arrowarrow2backtotopDeutschdropdownEnglishEspañolEestifacebookSuomiFrançaiskarge-service1karge-service2karge-service3karge-service4large-channelslarge-dayslarge-growthlarge-photoslarge-searchlarge-teamlarge-tvlocation-homelocationlocation2logo_domusmailphonephone2PortuguêsquoteРусскийsearchticktwitteryoutube

Uus elamu Kadrioru piiril- Raua 28

Domus Kinnisvara alustas Tallinna kesklinnas, Raua 28 uue korterelamu müügiga. Kõrgelt hinnatud asukoht Kesklinna ja Kadrioru piiril annab hea võimaluse mugavaks liiklemiseks. Ajaloolised ehitised, omanäolised kohvikud, Kadrioru loss, parkide lähedus ja Kumu loob ideaalsed tingimused vaba aja veetmiseks. 

B-energiaklassi majja, mis valmib 2019.a kevadel, tuleb 15 energiasäästlikku korterit. Valmivad 2-4 toalised elupinnad, suurusega 29,6 – 112,7 m2.  Esimesele korrusele rajatakse lisaks äripinnad. 

Hoone projekteerimisel ja ehitamisel on erilist rõhku pandud kvaliteedile. Hoolikalt valitud materjalid, sundventilatsioon, konditsioneer ning avarad toad, kus ruumide kõrgus 2,8 meetrit tagab suurepärase elukeskonna.

Hoone on projekteerinud arhitektid Margit Aule ja Katrin Vilba ning ehitajaks on Mere Ehitus. Maja sai nurgakivi 6.septembril. Tänaseks on juba omaniku leidnud 8 korterit/äripinda, kuid mitmeid erinäolisi kortereid ja äripindasid on veel saadaval ning kiirematel on valikuvõimalus.

6.septembril sai hoone ka nurgakivi.

www.raua28.ee