Müüa korter, 3 tuba - A. H. Tammsaare tn 4, Tähtvere, Tartu linn, Tartu maakond

https://domus.ee/468543277018349300 Kopeeri link Jaga facebookis
Müügile on saabunud hinnatud Tähtvere piirkonnas, A. H. Tammsaare tänaval, perekorter.

Korter vajab küll tubli meistrimehe hoolast kätt, et luua üks hubane kodu endale ja oma perele. Projekti algust lihtsustab koridori ja vannitoa remont, mis on juba ära tehtud. Köök on rahuldavas seisus ja vajaks ehk ainult pisemat värskendust.
Magamistoad ja elutuba vajavad aga suuremat tähelepanu tänu millele saabki luua just sellise kodu nagu pere otsinud on.

Korter asub viiekorruselise kortermaja viimasel korrusel, kust avaneb mõnus vaade nii maja ette kui maja taha.

Planeeringult on korter 3-toaline, ning koosneb kahest magamistoast, millest üks on rõduga, läbikäidavast elutoast, eraldi asetsevast köögist ning pesuruumist (wc-vannituba).

Korteriomaniku kasutusse kuulub ka keldrikorrusel asuv keldriboks.
Parkimine on korraldatud maja ees asuvas parklas, vabal parkimiskohal.

Tähtvere linnaosa esimene hoonestuskava pärineb aastast 1919. Aja jooksul on piirkond laienenud, muuhulgas ka Tähtvere mõisa maa-alade liitmisega linnaosa koosseisu. A. H. Tammsaare 4 kortermaja valmis üheksakümnendate keskpaigas. Maja asub põhja-lõuna suunal, millest tulenevalt paistab rõdule ja magamistubadesse hommiku päike ning elutuppa ja kööki õhtupäike.

Läheduses asuvad ka mitmed kauplused (Rimi 450m, Selver 300m), Lasteaed Tähtvere (350m) ja Miina Härma Gümnaasium (1,4 km). Tennisehuviliste rõõmuks on ligidal nii Tähtvere Tenniseklubi välisväljakud (750m) kui Tennise sisehall Näituse tänaval (ca 1 km). Pere pisemate rõõmuks asub 850m kaugusel suur laste mänguväljak ja rulapark. Lähim bussipeatus on kõigest 200 meetrit eemal. Tartu rongijaama jõuab vähem kui 20 minutiga.

Kui olete otsimas oma perele kodu, mida saab oma äranägemise järgi remontida kuid mis ei rööviks suurt raha sanitaarruumide remondiga, siis see pakkumine on just Sulle! Võta minuga ühendust ning lepime kokku visiidi korterisse!
Loe veel

110 000 €

1 760.0 € / m2
Tubade arv:
3
Üldpind:
62.5 m2
Korrus:
5 / 5
Magamistube:
2
Vannitube:
1
Küte:
Tsentraalne keskküte
Ehitise materjal:
Kivi
Katastritunnus:
Omandivorm:
Korteriomand
Energiamärgis:
E
Vähem omadusi
Lisaandmed:
kaabel TV, turvauks
Asukoht:

Võta ühendust