Tiina Kägo

Maakler / Konsultant

Kinnisvaraga seotud teemad on mind kõnetanud juba alates varasest noorusest. Huvi pakub kõik, mis selle teemaga seostub. Alates ehitusest, renoveerimisest, sisekujundusest, edasi vastav seadusandlus kuni lõpuks kinnisvaratehinguteni välja.

Olen oma elus isikliku varaga läbi viinud mitmeid tehinguid ning kasutanud seejuures alati ka maakleri teenuseid. Oma kogemusele toetudes tunnetan hästi, missugused on kliendi ootused maaklerile ning mida tähendab kliendi jaoks kvaliteetne maakleriteenus.

Head maaklerit iseloomustavad omadused, nagu pädevus, usaldusväärsus, diskreetsus, personaalne lähenemine ning soov pühenduda ja valmidus maksimaalselt panustada oma kliendi ootuste täitmisele.

Need on omadused, mida soovin omalt poolt pakkuda oma tänastele ning tulevastele klientidele.

Kinnisvaratehingutes liiguvad suured rahad ja tegemist on tehinguosapoolte teenitud isikliku rahaga, ka juhul kui kasutatakse panga teenuseid.

Pädeva ja pühendunud maakleri põhieesmärk on tagada tehingu turvalisus ning saavutada parim võimalik tulemus eelkõige oma kliendi, kuid ka teiste tehingus osalevate poolte jaoks.

Usun, et eeltoodud töösse lähenemine toob tulevikku silmas pidades endaga kaasa pikaajaliste partnerlussuhete tekkimise maakleri ja tema tänase kliendi vahel.

Loe pikemalt

Saada mulle kiri