Gemma Velleste

Nooremmaakler / Konsultant

Kodu on paik, kus veedetakse palju ühiselt aega, luuakse traditsioone ja mälestusi. Kuna pere on ka minu elus kõige olulisem, on kinnisvara valdkond mind paelunud juba aastakümneid. Ma naudin klientide abistamist ja neile parima kodu leidmist ning kinnisvara müügiga neile uute võimaluste loomist. Teinekord saavad kaugetest unistustest ja lihtsatest mõtetest tänane päev. Väärtustan inimsuhteid, kuulan ja hoian oma kliente ning teen oma tööd südamega. Õnnelik klient toob päeva päikest ja paneb silma särama!

Oma tugevuseks pean oskust suuta leida alati oma klientidele sobiv lahendus. Järjekindlus, töökus ja pühendumus sealjuures on garantii jõuda sobiva tulemuseni. Olen hea kuulaja ja naudin suhtlemist. Mis peamine, olen alati oma klientide jaoks olemas, minu siiraks sooviks on teha inimeste elu paremaks.

Võin julgelt öelda, et mul on vedanud, et olen osa Domus Kinnisvara töökast ja rõõmsast meeskonnast. Domuses kõnetas mind kinnisvaraalane oskusteave kui ühtne tervik. Tean, et kõik on võimalik - tuleb tegutseda ja pühenduda. Parim, mis juhtuda saab on see, kui teed tööd mida armastad.

Saada mulle kiri