arrowarrow2backtotopDeutschdropdownEnglishEspañolEestifacebookSuomiFrançaiskarge-service1karge-service2karge-service3karge-service4large-channelslarge-dayslarge-growthlarge-photoslarge-searchlarge-teamlarge-tvlocation-homelocationlocation2logo_domusmailphonephone2PortuguêsquoteРусскийsearchticktwitteryoutube

Pärnumaa kinnisvaraturg on stabiilne

Pärnumaa kinnisvaraturg on stabiilne ja vaikselt tõusutrendis. Nagu märkisid mitmed prognoosid, et aprillis lüüakse selle aasta tehingute arvu rekord, siis nii ta läkski. Vaatamata ilmale ja uutele rahatähtedele müüakse ja ostetakse kinnisvara ning tehakse oma elus olulisi muudatusi.

Peamised tehingupooled on kohalikud Pärnumaa inimesed. On ka mitmeid kliente, kes soovivad oma ellu tuua kardinaalset muutust, vahetades oma Tallinna või Tartu elukoha Pärnusse ja vastupidi. Välismaalaste osakaal Pärnumaa kinnisvaraturul pole kasvanud. Põhjanaabrid elavnevad kevade saabudes, siis otsitakse maakodusid ja kesklinna heas korras väiksemaid kortereid.

Pärnumaa kohaliku inimese peamisteks soovideks on heas korras ahiküttega korterid, 2 ja 3-toalised rannarajooni korterid ja majad. Kui hind on turule vastav, siis tehinguni jõutakse üsna kiiresti. Kui hind on keskmisest kõrgem, siis võtab müük kauem aega ja ei aita siin hea reklaam ega ka andmebaas klientidest, kes oma ostusoovi on kinnisvarafirmasse jätnud. Kindel on see, et iga kinnisvara leiab lõpuks ostja, aga õige hinna korral läheb müügiprotsess palju kiiremini ja inimene saab oma plaane tunduvalt kiiremini teostama hakata.

Teame tõde, et kinnisvara müügil loeb asukoht, asukoht ja veelkord asukoht. Meie maaklerid on täheldanud, et õiglase hinna korral ei ole puuduseks kinnisvara kehv asukoht, remondivajadus ega isegi mitte elektri puudumine. Kui hind on turule vastav, siis leiab iga kinnisvara omale uue omaniku.