Birgit Burring

Kutseline maakler / Konsultant

Kõikides oma ettevõtmistes olen alati südamega asja juures. Oma töös olen korrektne, abivalmis ning suurepärasele tulemusele orienteeritud. Minu silma panevad särama õnnelikud kliendid, kellele saan olla toeks elus oluliste otsuste tegemisel nii kodu ostmise kui ka müügiprotsessi juures. Usun, et kaalutletud kinnisvaraalaste otsuste tegemisel, on võimalikult varajane spetsialisti kaasamine eduka tehingu võti. Siinkohal saan olla teie isiklik professionaalne kinnisvarakonsultant, kelle selja taga seisab toetav ja asjatundlik Domuse meeskond, et ühiselt alati parima lahenduseni jõuda. Kogenud spetsialistina on minu jaoks suurim tunnustus just see, kui uus klient või koostööpartner märgib ära, et jõudis minuni soovituste kaudu.

Minu vaba aeg jaguneb pere, sõprade ja hobide vahel. Energia laadimiseks mängin tennist ning kui tuuleprognoos soosib, võib mind leida merel lohesurfi harrastamas.

Soovitused

Väga asjalik ja professionaalne tegutsemine kinnisvara müügil. Abistav lähenemine minule kui kliendile meeldis mulle väga.
Mart
Kiire, sõbralik ja detailne suhtlus.
Arno
Kõik oli suurepärane!
Külli

Saada mulle kiri