovin kõike head talle tema töös!
Karina

Saada mulle kiri