Müüa korter, 3 tuba - Mardi tn 3-9, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

https://domus.ee/636713940408906200 Kopeeri link Jaga facebookis
Südalinna sisekvartal, kuhu Sa ei ole veel sattunud

Ajalooline puitvilla ja paekivist hoovimaja hubase õuealaga, peidus linnamelu eest, samas asudes südalinna tornide taga? Thamme Villa toob Sinuni kõik südalinnas elamise võlud, pakkudes samal ajal rahustavat peidupaika – looduslikud materjalid, kõrged laed ja erakordselt suured puitaknad loovad avara ja koduse ruumi.

Asukoht unikaalses hoovimajas

Mardi 3 kinnistu hoovimaja on massiivsete paekiviseintega hoone, mis läbib samuti täieliku rekonstrueerimise. 1. korrusel asuvasse korterisse pääseb otse hoovist, korteris on ruumikas esik võimalusega planeerida lausa kaks eraldi garderoobikappi, suur elutuba, kaks magamistuba ja vannituba. Laed on sarnaselt peamajale kõrged, ca 2,8 m.
Soovi korral on võimalik eksponeerida ka siseviimistluses paekivi, mis muidu kaetaks lubikrohviga.

Ajaloolist arhitektuuri väärtustab korteris sobilik siseviimistlus, mida on lihtne kombineerida iga stiiliga! Vaata lahendusi lähemalt kodulehelt: https://thammevilla.domus.ee/. Varajane otsustaja saab valida kõik viimistlusmaterjalid ka täiesti oma soovide järgi.

Küte ja jahutus

Maja liitub linna keskküttega Utilitaselt, soojus jõuab tubadesse põrandakütte kaudu. Nii ei ole korterites radiaatoreid ja see tähendab rohkem vabadust mööbli planeerimisel, laiemaid aknalaudu ja ajastutruud siseilmet, kus radiaatoritel veel kohta ei olnud. Igasse korterisse võimaldame valmiduse jahutussüsteemi paigalduseks ja ostja soovil teostame ka paigalduse. See on kindlasti lisamugavus ekstreemsete kuumalainete ajal.

Parkimine ja panipaigad

Kinnistul on suur hoov privaatse rohealaga, 10 parkimiskohta kinnistul ja eraldi kõrvalhoone panipaikadega. Korterile on võimalik lisaks osta parkimiskoht hoovis ja panipaik, vaata lisainfot ja tee oma valik kodulehel!

Tule tutvuma!

Broneeri külastus juba praegu - kohtume just nimelt majas kohapeal, sest seda erilist atmosfääri on piltidega raske edasi anda. Saad kohe aru, kas 3 meetri kõrgused laed ja esinduslikud kõrged puitaknad on midagi, mis sobivad Sinu uude koju!
Loe veel

352 000 €

6 121.7 € / m2
Seisukord:
Renoveeritud
Tubade arv:
3
Üldpind:
57.5 m2
Korrus:
1 / 2
Ehitusaeg:
2025
Magamistube:
2
Küte:
Tsentraalne keskküte
Ehitise materjal:
Kivi
Katastritunnus:
Omandivorm:
Korteriomand
Vähem omadusi
Lisaandmed:
kaabel TV, internet, parkett, dušš
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid

149 000 €
2 tuba
Broneeritud
2 317.3 € / m2
64.3 m2
26.05.2024
179 000 €
3 tuba
3 314.8 € / m2
54 m2
23.05.2024