arrowarrow2backtotopDeutschdropdownEnglishEspañolEestifacebookSuomiFrançaiskarge-service1karge-service2karge-service3karge-service4large-channelslarge-dayslarge-growthlarge-photoslarge-searchlarge-teamlarge-tvlocation-homelocationlocation2logo_domusmailphonephone2PortuguêsquoteРусскийsearchticktwitteryoutube

Pelgulinna Tervisemaja ehitus on alanud!

Kaasaegsed töötingimused on üheks oluliseks teguriks, mida ettevõtte juhid peavad arvestama, kui soovivad värvata ning tööl hoida kvalifitseeritud tööjõudu. Koroonast tingitud tervisekriis pani sellele asjaolule veelgi enam mõtlema. Kuigi majanduslikud põhjused on tihti esmased, mis üldse ajendavad otsima ettevõttele uusi ruume, ei ole need siiski peamised põhjused sobiva pinna väljavalimisel. Kõige soodsamad büroo- ja teeninduspinnad leiab enamasti vanematest hoonetest, mille ventilatsiooni- ja tehnosüsteemid, valgustus, visuaalne väljanägemine ning funktsionaalsus ei vasta enam kaasaja inimese ootustele.

Koroonaaeg muutis töötamise kodukontoris väga populaarseks ning paljudele ettevõtjatele on see täna uueks normaalsuseks. Siiski ei saa igat teenust osutada kodu-, suvila-, kohvikukontorist. Selliste valdkondade töötajad veedavad ka täna enamuse oma päevast tööruumides ning töörahulolu mõttes on füüsiline töökeskkond (nii hoone, ruumi kui asukoha osas) vägagi oluline. Tööandja, kes hoolib oma kõige kallimast varast ehk töötajatest, võrdleb lisaks hinnale ruume ka eeltoodud näitajate põhjal.

Lisaks töötajatele on ettevõtte tegutsemise asukoht oluline ka klientidele. Tänapäevane uus hoone ja ruumid ning mugav ja lihtne ligipääs teevad külastuskogemuse meeldivamaks igas vanuses külastajatele. Seda eriti juhul, kui räägime inimese tervisega seotud teenustest, kuna see delikaatne valdkond puudutab meist pea igaühte.

Sõle ja Ädala tänava ristumiskohta rajatavas kompaktses Pelgulinna Tervisemajas on arvesse võetud just needsamad eelmainitud töökeskkonda puudutavad tingimused. Meditsiinitöötajaid silmas pidades projekteeritakse ja ehitatakse hoone meditsiiniettevõtete vajadustest lähtudes. Eritist tähelepanu pööratakse nii hoone tehnosüsteemidele kui siseviimistluse materjalivalikule. Oluline on selge ruumiplaan, ruumide funktsionaalsus ja eriotstarblisus, lihtne hooldatavus, kasutusmugavus ning vastavus meditsiiniteenuse pakkujale esitatud nõuetele. Olulise detailina on väärt mainimist valgusküllane ent privaatsut loov aknaribade lahendus hoone fassaadil. Hoonesse planeeritud lift on piisvalt avar, et seda saaks kasutada külastajad lapsevankriga, ratastoolis patsient koos oma saatjaga aga vajaduse korral mahuks sinna ka personal kanderaamiga.

Pelgulinna tervisemaja on hästi ligipääsetav auto, ühistranspordi, jalgrattaga ning jalgsi. Tervisemaja töötajatele, kes liiguvad autoga, on parkimisvõimalusi pakkuda hoone hoovialal. Avarad parkimisvõimalused on ka ümbritsevates parklates. Tervisemaja läheduses on näiteks tänavatel tasuta parkimiskohti pea 100le autole. Ühistranspordiga liiklejate jaoks on asukoht eriti mugav, kuna ühistranspordipeatus asub täpselt tervisemaja ees. Siit väljuvad bussid kesklinna, Männikule, Mustamäele, Õismäele ja Lasnamäele.

Klientide paremaks teenindamiseks on tervisemajja planeeritud apteek ning tervislikku vahepala pakkuv toitlustuskoht.

Pelgulinna Tervisemaja kaasaegsete erinevate suurustega ruumide rentimise broneerimine on alanud! Kui hoolid oma töötajatest ning klientidest ja soovid pakkuda neile paremat töökeskkonda ning kliendikogemust, uuri vabade ruumide, plaanide ja hindade kohta lisainfot Pelgulinna Tervisemaja kodulehelt ja meie maakleritelt Heini Siirus või Kaido Elram.