Müüa maja, 3 tuba - Pöörandi, Ivaski küla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond

https://domus.ee/174624892860838370 Kopeeri link Jaga facebookis
…. Milline on sinu unistus, kas elada samuti muinasjutulises kohakeses keset vooklevaid põlde ja kõrguvaid metsi. Unistad privaatsusest ja vaikusest. Unistad omaenda kasvuhoonest või ürdipeenrast, nautides linnulaulu kevadel ja ritsikate siristamist suvel, ihaldad paljajalu murul käia nautida päriselu lõhnu looduses, kus muruniitmine on nagu pidupäev, sest see aroom on sõltuvust tekitav……Kõik on oma ja looduslähedane, mõnus...

Ära jää unistama, astu tegudesse, vaid nii saad oma unistustele lähemale, lähemale nende täitumisele.

KINNISTU JA MAJA
Pöörandi kinnistu on ajalooline talukoht. Kinnistu asub 2.2km Vastemõisa keskusest, Ivaski külas.
Kinnistu suurus on rohkem kui piisav, ulatudes 2.32ha-ni. See tagab piisavalt privaatsust ja võimalusi on nii rohenäppudele, kui iluaianduse huvilistele. Suure hoolega hooldatud kinnistul asub ka väike veesilm - tiik. Võimalus on kasvatada oma köögivilju ja taimi. Hoovialal on noored viljapuud ja marjapõõsad.
Puhta joogivee annab oma kaev.
Kinnistul on ca 150 m² suurune renoveerimisjärgus kahekorruseline hoone. Palkmaja kahjustunud palgid on väljavahetatud ja majale on tehtud juurdeehitus. Maja katusekate on bemiit plaat, ehitatud on uus korstnapits, kõik aknad on vahetatud (2x platikaken). Algupärane maakividest vundament on korrastatud ja üle betoneeritud. Maja välisfassad ja räästakastid on tegemata, maja on väljast soojustamata, sissepoole pandud 5cm soojustus.
Sisetööd: majas on loodud kõik kaasaegsed mugavused - majja on toodud vesi ja kanalisatsioon, olemas dušinurk, veega WC ja pesumasin. Köögis saab kasutada nii elektripliiti kui ka puiduga kõetavat pliiti. Köögipõrandat katab PVC kate, elutoas laminaatparkett, magamistoas laminaatparkett, duširuumis ja WC põrandal keraamiline plaat, esikus vaipkate. Tubade seinad tapeediga, köögis värvitud. Elutoast pääseb maja taha terrassile, kuhu paistab päevapäike ja köögist viib uks välja, kus on hea hommikukohvi juua. Elamiseks saab praegu kohe kasutada palkmajas olevat elupinda, avarat elutuba, kööki ja ühte magamistuba, teises magamistoas on lõppviimistlus vaja lõpetada.
Täiesti valmisehitamata on kogu maja teine korrus ja esimese korruse juurdeehitus 60.4m², kuhu oli planeeritud veel 2 magamistuba ja saun koos eesruumiga. Riikliku ehitusregistri kood 112012145, ehitusregistrist ei nähtu juurdeehituse osa, see on seadustamata.
Tubade suurused
köök 28.2m²
elutuba 22.2m²
magamistuba 8.6m²
duširuum 5.1m²
WC 2.98m²
koridor 8.6m²
sahver 3.37m².
lõpetamata magamistuba 12.7m².

ABIHOONED
Riikliku ehitisregistri andmetel asub kinnistul ka Kuur-ait ehitistegistrikood 112012146, aida osast on säilinud maakivist vundament, kuur on uuesti ehitatud, laut-küün ehitusregitrikood 112012147, reaalselt hoone puudub.
Kinnistul asub väike laste mängumaja ja lehtla.

TEHNOSÜSTEEMID
Elekter 1x16A
Vesi - lokaalne - oma kaevust pumbaga majja toodud
Kanalisatsioon - lokaalne 2m3 kogumismahuti

ASUKOHT
Ivaski küla asub Põhja-Sakala vallas Vastemõisast 2.2km
Viljandisse 18km
Suure-Jaani 16km
Lähim pood (Coop) 2.2km Vastemõisas
Vastemõisas on tegus rahvamaja, kus asub lasteaed, raamatukogu, noortekeskus ja perearst.
Vastemõisa küla ise on tuntud oma sügisese rahvalaada poolest,
mida on korraldatud juba 130 aastat regulaarselt igal sügisel.

TÄHTIS!
NB! Antud müügiobjektiga tutvumiseks palun kindlasti võtke minuga ühendust, lepime täpse aja kokku. Tegemist on eramaaga, inimese koduga ja võõrad ei ole sinna iseseisvalt oodatud!
Kui pakkumine kõnetas võta minuga ühendust!
Loe veel

78 000 €

512.5 € / m2
Seisukord:
Vajab renoveerimist
Tubade arv:
3
Üldpind:
152.2 m2
Ehitusaeg:
1948
Magamistube:
2
Kööke:
1 (28.2 m2)
Vannitube:
1
Pliit:
Elektriline
Panipaiku:
1
Krundi suurus:
20000 m2
Küte:
Ahiküte
Elektriline põrandaküte
Ehitise materjal:
Palk
Katastritunnus:
Omandivorm:
Kinnistu
Vähem omadusi
Lisaandmed:
kanalisatsioon lokaalne, televiisor, pesumasin, parkett, külmkapp, dušš
Asukoht:

Võta ühendust