Siiri Maask

Konsultant - 28 aastat kvaliteetset teenust kinnisvara alal

MAIKUUS 2021 TÄITUB 28 AASTAT AJAST, MIL ALUSTASIN TÖÖD KINNISVARA ALAL.

TÄNAN KÕIKI OMA KLIENTE - olen tõeliselt tänulik, et sain teie kõigiga tuttvaks, et sain teilt õppida ja et sain teid aidata!

Mitmeid oma kliente saan lugeda headeks sõpradeks ja väga paljusid headeks tuttavateks...

Töötanud olen mitmetes valdkondades – kinnisvaramaaklerina, kesk- ja tippastme juhina rahvusvahelises kinnisvarafirmas, mahuka kinnisvaraarenduse müügijuhina ning nüüd taas konsultandina maaklerluse alal.

Kõige südamelähedasem on siiski maakleritegevus, kus pean kõige OLULISEMAKS ja kõige TÄHTSAMAKS hoolivat suhtumist klientidesse ja vastastikust usaldust.

Usun, et pikaajaline kogemus on lihvinud ka töö kvaliteeti...

KÕLAVAD LOOSUNGID JA „MÜÜVAD“ LUBADUSED MULLE EI MEELDI.

KLIENTIDELE SAAN LUBADA AINULT ÜHT – KÕIK AASTATEGA KOGUNENUD TÖÖALASED TEADMISED, KINNISVARASEKTORI TUNDMINE JA VALDKONNA TUNNETUS ON TÄIELIKULT TEIE KASUTUSES!

Loe pikemalt

Soovitused

Jäin väga rahule. Väga kiire suhtlus ning särav naeratus. Meeldiv korteritutvustus. Jättis positiivse tunde! Soovitan kindalsti tuttavatele.

Konsultandi nimi: Veronika Valtenberg; Siiri Maask
Teenus: Maakleriteenus

Kommentaar:
Koostöö algas mõned nädalad enne koroonakriisi algust Eestis. Nüüd, ca 5 kuud hiljem on keeruline objekt (müüsime kahest korterist kokku ehitatud suuremat ja ka kahte väiksemat eraldi) edukalt müüdud. Seda hinnaga, mis oli kindlasti kõrgemal meie enda n-ö punastest joontest. Maaklerite kannatlikkus ja turu tundmine - või tunnetamine - olid meile suureks abiks. Suhtlemine nendega on olnud väga meeldiv.

Saada mulle kiri