arrowarrow2backtotopDeutschdropdownEnglishEspañolEestifacebookSuomiFrançaiskarge-service1karge-service2karge-service3karge-service4large-channelslarge-dayslarge-growthlarge-photoslarge-searchlarge-teamlarge-tvlocation-homelocationlocation2logo_domusmailphonephone2PortuguêsquoteРусскийsearchticktwitteryoutube

KRUNDIMÜÜK MÄRJAL

Kaks nädalat tagasi lõid käed koostööks Domus Kinnisvara ja Piibeleht Arendus OÜ.  Esimene koostööprojekt on elamu – ja korterelamukruntide müük Märja uuselamurajoonis. 2006.a kehtestatud detailplaneering jagas 19 ha suuruse ala 78 väikeelamukrundiks, neljaks ridaelamumaa krundiks ja viieks korruselamukrundiks. Tänaseks on müüdud  55 krunti, millest neli on ridaelamumaad. Nüüd 2013.a aprillis alustati suurt HINNASULA KAMPAANIAT, kus paljude kruntide hindasid alandati tervelt 12%. Kampaania kestab kuni 31.05.2013.

Märja uuselamurajooni planeeringu koostamisel rõhutati just tervikut, mis lahendaks erinevate inimeste soove ehitada endale meelepärane uus kodu. Ehitusõigus annab valida, kas soovitakse ehitada viilkatusega kahekordset ühepereelamut katusekaldega 35-45 kraadi, kahekordset  lamekatusega funkstiilis ühepereelamut katusekaldega 0-10 kraadi, ühekordset üheperelamut katusekaldega 15-20 kraadi või siis on ka võimalus eksperimenteerida ning planeeringuga on jäetud suhteliselt vabad käed.

Seda uuselamurajooni iseloomustab eelkõige kompaktsus, väljaehitatud infrastruktuur ning väärtust lisab Tartu linna lähedus. Ainult 1 km linna piirini, on väga tugev argument neile, kes soovivad nautida seda, mida pakub Tartu linn kui maakonna keskus, kuid samas ka rajada kodu linnakärast eemal. Tartu linna suurim kaubanduskeskus Lõunakeskus asub kõigest 2 km kaugusel, mis igapäevaselt tagab enamuse tarbija vajadused.

Täiendavat informatsiooni nii elamu- kui ka korterelamukruntide kohta on võimalik leida siit. Küsimustele vastavad Sandra Viilu (5667 5713) ja Diana Kurvits (5383 0881).

Vaata ka Facebooki