Kristiina Susi

Kutseline maakler / Konsultant

Mul on siiralt hea meel olla osa Domus Kinnisvara töökast ja rõõmsast kollektiivist. Mulle meeldib kinnisvarakonsultandi töö juures võimalus olla pädev väga erinevates valdkondades ja end neis pidevalt täiendada. Olen Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige ning oman ka Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja Kutsetunnistust. Eelmisel kevadel lõpetasin Tallinna Majanduskoolis kinnisvara maakleri eriala. Minu jaoks on iga tehingu eesmärk õnnelik ja rahulolev klient. Olen oma loomult positiivne ja päikeseline inimene. Müügitööd olen teinud üle 20 aasta. Lisaks eesti, inglise ja soome keelele valdan suhtlustasandil ka vene keelt. Positiivseid elamusi saan muusikast, teatrist, lugemisest ja sportimisest. Silmad paneb särama kvaliteetaja veetmine oma kõige kallimatega ning laulmine Veronika Portsmuthi Kooriakadeemia kammerkooris ja vokaalgrupis Ring.

Soovitused

Minu kogemus Domus Kinnisvaraga baseerub koostööle Kristiina Susiga. Kristiina jaoks pole ükski küsimus liiga keeruline ega ülesanne liiga raske. Alati saab kõik lahendatud kiiresti, professionaalselt ja särava naeratusega. Lisaks eelnevale on Kristiinal ka ametiks vajalik nn kõhutunne. Naudin Kristiinaga koostööd väga.
Maris
-
Väga meeldiv koostõõ. Kristiina lähenemine sobis mulle väga hästi, ta näitas ise initsiatiivi, teavitas koheselt vajalikest sammudest, saatis meeldetuletusi, vastas kiirelt kõikidele küsimustele (kaasaarvatud puhkepäevadel ja hilisõhtuti, mida ma poleks isegi oodanud), säilitas pingelisematel hetkedel rahu ja suhtles kõigi tehinguga seotud isikutega äärmiselt lugupidavalt ja meeldivalt. Suurepärane maakler!
Teenuse hinnang: Jäin väga rahule
Kadri
Jäin väga rahule nii enda eelmise korteri müügiabi kui ka uue korteri ostuprotsessiga. Kristiina oli kogu 3 kuu vältel alati sooja suhtumise ja optimistliku meelelaadiga!
Teenuse hinnang: Jäin väga rahule
Kaur
Nimi: Evelyn
Teenuse hinnang: Jäin väga rahule
Soovitab tuttavatele: Kindlasti
Konsultandi / hindaja nimi: Kristiina Susi
Teenus: Maakleriteenus
Kommentaar:
Töö kiire ja korralik.

Loe kõiki soovitusi

Saada mulle kiri