Müüa korter, 2 tuba - Raadiraja tn 10-6, Raadi-Kruusamäe, Tartu linn, Tartu maakond

https://domus.ee/252377484193131840 Kopeeri link Jaga facebookis
ESIMESE KORTERMAJA EHITUS ON ALANUD!

Kui tunned end ühevõrra koduselt nii linnas kui ka looduse keskel, käivad meie mõtted Sinuga täitsa ühte rada.

Juba sel suvel hakkab Tartus Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse järk-järgult kerkima uus kaheksa kortermajaga elamukvartal - Raadiraja! Elu Raadiraja uues kodus ei ole kompromiss linna ja looduse vahel, vaid täielik win-win. Siin ei konkureeri Sinu head mõtted kesklinna tänavamüraga, samas oled piisavalt lähedal, et linnaelus kaasa lüüa või laisal päeval toitu koju kullerdada. Kuigi juriidiliselt asuvad Raadiraja Kodud Tartu vallas, on linna piir loetud sammude kaugusel.

SIIN KOHTUVAD LOODUS, KAASAEGSED KODUD NING SINA!

Tutvustan Sulle põgusalt korterit number 6, mis on ideaalseks valikuks väiksemat elamispinda vajavatele inimestele. Korter sobib väga hästi ka üüriinvesteeringuks.

Eluruum koosneb esikust, avatud köögiga elutoast, magamistoast, duširuumist. Korterit ilmestab hommikupäikse poolne, ruumikas rõdu. Soovi korral saab uus omanik tellida juurde rõdu klaasimise, et oma mõnusas puhkeruumis nautida hommikukohvi iga ilmaga.
Kui see korter ei kõnetanud, siis teiste vabade korteritega saab tutvuda arenduse kodulehel: http://www.raadiraja.ee.

ARENDUSEST
Esimene kortermaja aadressil Raadiraja 10, valmib 2025. aasta kevade lõpus. Kaasaegses ja moodsa arhitektuuriga 4-korruselises kortermajas saab olema kokku 29 kahe- kuni kolmetoalist kodu. Korterite suurused on vahemikus 37,1 m²- 51,4m².
Korterite müügihinnad jäävad 131 900 - 167 900€ vahemikku.

Raadiraja Kodusid saame iseloomustada järgmiselt:
* A energiaklass, päikesepaneelid, keskküte
* esimese korruse korteritel personaalsed välialad ja/või terrassid, teistel korteritel rõdud
* autovabad koduõued
* atraktiivsed laste mänguväljakud
* väliruumi puhkealad (pingid, piknikumööbel, lauatenniselaud)
* panipaigad
* lukustatav rattaruum
* kogukonna pakiautomaadid (https://picapac.com/)
* trepivaba ligipääs hoonesse
* majas on lift
* murukatused
* looduskeskne asukoht
* hea ühendus Tartu linnaga

Raadiraja kortermajade vahele on kavandatud mõnusad autovabad koduõued, kus pere pisemad saavad hoovis mänguväljakutel turvaliselt lustida. Mänguplatsid moodustavad suure liivakasti, kuhu on pikitud erinevaid atraktsioone - kõige efektsemaks ja pilkupüüdvamaks atraktsiooniks saab olema lennuk. Lisaks on laste lõbuks kiik, karussell, ronila jpm. Suts suuremad saavad aga naabriga pinksi taguda, piknikku pidada või siis varjualuse all maailmaasju arutada.
Kaunis haljastus loob silmailu erinevatel aastaaegadel- maksimaalses mahus säilitatakse olemasolevat haljastust ning lisaks kavandatakse kõrghaljastust, põõsaid, kõrrelisi, niidumuru- ja murualasid.

Pärast Eesti Rahva Muusemi loomist on piirkond muutunud tartlaste seas populaarseks ja meelitab ligi järjest uusi elanikke. Tartu kesklinn on mugavalt lähedal, samas jagub piisavalt privaatsust ja säilitatakse võimalikult palju olemasolevat looduse rohelust. Raadiraja kortermajad on paigutatud kahe haljasala vahele. Läheduses asub Raadi looduskaitseala. Loetud sammude kaugusel on Tartu linna piir ja vahetusläheduses asub Tartu Roosi discgolfipark. Bussipeatused Raadiraja ja Eesti Rahva Muuseum, mida teenindab linnaliin nr 7 (Tõrvandi-Raeplats-Kõrveküla ja vastupidi), on jalutuskäigu kaugusel.

Peatselt on valmimas Muuseumi tee pikendus, mis loob uued ja paremad ühendusvõimalused Annelinnaga.
Juba selle aasta septembrikuus avatakse Kõrveküla-Tartu maantee ääres Tartu valla suurim supermarket. Lisaks toidukaupadele on esindatud ka spordiklubi, apteek ja lemmikloomapood. Tartu vald kavandab Keskuse teele Raadi hariduskeskust, kuhu rajatakse 14-rühmaline lasteaed ja 6 paralleelklassiga põhikool.

ARENDAJAST
Raadiraja uut elamukvartalit arendab Tartu üks usaldusväärsemaid arendajaid - Avaare Kinnisvara OÜ. Ehitajaks on pikaajalise kogemusega Ehitustrust AS. Avaare Kinnisvara varasemad tuntud ja väärikate tiitlitega pärjatud arendused on näiteks Linnupargi Parklinnak, Raatuse 68, Kolm Venda aadressil Pikk43/45/47 ja Lubja korterelamu. Kõik eelnevalt valminud arendusprojektid on saanud Tartu aasta parima ehitise tiitli.

Rada Sinu uue koduni on avatud!
Võta ühendust müügiesindajatega ning tule uusarendusega põhjalikumalt tutvuma Domus Kinnisvara Tartu kontorisse (Riia 4).

Loe veel

131 900 €

3 417.1 € / m2
Seisukord:
Uus
Tubade arv:
2
Üldpind:
38.6 m2
Korrus:
2 / 4
Ehitusaeg:
2025
Panipaiku:
1
Küte:
Tsentraalne keskküte
Katastritunnus:
Omandivorm:
Korteriomand
Energiamärgis:
A
Vähem omadusi
Lisaandmed:
kaabel TV, internet, parkett, dušš
Asukoht:

Võta ühendust

Sarnased objektid

149 000 €
2 tuba
3 652.0 € / m2
40.8 m2
23.07.2024
141 000 €
2 tuba
2 956.0 € / m2
47.7 m2
16.07.2024